Jump to content

Gdzie zrobić przekładkę?- Subaru Impreza Type-R V5 (98)

kamsti
 Share

Recommended Posts

Witam,

Wiem, że było nie raz ale chciałbym uzyskać informację gdzie robią najlepiej, a który omijać z daleka i ile trzeba szykować $$. Bardzo proszę o pewne informację ponieważ nie chce zepsuć Type-R'a bo naprawdę jest piękny.

Info na priw żeby nikogo nie urazić:)

Z góry dziękuję!!

Ja robiłem przekładkę w Zielonej, ale w wyniku splotu zdarzeń auto wylądowało u Marka w MTS (Dzierżoniów).

Niestety, jak się okazało, Marek odkrył klika niedoróbek w tym jedną bardzo poważną (nie będę się tu rozwodził, bo nie o to chodzi) ergo jeżeli chcesz mieć to zrobione solidnie i pewnie to z czystym sumieniem polecam MTS. Pamiętać jednak należy, że taki serwis nie utrzymuje się z datków, nie ma własnego wiatraka, a ludzie nie przychodzą na wolontariat, więc taka gruba robota swoje musi kosztować.

Daj znać skąd jesteś to będzie łatwiej Ci coś zasugerować.

Ja nie dawno wałkowałem temat, więc służę radą :)

Z wolnossącym dziadem, szybką przekładnią i tematami przy tak zwanej okazji wyszło mnie ze 12k.

Robota zrobiona tak jak tego sobie życzyłem.

Kogo omijać masz w przyklejonym u góry temacie, a jak poszperasz z pół godziny po forum to odszukasz tyle informacji na temat przekładki, że będziesz w stanie książkę o tym napisać, lub co najmniej pracę magisterską :mrgreen:

kamsti, przekładnie zapodaj sobie od sti new age (cena około 2k) albo jak chcesz mieć zajebiscie to np qurak'a (czy jakoś tak :mrgreen: ) cena chyba kolo 4k , ale ci co mają tą przekładnie sa mega zadowoleni 8)

kamstijak chcesz mieć zajebiscie to np qurak'a (czy jakoś tak :mrgreen: ) cena chyba kolo 4k , ale ci co mają tą przekładnie sa mega zadowoleni 8)

Do momentu aż trzeba kichnąć na autostradzie :mrgreen: :wink:

LukiGT, znaczy sie zalezy którą dziurką kichnąłeś,jak lewą to jedziesz ostro na lewo,jak prawą to w prawo,tak samo z kiwaniem głową,kiwasz w lewo jedziesz na lewo itd. :mrgreen:

Premo, :lol::lol::lol::lol: dobre, ale co prawda to prawda :wink: jednakże estiaj nie został stwożony jako władca autostrad zatem z czystym sumieniem polecam krótką przekladnie 8)

-- Pt maja 18, 2012 3:21 pm --

zawsze możesz z gl'a zapodać wtedy można kichać ziewać i drapać sie za uchem jednocześnie przy 200km/h a i tak bedziesz jechał prosto :mrgreen:

kamstijak chcesz mieć zajebiscie to np qurak'a (czy jakoś tak :mrgreen: ) cena chyba kolo 4k , ale ci co mają tą przekładnie sa mega zadowoleni 8)

Do momentu aż trzeba kichnąć na autostradzie :mrgreen: :wink:

Bez przesady!!! Mam u siebie w śnieżynce Quraka "2 obroty lock to lock" i nie stwierdziłem żadnych problemów z kichaniem ani z ziewaniem :lol: mam za to banana nonstop :mrgreen:

Nie twórzcie urban legend!!!

W EVO GSR jest fabrycznie szybka przekładnia (2obroty), w RS'ach nawet 1,8 obrotu, i nikt nie narzeka że mu auto jedzie gdzie chce...

• 2 weeks later...