Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

WIELKIE,WIELKIE,WIELKIE PODZIEKOWANIA dla Igiego _666,za zarażenie Subarynkami,zaszczepienie świnek,za całą opieke techniczną nad moją "wanienką" oraz wszelakie niespodzianki jakie szykuje mi wraz z moją narzeczoną (non stop knują za moimi plecami,knujki,tzn knurki jedne :mrgreen:)Rzucą mi hasło:"zostaw kluczyki,to będzie niespodzianka i...będzie pan zadowolony" i tyle :!: :mrgreen:

Podziękowania tez kieruję w stronę jego ojca sławka,co to nigdy nie odmówił pomocy,dba o to aby moja subarynka igiełeczka była i abysmy sie tylko cieszyli jazdą i o nic sie nie martwili :D

 

Razem z Kasia dziękujemy i naprawdę to zaszczyt mieć takich świetnych PRZYJACIÓŁ :!: :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziekowania dla:

Tommipl za transport w jedna i druga strone oraz mozliwosc polatania po torze (Przylepka wie juz ze nie moze jezdzic z tylu :mrgreen: )

Czwartka za super zorganizowana impreze

Kameleona za te kolka co sie udalo zrobic, niezapomniana naprawe auta na podnosniku pod lasem i "jest zaje....scie" oraz powrot rowniez

Baby Express za pokazanie co potrafi saxo :D

 

oraz KubeuszaSaracenaCystofa i calej reszty za mile spedzona sobote :mrgreen::mrgreen:

 

Przylepka i Mazi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziekowania dla:

(...)

KubeuszaSaracenaCystofa (...) za mile spedzona sobote :mrgreen::mrgreen:

 

Przylepka i Mazi

Jak miło :D Tylko że do tego romantycznego czworokącika jakoś Przylepka mi nie pasuje :P:P:P

 

 

No kurna kolejny ?! Cystofa ???? czytac nie umiemy ?

 

Saracen44 - swieta racja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MForbi - wielkie dzięki za przywiezienie kawałka plastiku do pewnego złoma no i miłą pogawędkę :)

Polecam się na przyszłość :-)

Miło było poznać i pogadać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego miejsca pragne bardzo podziekowac KUBEUSZOWI za swoja bardzo braterska i ckliwa postawe w dniu czwartkowym przed marszem na Pl. Konstytucji.

 

Jeszcze raz WAM bardzo dziekujemy . Wasz wkład w pomysł nie bedzie zapomniany i nagrodzony w nowym roku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego miejsca pragne bardzo podziekowac KUBEUSZOWI za swoja bardzo braterska i ckliwa postawe w dniu czwartkowym przed marszem na Pl. Konstytucji.

 

Jeszcze raz WAM bardzo dziekujemy . Wasz wkład w pomysł nie bedzie zapomniany i nagrodzony w nowym roku :mrgreen:

 

nie pozostaje mi nic innego, jak oczekiwać z niecierpliwością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego miejsca pragne bardzo podziekowac KUBEUSZOWI za swoja bardzo braterska i ckliwa postawe w dniu czwartkowym przed marszem na Pl. Konstytucji.

 

Jeszcze raz WAM bardzo dziekujemy . Wasz wkład w pomysł nie bedzie zapomniany i nagrodzony w nowym roku :mrgreen:

 

nie pozostaje mi nic innego, jak oczekiwać z niecierpliwością :wink:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...