Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę podziękować SIP-owi że jest otwarty na krytykę i w tym roku zmienił sponsora procentowego :) To co oferowano było przepyszne i bez reglamentacji jak rok temu. No był co prawda kolejka, ale dzięki temu kwitło w niej życie towarzyskie. Wyobraźcie sobie co by był bez strategicznej kolejki.... do wyników wytrwał by tylko Matt i Witek :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No kac jest zawsze zwlaszcza jak sie w samochód serce wkłada :lol: dobrze że belkoty zrozumiałe były :? bo te darmowe driny mnie zabiły heh upijam się jakoś dwa razy do roku to może dlatego tak szybko poszło

No to widzę impreza była na całego :mrgreen:

Dzisiaj będziesz miał pewnie kolejną okazję do imprezowania :wink:

 

 

PS WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam, najlepszego i może nie STi a wykozaczonych GTeków ;)

Dlaczego dopiero teraz o tym się dowiaduje, na Plejadach byśmy dodatkowo poświetowali. :)

 

BaRy, dlatego musimy sami zmobilizować Dżanka żeby swoją rajdófffkę skończył i przyjechał nas naklepać :-)

Tyle słyszałem o jego wyczynach ale nigdy nie miałem okazji aby się przekonać na własne oczy ale wierzę i jestem za. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moze ja napisze kilka slow impreza byla czaderska nie spodziewalem sie ze bedzie az tak super organizacja prawie wzorowa poza 3 odcinkiem na lotnisku gdzie na drodze w ktora mielismy wskoczyc stal widz koles na motocyklu ogladal pokaz tylko dlaczego na pasie po ktorym mialem wjechac :?: nie chcialem goscia uszczelic choc duzo nie brakowalo bo kilka km/h bylo :mrgreen: brakowalo ludzi do obstawienia tras lub wyznaczenia tasma traski bylo by latwiej

napoje wyskokowe i jedzonko mysle ze nie moglo byc lepsze dla kazdego cos pysznego

zaluje tylko ze nie poznalem wielu osob z forum :cry: a nastepne dopiero za rok

jesli mowa o nastepnych to zapraszam do siebie czyli do Kotliny Kłodzkiej jest tu duuuuzo ciekawych odcinkow

wyrazy wspolczucia dla tych ktorym autka pojechaly nie po mysli

pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moze ja napisze kilka slow impreza byla czaderska nie spodziewalem sie ze bedzie az tak super organizacja prawie wzorowa poza 3 odcinkiem na lotnisku gdzie na drodze w ktora mielismy wskoczyc stal widz koles na motocyklu ogladal pokaz tylko dlaczego na pasie po ktorym mialem wjechac :?: nie chcialem goscia uszczelic choc duzo nie brakowalo bo kilka km/h bylo :mrgreen: brakowalo ludzi do obstawienia tras lub wyznaczenia tasma traski bylo by latwiej

napoje wyskokowe i jedzonko mysle ze nie moglo byc lepsze dla kazdego cos pysznego

zaluje tylko ze nie poznalem wielu osob z forum :cry: a nastepne dopiero za rok

jesli mowa o nastepnych to zapraszam do siebie czyli do Kotliny Kłodzkiej jest tu duuuuzo ciekawych odcinkow

wyrazy wspolczucia dla tych ktorym autka pojechaly nie po mysli

pozdrawiam :lol:

chybamaszrację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moze ja napisze kilka slow impreza byla czaderska nie spodziewalem sie ze bedzie az tak super organizacja prawie wzorowa poza 3 odcinkiem na lotnisku gdzie na drodze w ktora mielismy wskoczyc stal widz koles na motocyklu ogladal pokaz tylko dlaczego na pasie po ktorym mialem wjechac :?: nie chcialem goscia uszczelic choc duzo nie brakowalo bo kilka km/h bylo :mrgreen: brakowalo ludzi do obstawienia tras lub wyznaczenia tasma traski bylo by latwiej

napoje wyskokowe i jedzonko mysle ze nie moglo byc lepsze dla kazdego cos pysznego

zaluje tylko ze nie poznalem wielu osob z forum :cry: a nastepne dopiero za rok

jesli mowa o nastepnych to zapraszam do siebie czyli do Kotliny Kłodzkiej jest tu duuuuzo ciekawych odcinkow

wyrazy wspolczucia dla tych ktorym autka pojechaly nie po mysli

pozdrawiam :lol:

chybamaszrację

Oj Galu ..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jeszcze pytał.."dlaczego Graża wygląda dokładnie tak samo jak na zdjeciu?"

niewiem czego sie spodziewał:)

 

noo Graża bo wyglądasz dokładnie tak samo.... właściwie nie tak dokladnie bo nie jestes czarno biała :twisted:

 

Wszystkim jeszcze raz dziekuję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jeszcze pytał.."dlaczego Graża wygląda dokładnie tak samo jak na zdjeciu?"

niewiem czego sie spodziewał:)

 

noo Graża bo wyglądasz dokładnie tak samo.... właściwie nie tak dokladnie bo nie jestes czarno biała :twisted:

 

Wszystkim jeszcze raz dziekuję :mrgreen:

 

 

o ja to to zdjecie nie jest kolorowe ?? ,,,, mnie sie wydaje ze jest kolorowe jednak 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobi mi ktoś prezent i weźmie mnie na plejady??chętnie bym się z kimś zabrał na nastepny zlot , zaznaczam że nie posiadam prawdziwej Subarynki tylko 3 egzemplarze modeli , dwa rajdowe w skali 1:43 oraz jeden egzemplarz 1:24 cywil(sam je składałem) :):),ale nimi niestety nigdzie nie dojade

czekam na propozycje hehehe

pozdrawiam seyaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...