Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, że oni nie potrafią jeździć. Na codzień snują się jak muchy po mieście, czasem skillują nas jak wyżej :twisted: Ale kiedy pada w stacji hasło "pościg" budzi się w nich mistrz kierownicy i żądza krwi :roll: Tylko i auto nie to i umiejętności nie staje :shock: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wale miedzeszyńskim przy basenach, wiedzałem że często tam stoją, i zwolniłem ze 190 do 110, ale i tak mnie złapali, bo tam jest ograniczenie do 50. Co najdziwniejsze byli to młodzi kolesie, chyba nawet młodsi niż ja, a tacy służbiście że nie dało rady nic utargować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwolniłem ze 190 do 110

 

To musiało najbardziej boleć w całej sytuacji - człowiek jedzie powolutku, a tu go służbiści "cabas!" :roll:

 

:D

Jeżeli stali z suszarką, to szkoda, że nie jechał normalnie (190 km/h). Istnieje szansa, że nie zdążyliby zmierzyć prędkości :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich kilerów

 

no niestety ja tak wielkich możliwości nie posiadam jak moi przedmówcy czyli posiadacze imprezek

mój nieco mułowaty legaś nie ma takich osiągów ale niestety

muszę z pokorą wyznać iż też mam niemało grzechów i małych i dużych

 

jak na złość w moim powiecie to tylko może ja i ktoś inny ma legaca 2 a o imprezie to tylko pomażyć

generalnie to z każdym kto jedzie subarakiem to chciałbym zamienić parę słów na temat samochodu i wogóle tak po wymieniać się spojżeniami bo nie ukrywam chciałbym zamienić swego legasa na imprezkę albo foresia no ale troszkę względy rodzinne nie pozwalają, więc tu wyścigi nie wchodzą w grę i widzę że właściciele subarynek jakoś tak milej patrzą na siebie

 

ale wszystkie opisywane grzeszki to już zaliczyłem na światłach to standard nawet maluch to myśli sobie że da rady jakiemuś tam kombiakowi

 

w trasie po lokalnych drogach a jest taka jedna fajna szeroka z bocznymi pasami szerokości jezdni odcinek jakis tak 30km to bmw,golficze,lanosy,tiko,matizy,seiczento i wszystko inne jak nie jedziesz 140 to cię wyprzedzą a potem zwalniają do 90 albo 80 i kurde musisz wąchać smrody no to wtedy się w kurzam redukcja na 4 albo nawet 3 , 6tys obrotów i poszedł zanim gościu się zepnie to u mnie już jest 140 albo i lepiej i mam go daleko z tyłu. a zimą Panowie to wogóle już jest komedia szczególnie na światłach jak to nie raz zadziorni kierocy-rajdowcy próbują ruszyć z rozmachem a tu niestety kicha

stoi w miejscu i tylko miele śnieg albo grzeje lód na asfalcie

a mój subarak ze stoickim spokojem rusza i z rególarnym przyspieszeniem pnie się do przodu bez żadnych zakłuceń w trajektori jady

 

Generalnie to zauważyłem że ludziska chyba nie wiedzą co znaczy napis SUBARU a IMPREZA to im się chyba kojaży tylko z wiejskim grilem i butelką sikacza, oni chyba nie oglądają telewizji i nie wiedzę kto jest najlepszy w WRC. Utwierdzam się w tym przekonaniu szczególnie kiedy wjadę do warsztatu i podniosę maskę. I dlatego sam muszę grzebać przy swoim zwierzaku (dobrze że jestem mechanikiem). I bardzo dobrze żę SUBARU SIĘ NIE PSUJE.

 

Z pokorą proszę o rozgrzeszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni chyba nie oglądają telewizji i nie wiedzę kto jest najlepszy w WRC.

Jeżeli akurat udało im się trafić na coś z rajdów gdzie jeżdżą WRC to niestety imprezy nie bywają tam na pierwszych lokatach, było minęło, może jeszcze kiedyś wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę sobie dziś w okolicach osiedla w mojej wiosce i tak coś czuje ze nie teges mi z pedałem. Zwolniłem i się pochylam bo wiadomo gdzie pedały lubią

być. Zatrzymać akcji mi się nie chciało to sie tak posuwam z 5 Km/h. Dywanik się kurcze podwinął. Podnoszę głowę, a tu fiuuuuuuuu, Fiat 126P mnie w tym czasie skilował jak nic. Taki ceglasty co to nie wiadomo czy tak ma być czy gość całego minią nie wymalował. Będzie mu łatwo kredą na tym lakierze krechę z kilem Subaru narysować. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...