Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

TDI w A6 jest szybkie i to przyznam, że bardzo.

Nm mu sie nie konczą a i biegów nie brakuje, z tym że ten którym jeździłem to automat i trochę start sie wydłuża :mrgreen:

 

I nie tylko na suchym :mrgreen:

 

Myślę, że niejeden Subarak by się mógł naciąć, zwłaszcza jeśli by przespał start :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDI w A6 jest szybkie i to przyznam, że bardzo.

Nm mu sie nie konczą a i biegów nie brakuje, z tym że ten którym jeździłem to automat i trochę start sie wydłuża :mrgreen:

 

I nie tylko na suchym :mrgreen:

 

Myślę, że niejeden Subarak by się mógł naciąć, zwłaszcza jeśli by przespał start :twisted:

 

powtarzam po raz ostatni - z racji picia jakiejs oleistej mazi TDI NIE SA SZYBKIE

 

bo jezeli byly by szybkie to by wygrywaly:

 

a) w rajdach

B) F1

c) nascar

d) indy

 

poza tym jezdze GieTekiem od marca i jeszcze na drodze nie trafil sie TDI, ktory by chociaz rowno ze mna jechal, nie mowiac o objechaniu, a niejeden probowal - TDI NIE SA SZYBKIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDI w A6 jest szybkie i to przyznam, że bardzo.

Nm mu sie nie konczą a i biegów nie brakuje, z tym że ten którym jeździłem to automat i trochę start sie wydłuża :mrgreen:

 

I nie tylko na suchym :mrgreen:

 

Myślę, że niejeden Subarak by się mógł naciąć, zwłaszcza jeśli by przespał start :twisted:

 

powtarzam po raz ostatni - z racji picia jakiejs oleistej mazi TDI NIE SA SZYBKIE

 

bo jezeli byly by szybkie to by wygrywaly:

 

a) w rajdach

B) F1

c) nascar

d) indy

 

poza tym jezdze GieTekiem od marca i jeszcze na drodze nie trafil sie TDI, ktory by chociaz rowno ze mna jechal, nie mowiac o objechaniu, a niejeden probowal - TDI NIE SA SZYBKIE

w Krakowie sa bardzo szybkie TDI (np: IBIZA 200KM, Golf i Toledo 240+ KM) - jest ich malo ale sa, 3-4 auta to moi znajomi ze spotow. Naszczescie szybkie TDI FWD maja wielka wade sa tylko szybkie na suchym i powoli ich czas sie konczy bo dzie ZIMA :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszczescie szybkie TDI FWD maja wielka wade sa tylko szybkie na suchym i powoli ich czas sie konczy bo dzie ZIMA :twisted::twisted::twisted:

 

dlatego mowie ze nie sa szybkie :mrgreen:

 

Graf jechales kiedys Trasa Torunska w Wawie? sa tam 2 takie zakrety - krolestwo czterolapych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszczescie szybkie TDI FWD maja wielka wade sa tylko szybkie na suchym i powoli ich czas sie konczy bo dzie ZIMA :twisted::twisted::twisted:

 

dlatego mowie ze nie sa szybkie :mrgreen:

 

Graf jechales kiedys Trasa Torunska w Wawie? sa tam 2 takie zakrety - krolestwo czterolapych :)

To sie rozumie :twisted: w Kraku glowna trasa scigantow jest ul. Opolska rowna i z lekkimi lukami przewaznie 3 pasy wiec tu 4x4 nie pomaga. Bylem kilka razy w Wawie i jedno pamietam ze jezdzilo mi sie w tym miesicie zajebiscie :mrgreen: u was nawet korki jada - przeciwnie do Krakowa tu muly (99% aut) nie wiedza do czego sluzy prawy pedal i jeszcze cie nie puszcza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja donoszę na Arno, bo mnie dziś skopał ostatecznie i okrutnie... Może nie leżącego, tylko siedzącego (w terenawym pierdzikółku 1300 ccm :twisted: ) - ale jednak.

 

Ale walczyłem do końca :twisted: - szkoda tylko, że koniec nastąpił zasadniczo, tak jakby, niezwłocznie po początku... :mrgreen:

To jest oczywiscie kłamstwo lutrsacyjne, albowiem ja ym WiSa w zyciu nie kopał, nawet leżącego. Spieszyliśmy się z córkom do szkoły, jedynie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak juz się przekonujemy to zapytam - ile na spokojnie można tam WRX-em pojechać? Na suchym asfalcie :?:

 

Evcia z Azem na lewym oscylowała tam koło 190-200 km/h :twisted: :cool: :smile: No, ale to STi :cool:

 

 

 

Owoc trzymał za lewarek, żeby się nie obluzował.

 

- i co było dalej?

 

Pytaj Owoca. Ja straciłem kontrolę...

 

 

Wooow... :roll: :roll: :shock: :mrgreen: A ja już myślałem, że Ofoc bawi się tylko pokrętełkiem... Pełne zaskoczenie :twisted::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jawas nie rozumiem, tacy spece od wszelkich wiadomosci: a tu zero zrozumienia tematu.

Zwykle NIEDŁUBANE AUDI - a one mozna powiedziec wszystkie takie -

3.0TDi - 7.1 sek

2.7 8.1

4.2 benzyna 5.9

i RS4 45.8

Z tego wynika, ze TDI moze se normalnie iść na drzewo.

jechalem jakis czas temu mercedesem 320 cdi. NO Z CZYM DO GOŚCIA. LUDZIE KOCHANE.

WCzoraj próbował mi dac nauczkę, bo go jakoś szybko minąłem A Klasa 200 CDI. No czy wy se wyobrażacie, no kochani!

Im wmówili wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

man111 i to jest konkretna odpowiedź a nie jakieś lewarkowo - senne rozważania Przemeq'owe

:mrgreen:

 

Any time :cool: A Ty Waść, kiedy zostawiasz wyuzdane blond piękności i wracasz do IV RP :?: :twisted::mrgreen:

Tu jest niestety pewien problem bo w obecnej sytuacji nazwijmy ją geopolitycznej jakoś mi nie po drodze z powrotem do tego naszego grajdołka bagiennego z przewagą bagna i dodatkiem (znaczącym) szamba :wink:

 

Najprawdopodobniej w połowie listopada na krótko zawitam. Potem czeka mnie kraina ruchu lewostronnego

Obrazek

 

i samochodów z kierownicą nie wiedzieć czemu umieszczonych przed pasażerem :???:

 

 

Obrazek

 

i Ω na rączce, jeżeli dobrze widzę... który model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wbrew pozorom taki pug daje rade, jest cholernie dynamiczny i ma sztywny zawias przez co swietnie sie prowadzi, wiem bo mialem, ale z calym szcunkiem nie ma podejscia do WRXa o STI nie wspominajac ;) Pomijajac juz moj usmiech jak przeczytalem ze wchodzi w zakret 90 stopni 120 km/h no sory ale chyba pelnym slajdem z konkretna katra ... Przeciez to nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...