Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

I tak najbardziej oślepiają Ci co mają tablice z dwuliterowym wyróżnikiem zaczynającym się od "W". Oślepiają zazwyczaj długimi światłami, kiedy to chcą pokazać że JADĄ i trzeba im zrobić miejsce, bo zawsze się takiemu śpieszy. Cieszę się jak są takie święta, "Błogosławię takie dni/tygodnie" bo wtedy na "niestołecznych" drogach jest ich mało, bo siedzą sobie w domach i jedzą kartofle, kiełbasy, kurczaki.. z Tesco, a drogi są bezpieczniejsze, nikt nie daje znaku długimi, że mam spier... na pobocze, nie pcha sie na chama, nie pokazuje że on rządzi bo ma W* na tablicach, a już niedajboże jak my wieśniaki mamy CB w aucie, można się przy okazji poduczyć trochę wielkomiejskiej kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Skody jeszcze, Skody maja seryjnie chyba poziom swiatel na ksiezyc ustawiany. :mrgreen:

 

Ostatnio mam nową zabawę... licze ile aut na odcinku z pracy do domu - jakieś 50-60km (w zależności od trasy) ma "problem" ze światłami (przynajmniej jedno nie świeci). Dziś rano, w drodze do pracy naliczyłem 15, wczoraj w drodze do domu... 15. Prawidłowość jakaś normalnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, macie przerąbane z takimi chamami. Co do świateł to zauważyłem taką sytuację: jadę ciemną drogą, światła mam ustawione prawidlowo, a jadące za mną auta świecą dalej niż moje. Nie powinno chyba być możliwości regulacji świateł przez kierowcę, ludzie nie potrafią z tego korzystać.

A tak na temat, to wczoraj odwoziłem babcie (szt.2) do domów a jak wracałem to kilowałem wszystkie Tica, Matizy i inne Dełuuu. Trafiła się też Fabia. I to chyba mnie najbardziej rozbawiło. Mina szofera mówiąca, krzycząca "Jak to ! Co się dzieje ! Dlaczego to nie jedzie ! Napewno się coś spsuło ! Oczywiście inne wytłumaczenie nie wchodzi w grę. :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopałem bezlitośnie Forda Fiestę rocznika starego, wypełnionego wesołą gromadką łysawych nastolatków w dresach, korzystających z końca postu, zapewne udających się na imprezę, albo akurat zmieniających lokal . Należało się chłopakom bo nie chcieli dać się wyprzedzić, a nie lubię takich co mi przyśpieszają kiedy rozpoczynam ten manewr. :evil: ale redukcja do 3 i już było pozamiatane, tylko kierownik trochę poczuł sie kopnięty bo włączył mi długie światła i usiłował siąść na ogonie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie kilowalem ... Czyto grzech ?

Amoze nie bylo nikogo ....

 

Dziś miasto opanowali kapelusznicy :twisted:. Nie mogłem uwierzyć: jechałem rano na śniadanie wielkanocne i co widziałem? Najwięcej wozów obowiązkowo na lewym pasie, prawy prawie wolny, a na tym lewym co wóz to pan w kapeluszu z panią w równie gustownym nakryciu głowy, albo jak już pan był bez nakrycia głowy, to przynajmniej pani była w jakimś fikuśnym kapelutku :mrgreen:. I wszyscy jadą tymi czyściutkimi, praktycznie nietkniętymi wozami wyjętymi z garażu spod plandeki, tym lewym pasem 40 km/h :twisted:.

 

Co mogłem zrobić? Pojechałem po swoją babcię (miałem ją dowieźć na śniadanie; w kapeluszu była, of course) i takim zestawem zacząłem kopać, aż babci różaniec wypadł :mrgreen:. Trochę ją przeraża moja jazda, ale daje radę i co najwyżej se żarty robi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miasto opanowali kapelusznicy :twisted: . Nie mogłem uwierzyć: jechałem rano na śniadanie wielkanocne i co widziałem? Najwięcej wozów obowiązkowo na lewym pasie, prawy prawie wolny, a na tym lewym co wóz to pan w kapeluszu z panią w równie gustownym nakryciu głowy, albo jak już pan był bez nakrycia głowy, to przynajmniej pani była w jakimś fikuśnym kapelutku :mrgreen: . I wszyscy jadą tymi czyściutkimi, praktycznie nietkniętymi wozami wyjętymi z garażu spod plandeki, tym lewym pasem 40 km/h :twisted: .

 

Podpisuję się pod tym obiema grabiami :mrgreen: W Krakowie ten sam kataklizm :wink: Ilość Lanosów, Tico, Felicji i innych Sejczent na ulicach dziś przerastała wszelkie wyobrażenia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przem, babcie to male miki, przy moim dziadku, ktory mowi ze teraz to z laska wszedzie chodzi.....

tylko dlaczego dziadkowie mowia ze sa starzy i musza odejsc? :cry:

a on top: twoja babcia tysz taka zarosnieta jest? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miasto opanowali kapelusznicy :twisted: . Nie mogłem uwierzyć: jechałem rano na śniadanie wielkanocne i co widziałem? Najwięcej wozów obowiązkowo na lewym pasie, prawy prawie wolny, a na tym lewym co wóz to pan w kapeluszu z panią w równie gustownym nakryciu głowy, albo jak już pan był bez nakrycia głowy, to przynajmniej pani była w jakimś fikuśnym kapelutku :mrgreen: . I wszyscy jadą tymi czyściutkimi, praktycznie nietkniętymi wozami wyjętymi z garażu spod plandeki, tym lewym pasem 40 km/h :twisted: .

Są też tacy co od razu zajmują lewy pas:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=619952#619952

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystap do TU o odszkodowanie uwzgledniajace utrate wartosci handlowej

Mój nie był bezwypadkowy.

na pocieche dodam, ze od wczoraj solidaryzuje sie z Toba w przedmiocie kopania policji, wiecej juz nie bede zgrywal praworzadnego, karnego obywatela :wink:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam troche i zobacze, czy mnie nagrali. na filmach "on-board" z radiowozow wynika, ze musza chwile na prostej jechac z podobnymi predkosciami, zeby dokonac pomiaru /pewnie ma to cos wspolnego z ogniskowa obiektywu/.

staralem sie, zeby tej jednostajnej prostej nie bylo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo on zawsze tak skręca, bo na lewym pasie nie ma kolein :shock:

 

Niestety to jest zmora polskich miast. Dziś, żeby wyprzedzić samochód, trzeba zjechać nie tak, jak przepisy wskazują na skrajny lewy pas, a na skrajny prawy... :roll:

 

Ja się z drugiej strony ludziom nie dziwię, że nie chcą co chwilę wymieniać zawiasu, ale potem kończy się to korkami i takimi sytuacjami, jak hogiego... Nota bene nie dalej wczoraj miałem b. podobną sytuację: ulica Okopowa (trzy pasy, szeeeeroko), lewym pasem wlecze się paniusia oplem. Myślę: pewnie będzie ze 3km skręcała w lewo w Powązkowską (sporo osób jedzie tą ulicą właśnie w tym celu) i dlatego okupuje lewy pas. Będąc w świątecznym nastroju załamałem tylko ręce i jadę dalej. Dojeżdżamy do skrzyżowania, zaczynają się pojawiać znaki poziome - strzałki w lewo, a pani co? Oczywiście nawet bez sprawdzenia, czy coś jedzie pasem środkowym pyk i na środkowy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...