Skocz do zawartości

15 sierpnia (święto) - TOR "KIELCE"


Pancin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sole3, tak jak napisałem wyżej Pirelli PZero Corsa dostępne są chyba tylko w rozmiarze 205/50/17,do twojego auta trochę za wąskie,ze względu na masę.Szukaj opon 225,propozycja Carlosa bardzo rozsądny wybór.Do cywilnej jazdy ok. i poupalać można bez obaw o jakieś masakryczne uślizgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sole3, tak jak napisałem wyżej Pirelli PZero Corsa dostępne są chyba tylko w rozmiarze 205/50/17,do twojego auta trochę za wąskie,ze względu na masę.Szukaj opon 225,propozycja Carlosa bardzo rozsądny wybór.Do cywilnej jazdy ok. i poupalać można bez obaw o jakieś masakryczne uślizgi.

 

 

Prawie 3k plz :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KALI, jak po naukę to wystarczające. :wink:

sole3, jeszcze trochę czasu masz,kup jakieś używki do upalania i będzie ok.

 

 

KALI nic się nie przejmuj , pierwszy raz na torze w Kielcach jest bardzo specyficzny i "odkrywczy", lepiej poznać jego zawiłości nawierzchni na cywilnej gumie, aby nie dać się zwieść imitacji przyczepności korzystając ze slicka...

 

przyjedziesz, pojeździmy, jesli będziesz chciał to razem z Cyblem wspólnie co nieco Ci podpowiemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli będziesz chciał to razem z Cyblem wspólnie co nieco Ci podpowiemy...

 

Wszelkie podpowiedzi mile widziane. Jade z podejściem, że nic nie umiem, a chcę wyjechać z wiedzą jak bardzo nie umiem i gdzie popełniam błędy. Boje się trochę o auto, żeby się nic nie wysrało, dlatego napewno będę jechał dość zachowawczo ale na spacer się nie wybieram, więc postaram się nie zamulać i korzystając z Waszych porad, poprawiać się na każdym kółku.

 

Powiedzcie mi jeszcze gdzie, kiedy i komu się płaci? Przelew teraz jakiś robić czy na miejscu przy wjeździe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro tylko jeszcze upewnie się, że w pracy nie będe musiał kiblować w to święto i jak coś dopisuję się do listy. Tylko też świeżak jestem i mogę się dołączyć do ekipy z krk.

 

Jeszcze takie pytanie, jak mam RE070 z 4mm bieżnika to po spotkaniu dam rade na tym wrócić czy szukać 2. kompletu felg z oponami? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro tylko jeszcze upewnie się, że w pracy nie będe musiał kiblować w to święto i jak coś dopisuję się do listy. Tylko też świeżak jestem i mogę się dołączyć do ekipy z krk.

 

Jeszcze takie pytanie, jak mam RE070 z 4mm bieżnika to po spotkaniu dam rade na tym wrócić czy szukać 2. kompletu felg z oponami? ;)

 

Lepiej zawsze mieć coś na zapas. ;) Chociaż hardcoreowców już widziałem co ze sznurkami wystającymi wyjeżdżali z Toru Kielce. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA:

1.Carlos

2.newbee- Celica CS

3. mrrr - STI

4. EVAN

5. cybel

6.damianbyczek

7. NIEBO

8. jack187

9. Małolat

10. Fit

11.Tommipl

12. Tomek STI 08

13. Solo

14. Kajzer

15. elias

16. KALI

17. Tomek

18. Łukasz_gt

19. teters

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA:

1.Carlos

2.newbee- Celica CS

3. mrrr - STI

4. EVAN

5. cybel

6.damianbyczek

7. NIEBO

8. jack187

9. Małolat

10. Fit

11.Tommipl

12. Tomek STI 08

13. Solo

14. Kajzer

15. elias

16. KALI

17. Tomek

18. Łukasz_gt

19. teters

20 . Houdini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup 4 szt RE50A uzywane, na allegro za kmplt, składany z róznych aukcji nie zapłacisz więcej jak 600pln... to bardzo dobra guma i bedziesz zadowolony - ja jestem "zakochany" w tej oponie, nigdy mnie nie zawiodła

 

Słuchaj Carlosa re50 najlepsza cywilna w niskiej cenie.

A jezeli dopiero zaczynasz to nie inwestuj bo na pewno je niedlugo zużyjesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila nieobecności na forum i lista się rozrosła. Na tą chwilę uważam ją za zamkniętą. Za ok. 2 tygodnie będę prosił Was o potwierdzanie ostateczne, wtedy będzie jasna informacja ile osób faktycznie przyjeżdża.

 

Lista (update 23 lipca, 23.30)

1. Carlos

2. newbee- Celica CS

3. mrrr - STI

4. EVAN

5. cybel

6. damianbyczek

7. NIEBO

8. jack187

9. Małolat

10. Fit

11. Tommipl

12. Tomek STI 08

13. Solo

14. Kajzer

15. elias

16. KALI

17. Tomek

18. Łukasz_gt

19. teters

20. Houdini

21. RedSun - Celica 2.0

22. barszcz - Civic EE9 iVT

23. Daczer - Civic EJ9

24. mk1rally

25. Robertgt4 - Celica

26. Pi100let S3

27. marcik1 - wstępnie

28. gucior - do potwierdzenia w przyszlym tygodniu

29. ZaN - E X

30. ZaN Kuzyn - E X

31. ZaN Kuzyn - STI

32. bajk - wstępnie

33. Dubai

 

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Jeżeli się tak zdarzyło, to proszę o PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz na torze w Kielcach jest bardzo specyficzny i "odkrywczy", lepiej poznać jego zawiłości nawierzchni na cywilnej gumie, aby nie dać się zwieść imitacji przyczepności korzystając ze slicka...

 

na zimowej to jest dopiero jazda po suchym w Kielcach, praktykowałem :roll: czasów się nie zrobi ale banan wielki jest :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...