Skocz do zawartości

Psy, koty, chomiki, szczury, węże, pająki, krowy,tuczniki...


Thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem dzies na wystawie psow w Krakowie i widzialem duuuuzo ladnych psinek, straszna mialem ochote wziac pewna suczke bokserke...:( niestety nie mam warunkow na psa (nie ma nikogo w mieszkaniu przez ca 9h). Bardzo spodobal mi sie pewien egzemplarz akita inu, ale to w ramach ciekawostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego psiaka ktoś poznaje 8)

 

pewnie sie myle ale kiedys w Teleexpresie pokazywali mocno skatowanego i w pol zywego psa. Wlasciciel ostro go urzadzil, pies nie przypominal psa ale byl bardzo podobny do twojego tylko ze chudszy. Szukali dla niego nowego wlasciciela. Moze ty nim jestes? Piesek bardzo wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karm ja gotowanym mieskiem z warzywkami. Ser bialy - nasz Fax uwielbial, a i zdrowe to jest. Odpusc zarcie z puszki. Bordogi to bardzo delikatne pieski, uwazaj na choroby skorne. Aha, jesli zachoruje i poczatkowo bedzie chodzila chetnie do weterynarza, ale potem nie bedzie chciala za zadna cene - posluchaj jej i zmien weterynarza.

 

Od czasu do czasu mozesz jej dac mleko, tylko nie za czesto, bo dostanie sr... :)

 

I nawet nie probuj jej tresowac, to jest bez sensu, i tak bedzie robila na co ma ochote :mrgreen: Inaczej jest z czyms, na czym jej bedzie zalezalo: nasz nauczyl sie delikatnie brac palec miedzy zeby i prowadzic tam, gdzie cos chcial (np do drzwi, do michy). Sam sie nauczyl, ze jego kolej na obiad jest po nas. Cierpliwie czekal przy stole, az skonczymy i dopiero wtedy domagal sie swojego :)

Choc zwykle byl tchorz, to w niebezpiecznej czy podejrzanej sytuacji zawsze stawal w mojej obronie. Kurde, strasznie mi teskno za nim.... :cry:

 

Dzięki za dobre rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego psiaka ktoś poznaje 8)

 

pewnie sie myle ale kiedys w Teleexpresie pokazywali mocno skatowanego i w pol zywego psa. Wlasciciel ostro go urzadzil, pies nie przypominal psa ale byl bardzo podobny do twojego tylko ze chudszy. Szukali dla niego nowego wlasciciela. Moze ty nim jestes? Piesek bardzo wdzieczny

 

Miłek, Ty jak już coś jeb...... dobre, masz u mie respect :mrgreen:

 

prawie tak dobre jak z "tą grubą małolatą" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ze zwierząt to posiadam patyczaki rogate sztuk trzy, modliszka gwinejska sztuk już niestety tylko jedna, a w najbliższym czasie dojdzie prawdopodobnie liścieć olbrzymi i wij...

 

ktoś tu jeszcze ma takie odchyły? :)

 

aaaaa w drugiej połowie sierpnia będzie chyba pies - beagle ale tylko częściowo mój będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozyc, proszę Cię - zrób coś z tymi zdjęciami... W sygnaturce masz poziomo, a w avatarze - pionowo spłaszczone.

 

Jeśli nie potrafisz - podejmę się tego za Ciebie - wrzuć mi tylko oryginały na mejla.

 

 

:twisted:

 

 

Mnie też trochę takie rzeczy kłują w oczy.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozyc, proszę Cię - zrób coś z tymi zdjęciami... W sygnaturce masz poziomo, a w avatarze - pionowo spłaszczone.

 

Jeśli nie potrafisz - podejmę się tego za Ciebie - wrzuć mi tylko oryginały na mejla.

 

 

 

pokombinuje,jak mi sie nie uda to sie odezwe.dla mnie to osobiscie nie ma znaczenia jest to tylko kwestia estetyczna ale sie poprawie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...