Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

eMTe, on realnie nie ma 1100, bardziej 1300.

Po czym wnioskujesz? Na pewno nie wazy 1300:) Dokumenty mowia o 1100 , i takie tez sa odczucia z prowadzenia auta, jezdzilem roznymi autami o podobnej mocy, np Leon 1.8TSI 160koni jedzie duzo slabiej niz Mini S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jakiś czas temu forkiem z cooperem S wypuściłem ze świateł i powiem wam że ławo nie było...

Ze startu forek trochę lepiej potem miniak i powyżej 170 znów forek :mrgreen:

A dodam tylko że minika prowadziła błąd piękność uśmiechnięta od ucha do ucha :mrgreen:

Rej. była SM....?

Jeśli tak, to znam kierowniczkę. Ale jej bym nie posądzał o takie sportowe zacięcie. :)

 

 

Wiesz lecąc na Kościuszki 200 km/h to nie patrzałem za bardzo na numer :mrgreen:

Poza tym wystarczy że się trochę zgramolisz przy starcie a ja ruszałem z 4k rpm :P

Tylko się boję ze trochę sobie jeszcze tak poruszam to mi coś odpadnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wracam z ogladania rally sprintu na sluzewcu. Spokojnie bo nigdzie mi sie nie spieszylo. Na wysokosci fasion house na środkowy pas zajezdza Jag cabrio, dosc glosny bulgot. Ja na pasie ktory sie zaraz za skrzyzowaniem konczy. Pan poczytal sobie moje ogloszenie na szybie, zapalilo sie zielone iiii ryknelo, swisnelo, 1, 2...praw fizyki drogi kierowco nie przeskoczysz, RWD nie rusza tak jak AWD :mrgreen::mrgreen: Odpuscilem zaraz po tym jak wjechalem na srodkowy pas.

 

Druga sytuacja, dzis na pulawskiej, pan w audi tt(dwa wydechy z tyly, wygladaly na seryjne), zatrzymal sie za mna, obok jakis van i z tego vana slysze jak goscie czytaja wczesniej wspomniane ogloszenie:"sprzedam cichociemne subaru, 6,5 sek do 100 km/h, aaa ciekawe ile to pali" ja nic tylko czekam na to zielone bo spieszylo mi sie i to bardzo, ruszam ze swiatel tak jak zwylke czyli dosc sprawnie, a za mna gosc w tt. Po tym jak wrzucilem 3 i bylem juz tak na oko to ze trzy moze cztery dlugosci samochodu przed nim pan w tt mial wyraz twarzy, mniej wiecej taki: " :shock: "

 

Wiecej grzechow nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Kupiłem dziś subaru :mrgreen:

Poobijane jest, całe w rajdowych naklejkach, telepie się na koleinach że hoho, głośne jeszcze bardziej :mrgreen:

I widzę że na światłach stoi fabia RS (130KM, diesel), więc podjechałem hamując do dechy (nie mam abs-u więc piszczało).

Kierownik zrozumiał :twisted:

staliśmy tak dodając gazu a na zielonym ja pojechałem, a on zrobił kangurka na długość auta, dwa razy szarpnął i zgasił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antolll,

Gratulacje zakupu Subaryny :)Może pochwal się bardziej i podaj model/rocznik? :)

 

 

A ja miałem wczoraj kopanko...

Żółta Ibiza na elpegie w poprzedniej budzie. Dwa razy się prosił na światłach i dwa razy dostał kopa. Nawet gazu do połowy nie wdepnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wieczorem,Wrocław,ul.Krzemieniecka,długa prosta,dojechałem do pana w bmw1. Gdy sie zorientował to depnął az chmura sadzy z rurki poszła :mrgreen: . Konieczna była redukcja na dwójkę i podłoga :P ,aczkolwiek muszę przyznać ze z trudem się udało. Ja mam niby 240KM ale nie było łatwo. Potem przepuściłem go na przejściu i na następnych światłach obejrzałem klapę a tam 118d :shock: a to ma przecież aż 10sek do setki!Raczej było to 123d...

