Skocz do zawartości

MOTUL - gdzie kupujecie?


kornik

Rekomendowane odpowiedzi

ja pierwszy raz brałem od Tencia z forum hondy.

 

kolejny raz od pana ze sklep-oleje.pl, gdyż jest z siemianowic i można go trafić u mnie po drodze.

 

dziś z racji zaistaniałej sytuacji (ledwo umoczyłem bagnet ze skrzyni przy 3.2l) dokupiłem 1l Motylgeara w pobliskiej hurtowni japan&korean: Jadar-auto.

 

Co do cen, Tencio chyba juz nie ma tak tanio, dawno nie gadalem z nim, Sklep-oleje, względnie, na pewno taniej niż w sklepie. Z kolei w jadarze mieli mieć motygear za 39zł/l ,ale dostawca był nieuchwytny wiec wziałem 10zł droższy,ale miałem go dzisiaj.

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp - muszę przeglądnąć co gdzie i jak...

Pytam bo jest tego w ciul na allegro nawet po 80zł/2L ale obawiam się że trafię na jakiś szit co koło Motul-a nawet nie stał.

 

 

Ja w czterech suszarkach. Cene za caly komplet olejowy maja do przyjecia, a i na inne rzeczy spojrza przy okazji

 

Kiedyś brałem raz u nich ale widzę że cenę podnieśli więc szukam alternatywy(tam gdzie brałem do tej pory było prawie 100zł taniej na 6L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornik, pamiętaj też, że jest już do kupienia nowa seria 300V Ester Core! Tańsze mogą być jeszcze puszki ze starą serią. Na stronie tego dealera z Siemianowic widziałem 5W30 w bardzo dobrej cenie.

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. za pierwszym razem gdy pisałem do sklep-oleje, pan mnie poznał po ksywie :wink: wspominał że śledzi forum, więc mozecie spróbowac jakiś rabacik na "przysłał mnie znajomy od Imprezy", "koledzy z forum biorą" itp. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się. A po za internetem, kupujecie gdzieś, że tak powiem fizycznie? Chodzi mi o jakiś sklep w Wa-wie.

 

Topolowa 11 Mysiadło k/Warszawy. Powiedzmy sobie szczerze, to nie jest samo serce Warsiawy ale cóż robić, obecnie najbliżej ;)

 

Poważniej nieco - brałbym wszędzie tam, gdzie jest oficjalna licencja dystrybutora Motula.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałbym wszędzie tam, gdzie jest oficjalna licencja dystrybutora Motula.

 

Święte słowa. Ten sklep w Siemianowicach ma takową i ponieważ istnieje możliwość przesłania oleju poprzez paczkomaty Inpost, o wiele bardziej opłaca się tam kupno niż na przykład osobiście w niejednym autoryzowanym sklepie w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja placilem cos kolo 90zl za 2L, 5w40 300V w Motul Krakow

 

Ale nowa seria 300V Ester Core?

 

dokladnie tak, sprawdze jeszcze rachunek jeszcze, zeby nie sklamac jezeli chodzi o cene. (kupowalem wtedy wiecej olejow, do dyfrow, skrzyni itp)

Edytowane przez basta85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...