Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Wprawdzie generalnie jestem przeciwny bezsensownej (za) szybkiej jeździe, ale tez czasem coś mi się zdarzało. Tzn. przygody z policją.

 

I tak kiedyś zostałem zatrzymany na katowickiej przy 130 km/godz.

Jadąc STi. Na pytanie policjanta "dlaczego jechał pan 130 km/godz" wyrwało mi się automatycznie "bo samochód jeszcze niedotarty" :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie oprocz komentatora dobija ten policjant/policjanci co na koncu prawie kazdego zdania mowia 'tak?'. Wiocha... :roll:

Wygadany co? :twisted:

 

Kierownik Gtka pewnie ich nawet nie zauważył. :razz:

 

A kwintesencją programu "Uwaga Pirat" są debilne komentarze narratora. Jak ja nie cierpie jego słuchać. Po prostu drażni mnie ta swoją przemądrzałą gadką...

Rzygać się chce jak go słyszę, odechciewa się oglądania programu.

Ciekawe jak sam jeździ mądrala...

 

 

Dla mnie hitem programu był przelicznik walut na osłonie przeciwsłonecznej :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś w swojej wielkoduszności wrzucić na np. youtuba ten fragment programu o piratach z kolesiem w subaru?

 

Moge jutro nagrać, o ile wstane tak wcześnie :mrgreen: tylko pewnie będe potrzebował pomocy jak to gdziś wrzucić bo jeszcze tego nie robiłem :oops:

EDIT: już sie naumiałem :mrgreen:

 

wyrwało mi się automatycznie "bo samochód jeszcze niedotarty" :wink:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcja napisał/a:

wyrwało mi się automatycznie "bo samochód jeszcze niedotarty" :wink:

 

Mnie po zatrzymaniu (pierwszy mandat w subaru) policjant powiedzial, ze pierwszy raz lapie ten samochod jadacy tak wolno... (zlapali mnie przy 100km/h na ograniczeniu do 70-ciu) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie po zatrzymaniu (pierwszy mandat w subaru) policjant powiedzial, ze pierwszy raz lapie ten samochod jadacy tak wolno... (zlapali mnie przy 100km/h na ograniczeniu do 70-ciu) :roll:

 

Miałem podobną sytuację w Gdańsku, na drodze z Sopotu, gdzie policja stoi zawsze, a przynajmniej zawsze, gdy jest długi weekend i pół Warszawki tam urzęduje. Wiedząc o tym jechałem 70 km/h na ograniczeniu 50 km/h. Zakładałem, że za tak drobne przekroczenie mnie nie zatrzymają. A jednak zatrzymali i musiałem dmuchać w balonik, bo policjant nie mógł uwierzyć, że jadę tak wolno bez żadnej ukrytej przyczyny. Odczepił się dopiero wówczas, gdy mu wytłumaczyłem, że jechałem tak wolno, bo się go tam spodziewałem, na co przeprosił i powiedział, że jest prikaz od komendanta wojewódzkiego, że akurat w ten weekend "łapiemy wszystkich" = nie ma marginesu bezpieczeństwa :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra... przyznac sie... kto zgubil cieniasow z wideorejestratorem :lol:

 

Nikt nie pamięta jakie to były numery rejestracyjne?!!!

W innym wątku ktoś napisał że działo sie to na krajowej "7" w okolicach Warszawy. :oops:

Cholerka.... jest duuuże prawdopodobieństwo że mogę mieć korespondencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Mam na swoim koncie dwa ripy, w tym jeden od dłuższego czasu i nic i nie wystronowało.

 

W związku z powyższym mogą być jakieś konsekwencje prawne?, i co to jest to stornowanie, laik jestem w tym temacie

i pytanie nr.2 do fachowców

moge zgrywać Video z tunera do kompa przez LAN ale problem jest taki że 1 sekunda nagrania to około 1mb, jak najłatwiej zmniejszyć wage filmu żeby łatwiej było wysyłać na YouTube? nagrywa sie jako mpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Mam na swoim koncie dwa ripy, w tym jeden od dłuższego czasu i nic i nie wystronowało.

