Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

przy auchan na pulawskiej w piassachussets cos mnie strasznie sie przykleilo z tylu, ale nie chcialo mnie sie ogladac za siebie, bo droga tam teraz nierowna i wyboista niezmiernie. az na prowizorka swiatlach cos podjezdza na pas obok, nagle zielone i pedem to do przodu. patrzam, cos od VAGa! i juz dlugosc autka przede mne. dluga dwojka wystarczyla, zeby dogonic, bezkolizyjnie wpiac sie przed ofiare, wyprzedzic tym samym zuka i ponownie wrocic na swoj pas. patrzam i oezu, toz to octavia rs w dyzlu z rozdziawiona papa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Daewoo Espero? :roll:

Sedan jest łudząco podobny :)

 

Noooooo! :mrgreen:

 

Potwierdzam, kiedyś usłyszałem od kierownika Golfa GTI: "Ccccco to ku..a za Esspero?!?"

Dodam, że z tyłu nie mam żadnych naklejek ani plakietki Plejad.

 

A BTW w środku też wygląda jak Espero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę sobie wczoraj ul. Marynarską i dogoniłem czarne Evo 9 GT Fefset KM z naklejką nie-ASO a wśrodku kierownik Azrael

podjeżdzam - Az opuscił szybkę

pytam się - ścigasz się

Az - OK.

Trochę się za mna trzymał ale jak pojawił się korek to go zostawiłem na długośc 3 świateł :mrgreen::mrgreen: a miał z 6,5 razy więcej koni

 

 

 

 

 

 

Bo jechałem skuterkiem :mrgreen::mrgreen:

 

Czy skopałem słabszego? :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj miałem lekkie kopanko na trasie z Garwolca. Wyprzedziłem sobie Zafire, która zresztą bardzo spokojnie jechała, dopóki jej nie wyprzedziłem. No i znowu to co zwykle :!: Nieczytelne napisy z tyłu :!: i kierownik opela musiał zobaczyć co tak śmigło. Przeciągnąłem czwórkę i tyle go widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrosiak
A o co dokładnie chodzi

 

a to cudo srebrne to Twoje?

 

Nie, ale wątek ma tytuł "Najgłupsza rejestracja", więc nie za bardzo rozumiem co jest takiego w tym zdjęciu, aby warto było je tu zamieścić.

 

Niekoniecznie, pare rejestracji w tym wątku nie zasługują na miano głupie a bardziej: ciekawe. Tyle że jest to jedyny wątek z tematyką oznakowania aut. Stąd się tu pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, pare rejestracji w tym wątku nie zasługują na miano głupie a bardziej: ciekawe. Tyle że jest to jedyny wątek z tematyką oznakowania aut. Stąd się tu pojawiły.

 

Oczywiście....tyle, że ja nijak nie mogłem się dopatrzeć niczego piekielnego w wolnossącej Imprezie KR 466EE :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś wracałem z Bilexem z meczu i mocno inspirowałem rzeczonego do kopania. I kopał :mrgreen:.

 

Kwint esencją wieczoru kopacza był bardzo napięty pan w mercedesie van, który po kilkukrotnym koszmarnym skopaniu podjechał do nas i powiedział do Bilexa: "Ile Ty tam masz koni?!? :shock: Bo ja dziś schipwałem ten samochód ze 125 KM na 160 KM, a Ty mnie tak objeżdżasz! :shock: ".

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...