NO i potem bawiliśmy się tak aż do placu Dominikańskiego gdzie po wjeżdzie w tunel zredukowalem i z rykiem z wydechu SuperSprint oddaliłem się w dal... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam sobie wczoraj z pracy(pojechałem swoim bo przy okazji zmieniałem szybę przednia), godzina ok 23:30, droga prosta dwa pasy 46km przede mną i sobie tak jadę spokojnie 95km/h na tempomacie i po ok 10km widzę jakiś kierownik mocno wyprzedza chyba ze 3 samochody na raz(bez świateł o tej godzinie w lecie na Islandii jest w miarę jasno, na "postojówkach"), dojeżdża do mnie i wiedziałem ze będzie się chciał zabrać(odrazu nie widziałem co za samochód ale później zobaczyłem ze nowa Vectra ale nie wiem z jakim motorem-popularne na Islandii są 1,8 bądź 2,2), wiec ja sobie w swoim Legasiu włączyłem "ręczną" skrzynie i czekałem, no i się doczekałem kierownik się zabiera wiec ja redukcja do 2 i podłoga, ze spokojnego 95km/h zrobiło się 170km/h i kierownik musiał odpuścić, schował się za mnie ale ciśnienie w nim musiało skoczyć bo siedział mi na ogonie, musieliśmy zwolnic bo było 2 "maruderów", ja się zabrałem szybko i zrobiłem pareset metrów przewagi i zwolniłem do 100km/h, kierownik się zbliżył bardzo szybko hehehe tymczasem przed Nami zbliżały się dwa zakręty i jeszcze jeden "maruder" z kampingiem, ja odpuściłem i pomyślałem sobie ze dobrze nie miniemy zakręty a kierownik się zabierze... i się nie myliłem dużo bo zabrał się zaraz jak zobaczył ze zakrętami nie ma przeszkód żeby wyprzedać, jak mnie mija to wzrokiem odprowadził i dumny pojechali hehe musiał sie strasznie spienić że nie dal rady za pierwszym razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja redukcja do 2 i podłoga, ze spokojnego 95km/h zrobiło się 170km/h i kierownik musiał odpuścić, schował się za mnie

:shock: :!: :?:

no co? długa dwójka... :mrgreen:

 

myśle że "jpol" miał co innego na myśli...

 

kiedyś wyprzedzałem gościa , aten pedał w podłogę.... Wyprzedziłem go a po zatrzymaniu na światłach wychodze i pytam " synku dawno w...l nie dostałeś". (Mam 180 cm i waże 115 kilo - w pasie 95). Odpowiada " myślałem że chce się Pan ścigac". tego ne da się wyleczyć , to jest wrodzone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że "jpol" miał co innego na myśli...

Pewnie miałem ;-)

Ale później jeszcze raz przeczytałem tekst Koniu0739 ("dwa pasy") i już być może mam tylko pytanie o długą dwójkę. :wink:

(choć nadal reszta tekstu nie sugeruje dwupasmówki)

 

Nadal oczywiście nie pochwalam przemieszczania się z takimi prędkościami w otwartym ruchu, zwłaszcza gdy są inni uczestnicy w pobliżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pasy, ale każdy w przeciwnym kierunku jak zrozumiałem

 

droga prosta dwa pasy 46km przede mną i sobie tak jadę spokojnie 95km/h na tempomacie i po ok 10km widzę jakiś kierownik mocno wyprzedza chyba ze 3 samochody na raz(bez świateł o tej godzinie w lecie na Islandii jest w miarę jasno, na "postojówkach"), dojeżdża do mnie i wiedziałem ze będzie się chciał zabrać

 

:evil: . Dla mnie brzmi to jak jakaś dziecinada. Niebezpieczna dziecinada. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...