 

W związku z powyższym mogą być jakieś konsekwencje prawne?, i co to jest to stornowanie, laik jestem w tym temacie

i pytanie nr.2 do fachowców

moge zgrywać Video z tunera do kompa przez LAN ale problem jest taki że 1 sekunda nagrania to około 1mb, jak najłatwiej zmniejszyć wage filmu żeby łatwiej było wysyłać na YouTube? nagrywa sie jako mpg

 

Jak masz Windowsa XP lub Vistę, wchodzisz w katalog "Program Files" na dysku "C" tam uruchamiasz program "moviemk.exe" z katalogu "Movie Maker".

W programie robisz opcje "Importuj obraz Video" w dziale "Przechwyć obraz wideo" Potem gdy zakończy się import wskazanego Wideo do programu, chwytasz go i wrzucasz na dolną ścieżkę edycyjną. W dziale "Zakończ prace z filmem" dajesz opcje "Zapisz na moim Komputerze" Nadajesz nazwę pliku i podajesz gdzie ma go zapisać. Robisz "dalej" I jesteś w opcji kluczowej dla końcowej kompresji i wielkości Klipu Video. Dajesz "inne ustawienia" i wybierasz chyba do YouTable optymalny format "Wideo dla sieci LAN 1 Mb/s" No i koniec :) Powstały plik dużo mniejszy klip Wideo wysyłasz na YouTable. Movie Maker lubi sie wieszać wiec jak zachce Ci sie edytować Wideo to często zapisuj projekt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Windowsa XP lub Vistę, wchodzisz w katalog "Program Files" na dysku "C" tam uruchamiasz program "moviemk.exe" z katalogu "Movie Maker".

W programie robisz opcje "Importuj obraz Video" w dziale "Przechwyć obraz wideo" Potem gdy zakończy się import wskazanego Wideo do programu, chwytasz go i wrzucasz na dolną ścieżkę edycyjną. W dziale "Zakończ prace z filmem" dajesz opcje "Zapisz na moim Komputerze" Nadajesz nazwę pliku i podajesz gdzie ma go zapisać. Robisz "dalej" I jesteś w opcji kluczowej dla końcowej kompresji i wielkości Klipu Video. Dajesz "inne ustawienia" i wybierasz chyba do YouTable optymalny format "Wideo dla sieci LAN 1 Mb/s" No i koniec :) Powstały plik dużo mniejszy klip Wideo wysyłasz na YouTable. Movie Maker lubi sie wieszać wiec jak zachce Ci sie edytować Wideo to często zapisuj projekt :P

 

I to to sie rozchodziło, prosta czytelna instrukcja, ale potestuje jutro bo dziś to już umysł nie świeży :twisted: dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym wątku ktoś napisał że działo sie to na krajowej "7" w okolicach Warszawy. :oops:

Przecież było powiedziane, że to Policjanci z Pruszkowa.

Podejrzewam, że to było na odcinku Warszawa - Pruszków.

Gtek miał początek tablic WPR......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym wątku ktoś napisał że działo sie to na krajowej "7" w okolicach Warszawy. :oops:

Przecież było powiedziane, że to Policjanci z Pruszkowa.

Podejrzewam, że to było na odcinku Warszawa - Pruszków.

Gtek miał początek tablic WPR......

 

Coraz bardziej nam sie zaweza krag podejrzanych ;) jak w dobrym kryminale :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym wątku ktoś napisał że działo sie to na krajowej "7" w okolicach Warszawy. :oops:

Przecież było powiedziane, że to Policjanci z Pruszkowa.

Podejrzewam, że to było na odcinku Warszawa - Pruszków.

Gtek miał początek tablic WPR......

 

no to na glowna nagrode ma najwieksza szanse.....Bryku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...