Skocz do zawartości

Dyskusje o Evo


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda, że tak mało koników ma i to po zastosowaniu turbo

Zaprawdę powiadam Ci: nie wiesz co mówisz ;) To pudełko nisko lata. Jeżeli nie masz Accorda Type R na światłach udawaj, że nie widzisz ;)

Pozdrawiam

 

Ja do scigania to mam Civica VTi 1.6 160KM :) przy masie okolo 1050Kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Honda to co Japońska w każdym calu.

 

Zależy, jak która... Accordy przynajmniej dwóch poprzednich generacji, o ile mnie skleroza nie myli, robiono w Birmingham chyba...?

A Civiki... też róznie, niestety. :roll:

 

Pozdrawia posiadacz dwóch całkowicie japońskich japończyków :twisted: A niedługo zapewne trzech... :wink:

 

Chodzi mi o to, że Honda dalej jest japońska a nie jakiegoś Forda czy innego GM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że tak mało koników ma i to po zastosowaniu turbo

Zaprawdę powiadam Ci: nie wiesz co mówisz ;) To pudełko nisko lata. Jeżeli nie masz Accorda Type R na światłach udawaj, że nie widzisz ;)

Pozdrawiam

 

Ja do scigania to mam Civica VTi 1.6 160KM :) przy masie okolo 1050Kg

 

Xavier, jakie osiagi ma twoja Honda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracająć do tematu evo: świeże fotki z salonu w Madrycie podesłane właśnie przez michala (jeszcze gorące - zrobione parę minut temu).

 

Mówcie sobie, co chcecie, ale ten nowy evo jest mocno wściekły. Mi się ogromnie podoba :twisted:.

 

Jest to "hot hatch*" z krwi i kości 8).

 

 

* - tak, tak - to hatchback.

 

image0167ph.jpg

 

image0152ur.jpg

 

image0112lb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracająć do tematu evo: świeże fotki z salonu w Madrycie podesłane właśnie przez michala (jeszcze gorące - zrobione parę minut temu).

 

Mówcie sobie, co chcecie, ale ten nowy evo jest mocno wściekły. Mi się ogromnie podoba :twisted:.

 

Jest to "hot hatch*" z krwi i kości 8).

 

Hmmm... Wszystko ładnie ale nie chce mi się wierzyć, aby to EVO, które ostatecznie opuści fabrykę i wejdzie do sprzedaży wyglądało tak samo. :twisted::twisted: Niestety :twisted::twisted:

Wersje studyjne zawsze (prawie) są agresywne i atrakcyjne. Potem jednak ktoś to wszystko "wygładza" i gdzieś po drodze gubione jest "to COŚ". :(:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem jednak ktoś to wszystko "wygładza" i gdzieś po drodze gubione jest "to COŚ". :(:twisted:

 

Generalnie się zgadzam, bo dotychczas zawsze tak było - oprócz civica, jak słusznie zauważyło owoc (:mrgreen:). W tym jednak przypadku zwróc uwagę, że samochód nie ma - tak jak normalnie miały concepty - szczególnie wymyślnych felg, czy niestandardowego ospojlerowania, które po zdjęciu odbierały samochodowi tę agresywność, czy też urok. Potem szło się do salonu i widząc ten sam samochód na stalowych 15" z kołpakami i bez spojlerów miało się wrażenie, że to kompletnie coś innego, niż przedstawiany wcześniej concept.

 

Ten evo sprawia wrażenie sztuki produkcyjnej. No może tylko te szyby sprawiające wrażene przyciemnianych ulegną zmianie.

 

A - a propos szyb. Nie odnosicie wrażenia, że widoczność w tym evo, szczególnie do tyłu, będzie kiepściutka? :roll: Czyżby to oznaczało evo z kamerkami do cofania? :shock: :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...