Skocz do zawartości

Jak ogarniać to forum?


boosti

Rekomendowane odpowiedzi

booSTI, zdecyduj sie na jedno forum i wybieraj watki po tematach. Przeciez nie chcesz chyba czytac wszystkich postow i wszystkich watkow ? Czytasz jedynie to co cie interesuje...

 

 

dokładnie,ja mam kilka wątków które obserwuje sobie,czy to w spotkaniach forumowych nasze spoty i wrocławskie i juz.

I w każdym dziale mam kilka tematów i sobie je obserwuje i idzie sie odnaleźć :wink:

 

Inna kwestia ,że dla nowego ogrom forum jest przytłaczający :shock: :cry:

 

booSTI ty sciemniaczu jeden :mrgreen::mrgreen:

Na tamtym forum pisałeś,że masz Calibrę,w co nie szło uwierzyć,tutaj walisz ściemę że masz TDI,dooobre :mrgreen::mrgreen:

A faktycznie to masz...cos faaajnego :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To Forum łatwo ogarnąć, prosty algorytm:

- Sprawdzać "Części" co 15 minut

- Sprawdzać "Inne" co 5 godzin

- Sprawdzać "Pojazdy" co 2 dni (chyba że dopiero szukasz własnego, wtedy proporcje są odwrotne)

Następnie:

- Znaleźć jeden/dwa wątki blisko siebie w "Spotkaniach forumowych", zasubskrybować

Poza tym, obowiązkowo:

- Codziennie (minimum) sprawdzić, co nowego w kategorii własnego modelu (Impreza, FTW!)

 

Wykonywać codziennie, od 7 do 2, chyba że forum ma down-time. W czasie Plejad można czasy w algorytmie odrobinę rozluźnić.

 

I to w sumie na tyle.

 

A... no, jeszcze przecież "Estetów" odwiedzać, jak mogłem zapomnieć :oops::mrgreen::twisted:

 

 

Ogółem - marginalna część życia, 6 godzin dziennie spokojnie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam 19 stron nowych tematów i filtruję te co mnie interesują, czyli 5% ....

Myślałem, że to forum jest o subaru, ale widzę, że tu więcej tematów jest poruszanych niż w całym internecie :evil:

 

A to masz jakiś przymus, żeby tu być? Czytaj tylko techniczny i będziesz miał tylko o Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to forum jest o subaru, ale widzę, że tu więcej tematów jest poruszanych niż w całym internecie :evil:

Jak tu wszedłem (weszłem :roll: ) ze 2 lata temu ago, to zdziwiło mnie to samo. I wiesz co sobie pomyślałem? Gadają tyle o pierdołach, bo im się te Subaru za często nie psują, czyli wchodzę w to. 8) :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to forum jest trudne do ogarnięcia to zajrzyjcie na Mitsumaniaki :mrgreen::P

 

zaglądanie na inne fora to jak zaglądanie do sąsiada przez szybe jego okna...

 

Ja mam tam konto :roll: :lol:

 

Założyłam jak The Forum zamknęli :P ... nie tylko ja zresztą, mieliśmy tam swój kącik do spamowania... tylko kiedy to było :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...