Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Używasz Outlooka do poczty? Heh. Niestety o ile mail1 przyszedł jeszcze senswonie, to juz reszta jest beznadziejna. Postaram się to posklejać do całości, ale nie wiem czy się uda, to niestandardowe kodowania załączników Outlooka są osłabiające.

 

[EDIT]

Udało się posklejać, efekt widoczny jest tutaj:

http://video.google.com/videoplay?docid ... 7945816380

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać się bez bicia - skilowałem własną żonę :mrgreen:

Zaczęła mnie podpuszczać i ruszać z piskiem opon swoim Focusem Tdci i niestety nie wytrzymałem - znęcałem się kilkukrotnie .... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, pamiętam o programie który mi wysłąłeś, niestety nie umiałem go przeknac do działania - nie chciał się zautoryzowacna moich kontach pocztowych, Outlook robi to bez problemu.

Bo nie masz włączonych odpowiednich opcji szyfrowania w ustawieniach serwera. W outlooku też nie były one zapewne domyślnie ustawiane. Thunderbird rządzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Przemeq musi się ostro spowiadać. :twisted: :wink: Kilka ukochanych TdCi, jakis spięty Passat i masa, masa kozaków została wyleczona. 8) Miło się jechało. :D

 

już ciekawym relacji :D

 

Nie ma co opisywać - jechaliśmy se powoli "dojazdówką" na spot matiego w inter carsie, a te samochody same się dawały wyprzedzać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać się bez bicia - skilowałem własną żonę :mrgreen:

Zaczęła mnie podpuszczać i ruszać z piskiem opon swoim Focusem Tdci i niestety nie wytrzymałem - znęcałem się kilkukrotnie .... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

co do focusa TDCi zrobiłem kare mojemu szefowi ktorego spotkałem w drodze do pracy :mrgreen:

Ja nie zaczepiałem ale jak zobaczyl mnie w lusterku zaczal przyhamowywac itp. wiec musiałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpuściłem dzisiaj jakiegoś frajera z Opla Vectry. Wjeżdżał taki pajac bez kierunkowskazu itp., pokazałem mu, że Foryś przyspiesza lepiej niż ten jego trup, przyblokowałem go na prawym pasie za jakimś baaardzo wolnym Volvo po czym odpuściłem. Pajacowi weszło na ambicję, bo na następnym skrzyżowaniu wyrwał prosto z pasa wyłącznie do skrętu w prawo. Nie zauważył, że się z nim nie ścigam. Pozdrowienia dla frajera z granatowej Vectry z ul. Włodarzewskiej w Warszawie :twisted:

Proszę o rozgrzeszenie z nabijania się z Vectrowców... oni właściwie są biedni - już nie tani koreańczyk, a jeszcze nie prawdziwy samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...