Skocz do zawartości

Nareszcie robię HAŁAS!!!!!!!!


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano nareszcie odstawilem subarynke do warsztatu w celu zrobienia wydechu.Po uplywie paru godzin wyjechalem z nowiutkim turbo-backiem srednicy 2,5 cala.O ile wczesniej ze zmienionym samym tlumikiem koncowym autko ladnie mruczalo, to teraz brutalnie ryczy, jak krowa prowadzona na rzez.Dzwiek jest po prostu miazdzacy, az ciarki po plechach przechodza.Moze jest troche glosno, ale mysle, ze z czasem przywykne do tego.W kazdym razie teraz jak jade, to boja sie mnie dzieci z okolicznych wiosek, poza tym moja dupohamownia wykazala, ze autko lepiej jezdzi i turbina szybciej sie wkreca.Jutro jak zdaze to wrzuce fotki, bo zmienilem koncowke tlumika na fi 100 i postaram sie wrzucic krotki filmik z przejazdu.Poki co morda cieszy mi sie od ucha do ucha i czekam na jutrzejszy dzien, zeby sobie pojezdzic troszeczke :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wck, prezentacja jak najbardziej, jak tylko bede mial troszke czasu to bardzo chetnie.Co do wlaczania alarmow, to niezly pomysl z tym, parkingiem, trzeba bedzie przetrenowac to.Swoja droga, to najbardziej halasuje od 2500 do chyba 4000, pozniej jest ciszej, albo po prostu ja trace sluch :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech robilem w firmie Vega, czy jakos tak.Jak cos to moge podac Ci nr telefonu i adres tej firmy.Zapalacilem pare miesiecy temu 400zl za sam tlumik koncowy i dzisiaj doplacilem jeszcze 1000zl za reszte wydechu, az do turbiny.Mysle, ze gdybys bral wszystko na raz, to wyszloby pewnie troszke taniej.W kazdym razie moge polecic ta firme, bo znaja sie na rzeczy i zrobili juz kilka subarynek.Moj tlumik koncowy pomimo tego, ze jest uzytkowany juz jakis czas i troszke na nim przejechalem, ma sie dobrze i nie wyglada tak, jak mialby sie zaraz rozpasc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy "Check Engine" nie pojawia się podczas jazdy? i co zrobili z sondą lambda?

 

Nawet gdyby sie pojawil to latwo go zlikwidowac-bylo juz kilka razy na forum,ale to dotyczy tylko WRX-a z dwoma sondami, natmiast u Ciebie Tomek12 nie bedzie problemu,masz jedna sonde lambda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Check Engine sie nie zapala, wszystko jest super, zastosowalem maly gadzet na downpipie (widoczny na zalaczonej fotce).Spalanie chyba tez nie wzroslo, tak mi sie wydaje przynajmniej.Zna ktos moze jakas stronke, zebym mogl wrzucic filmiki?Na putfile probowalem, ale cos mi sie nie udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Check Engine sie nie zapala, wszystko jest super, zastosowalem maly gadzet na downpipie (widoczny na zalaczonej fotce).

Zna ktos moze jakas stronke, zebym mogl wrzucic filmiki?Na putfile probowalem, ale cos mi sie nie udaje.

 

A ten gadzet to firma ma w ofercie czy gdzies kupowales?

 

Jesli chodzi o filmik mozesz go podeslac, wstawie na moj serwer.

 

A jednym slowem let's make noizzz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek a jaki masz wydech w sensie jaka firma ja na razie zalozylem puszke H&S ale center pipe juz plynie

Jeżeli chodzi o mnie (Tomek) to ja mam całkowicie (chyba) seryjny wydech tylko końcowy tłumik mam "Ulter-a" sportowy"bartek@klubsubaru.pl to słyszał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...