Jump to content

15 sierpnia (święto) - TOR "KIELCE"

Pancin
 Share

Recommended Posts

Zapraszam w środę, 15go sierpnia (dzień wolny od pracy) na tor KIELCE w Miedzianej Górze.

Startujemy ok 9.30 i jeździmy do bólu. Podobnie jak w maju po części treningowej zrobimy kilka przejazdów z pomiarem czasu. W międzyczasie oczywiście zrobimy małe grlillowanie.

Wpisowe - 250PLNów

W trosce o własne głowy i mój spokój zalecam zabranie kasków (wymagane w przypadku aut oklatkowanych)!

W razie jakichś wątpliwości -> Priv. Proszę o wpisywanie się na listę poniżej (nick, samochód). Lista pojawi się też na innym forum i będzie w miarę na bieżąco aktualizowana.

Kolejna osoba, która się dopisuje jest proszona o kopiowanie listy z ostatniego posta, żeby zachować wszystkich zapisanych wcześniej.

LISTA:

1.

2.

3.

• Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

do Pancina zawsze - może znowu przyjedziemy dzien przed

Ja będę nawet tydzień wcześniej. :mrgreen:

LISTA:

1.Carlos

2.newbee- Celica CS

3. mrrr - STI

4. EVAN

5. cybel

Fitnesa trzeba wykreślić z listy :twisted: nie będzie w stanie jeszcze prowadzić auta po moim weselu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

dając ciała z jednym :oops: w innym trzeba zrobić profi :!: i,więc stan będzie stabilny mam nadzieje,ide spać.

Fitnesa trzeba wykreślić z listy :twisted: nie będzie w stanie jeszcze prowadzić auta po moim weselu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

dając ciała z jednym :oops: w innym trzeba zrobić profi :!: i,więc stan będzie stabilny mam nadzieje,ide spać.

ja mam na myśli tylko dobrą zabawę :) pamiętaj, że profesjonalizm obowiązuje Cię tylko pierwszego dnia do rana a potem już hulaj dusza :)

kuszący temat :twisted:

Wpisuj sie bo EVO nas biją aż przykro patrzeć :evil:

Carlos też ostatnio dostał lanie...mówiłem mu żeby dywaniki powyciągał ale olał temat no i dostał.... :mrgreen: