Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2012


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Primi

    1471

  • szubaru

    1339

  • BartZ

    1294

  • dzioba

    1120

Top użytkownicy w tym temacie

jestem trochę zawiedziony ze nie ma żadnej awantury, podkupowania zawodników, wbijania szpil, składania protestów, na dolewanie wody do cudzego alkoholu jeszcze chyba przyjdzie czas itd. Duch w narodzie ginie :twisted:

 

 

bo takie oferty sa skladany tylko tym, ktorzy maja REALNE szanse na zwyciestwo w generalce - zebys Ty wiedzial, ile osob juz mi wysylalo pw i co mi oferowali... :shock: Ale pozostaje wierny... jedna zmiana teamu wystarczy :twisted:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie spakowałam... chyba nie zdążę

 

weź nadgodziny :idea::mrgreen:

 

-- 31 maja 2012, o 17:18 --

 

Ja?

 

 

224

 

brawo 8) Primi daje nam już dwie strony forów :mrgreen::mrgreen:

 

pogoda będzie rewelacyjna

 

niech się tylko sprawdzi :P

 

a ja chłodnicę do wspomagania zainstalowałem....

 

no to jesteś outlaw w takim razie, zgłoś się do organizatora o zmianę klasy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nas impreza zaczyna sie jutro (wyjazd z Cagnes. Niestety burczydlo nie pojedzie. Modle sie za forka aby dojechac do lublina na kończącym się sprzęgle. Co by ryzyko nie było banalne to biorę przyczepkę. Jakos to wino musz dowiezc :roll: i kola na zmiane przy okazji. Proba jazdy z przyczepka wypadla srednio :| (nie mogę jeździć pod gore na V i VI. reszta daje rade. Aby przez alpy a potem już z górki. czymajta kciuki to może się uda. Dam znać, jak dotrę do Lublina gdzie czeka na mnie nowe sprzęgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechanie na kręciołek typu plejady na dobrej oponie czy semi-slicku to proszenie się o kłopoty, bo skoro jeździmy głownie na jedynce czy dwójce to przyczepność w niczym nie będzie potrzebna, a wręcz może przeszkadzać np. na nawrotach przy seryjnym ręcznym :wink:

Już to przerabiałem w zeszłym roku, teraz kupuje jakieś śmietniki byle by miały jakiś bieżnik i odprowadzały trochę wody :mrgreen:

 

 

Cholera strasznie napięty ten ostatni czas przed plejadami: szpery, testy, opony, testy, zawiasy, geometrie...

Taki zapierdziel, że.... zapomniałem zarejestrować narodzenie dziecka :mrgreen: miałem na to 2 tygodnie i nie było kiedy :lol:

 

 

A i jutro ide do lekarza bo tak cisnąłem na tych wszystkich testach, że chyba pękła mi jakaś kostka w prawej stopie bo nie mogę chodzić :mrgreen: Ciekawe czy w gipsie będe dobrze czuł gaz i hamulec :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby przez alpy a potem już z górki.

 

 

Jasiu, mówiłem Ci jedź na Triestr i przez Słowenię :!: jechałem dwa razy, droga super !

 

Zero gór, serpentyn, ta sama odległość i koszty, nie męcz forqa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja troche poprzynudzam organizacyjnie :twisted:

 

Weźcie kto moze jakies swiece na komary bo w tym lesie nad jeziorem przy domkach moze byc grubo.

 

Ponawiam pytanie czy ktos ze wczesniakow ma jakiegos malego grila, ktorego moze zabrac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...