Skocz do zawartości

Nareszcie robię HAŁAS!!!!!!!!


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no wlasnie mialem takie wrazenie, ze nie bylo to co tygrysy lubia najbardziej... :roll:

 

Rozwazam taka wersje, ze kupic pelnego SS i poprosic o dostrojenie pod ten wydech. Jakos ze slyszanych wydechow ten mi podchodzil najbardziej.

No wlasnie.. moze ktos wie, gdzie sie obecnie podziewa moj byly kombiwar... z checia wymontuje to i owo :mrgreen:

 

pozdraffka

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwazam taka wersje, ze kupic pelnego SS i poprosic o dostrojenie pod ten wydech. Jakos ze slyszanych wydechow ten mi podchodzil najbardziej.

 

SS ma najwieksza srednice 2,5" - na takim bedziesz budowal? u Pana Andrzeja w STI fajowo gada ;)

 

dzisiaj u siebie zdjalem silencer i caly dzien tak sobie jezdzilem - jak moja pani wsiadla wieczorkiem do auta to powiedziala ze az zygac jej sie chce taki glosny - ja sie przyzwyczailem ;) bede se musial podloge w bagazniku wyciszyc matami kettlera czy jak one tam sie zwa to powinno byclepiej - w sedanie tak nie maltretowal w srodku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam taka akcje -zalozylem wydech 2,5" i jest bardzo fajowo, ale

 

wczesniej mialem tak ze na 4 biegu peak turbo dochodzil do 1 bar i opadal na 0,9 - teraz mam tak, ze na 4 biegu dochodzi do 1,1 i opada do 0,9 :?:

 

poza tym np na 5 biegu peak dochodzi do 1 bar i opada do 0,9 tak jak wczesniej - wiec peak tylko na 4 sie zmienil :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na peak'u na 5-tce to w poprzednim widzialem i 1,3 :mrgreen: na poczatku stan przedzawalowy, ale pozniej stresu sie pozbylem :) jezdzilo jak wsciekle :mrgreen:

 

swoja droga wskazniki tez czas bedzie zanabyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na peak'u na 5-tce to w poprzednim widzialem i 1,3 :mrgreen: na poczatku stan przedzawalowy, ale pozniej stresu sie pozbylem :) jezdzilo jak wsciekle :mrgreen:

 

swoja droga wskazniki tez czas bedzie zanabyc...

 

ktos chcial tu DEFI sprzedac za 1500 plnow ;)http://tiny.pl/rc15

 

ale za to podejrzewam sobie fajny zestaw GReddy'ego zalozysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam taka akcje -zalozylem wydech 2,5" i jest bardzo fajowo, ale

 

wczesniej mialem tak ze na 4 biegu peak turbo dochodzil do 1 bar i opadal na 0,9 - teraz mam tak, ze na 4 biegu dochodzi do 1,1 i opada do 0,9 :?:

 

poza tym np na 5 biegu peak dochodzi do 1 bar i opada do 0,9 tak jak wczesniej - wiec peak tylko na 4 sie zmienil :?:

 

Adam miałeś katy itd, a teraz masz przelot i jest gittttt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam taka akcje -zalozylem wydech 2,5" i jest bardzo fajowo, ale

 

wczesniej mialem tak ze na 4 biegu peak turbo dochodzil do 1 bar i opadal na 0,9 - teraz mam tak, ze na 4 biegu dochodzi do 1,1 i opada do 0,9 :?:

 

poza tym np na 5 biegu peak dochodzi do 1 bar i opada do 0,9 tak jak wczesniej - wiec peak tylko na 4 sie zmienil :?:

 

Adam miałeś katy itd, a teraz masz przelot i jest gittttt

 

ano jest :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwazam taka wersje, ze kupic pelnego SS i poprosic o dostrojenie pod ten wydech. Jakos ze slyszanych wydechow ten mi podchodzil najbardziej.

 

SS ma najwieksza srednice 2,5" - na takim bedziesz budowal? u Pana Andrzeja w STI fajowo gada ;)

 

dzisiaj u siebie zdjalem silencer i caly dzien tak sobie jezdzilem - jak moja pani wsiadla wieczorkiem do auta to powiedziala ze az zygac jej sie chce taki glosny - ja sie przyzwyczailem ;) bede se musial podloge w bagazniku wyciszyc matami kettlera czy jak one tam sie zwa to powinno byclepiej - w sedanie tak nie maltretowal w srodku ;)

 

Twoja Pani też sie z tym dzwiękiem oswoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie to spraw jej na gwiazdke stopery :-)

podejrzewam, z fajna bluzeczka lbo cos w ten desen lepiej by zalatwilo sprawe :mrgreen:

 

a co do wydechy - dzisiaj sobie tak obieralem trase, zeby jak najczesciej przejezdzac przez tunel na wislostradzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, może kawiorowe Defi? ;-)

 

wiesz...ja frakcja pasztetowa... pewnie by u mnie nie chcialy dzialac :lol:

poza tym - jak juz to budke suflera bym musial od razu wysmyczyc i trzecia sztuke dokupic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac cena poza moja percepcja jak na dodatkowe wskazowki :) okolo 1/10 wartosci samochodu na 3 zegary z czujnikami to nie ta bajka :mrgreen: z calym szacunkiem dla sklepu :)

 

W kazdym razie najpierw wydech, pozniej moze bajery :mrgreen: tak sobie zerkam co tam SS w necie ma... http://www.supersprint.com/homeuk.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...