Skocz do zawartości

Koszulki forum.subaru.pl - już po ptokach ;-)


landm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koszuli wzór taki jak dotychczas są dostępne w nastepujących kolorach:

- biały, żółty, szary, czerwony, niebieski (obecny), granatowy, czarny

Napisy mogą też być w innych kolorach, ale bez szaleństw :) proszę.

Proponuję ustalić wzór koszulki na rok 2006 na np.

czarna z żółtymi napisami, reszta tak jak było.

Kto chce może jeszcze zamawiać wersje niebieską.

 

Pozdrawiam,

Olga

 

Z niecierpliwością czekam jak dyskusja się rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w czarną.

 

Jeśli będzie potwierdzenie, że "czarna seria" będzie realizowana, to wysyłam szczegółowe zamówienie na priv.

 

A przy okazji, pozdrawiam zapracowanych, czyli Olgę i Landma :D :wink:

 

oczywiście ja również pozdrawiam Olgę i Landma i posunę się prawie do granic moim zapytaniem:

czy na czarnej koszulce z napisem i logo z przodu i nickiem z forum da radę na plecach zrobić duże logo? :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czarnej koszulce z napisem i logo z przodu i nickiem z forum da radę na plecach zrobić duże logo?

 

No chyba tak... skoro na niebieskich się tak dawało, to pewnie na czarnych jakoś też... :roll:

 

Ale niech się wypowiedzą inżynierowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co - można słać zamówienia na czarne?

 

* * * * *

PS. Dziś rano syn mój trzynastoletni spytał:

- Tato, wiesz jaki jest mój ulubiony kolor...?

Popatrzyłem na jego czarną bluzę, czarną koszulkę, czarne dżinsy i czarne buty.

- Wiem - odparłem - ...i wiem, po kim to masz...

Po czym do swoich czarnych spodni, czarnych butów, czarnej koszuli i czarnego swetra założyłem czarną kurtkę, czarną czapkę i takież rękawiczki...

 

Czarne rulezzzz. Żeby jeszcze te czarne samochody takie brudzące nie byli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, pewnie - zresztą ja nie Dorn, wierzę nie tyle w skuteczny nadzór, ile w zdrowy rozsądek i własną dojrzałość przedmiotowego obywatela... :mrgreen:

Ale nie będę go sam namawiał do złego, czyli wołał na forum, póki sam nie wpadnie na ten sposób tracenia czasu i zdrowia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że jesteś idealistą... :wink: Ale nie przejmuj się, kiedyś przyjdzie do Ciebie i powie "Tato usiądz, mam Ci coś ważnego do powiedzenia. Jesteś już dorosły i doszedłem Tato do wnosku, że czas abym Cię uświadomił... " :twisted: Do tego czasu pozastaje tylko cieszyć się nadzorem... :P 8) a co do oczu, to swoją drogą. Tylko, że to jest chwilowy plus. Potem nadrobi braki w siedzeniu na kompie.... Nieprzespane nocki spędzone w cafe'jce na popinaniu w CS'a, czy coś innego... :D Tego sie już nie zabroni, bo do kiedy można... :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem nadrobi braki w siedzeniu na kompie.... Nieprzespane nocki spędzone w cafe'jce na popinaniu w CS'a, czy coś innego...

 

Mam nadzieję, że wraz z dojrzałością pciową znajdzie sobie inny sposób spędzania nocy - śmiem twierdzić, że przyjemniejszy i zdrowszy... 8)

 

A wracając do tematu (na chwilę) - OLGA, ŁUKASZ, MOŻNA SIĘ NA TE CZARNE JUŻ ZGŁASZAĆ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wraz z dojrzałością pciową znajdzie sobie inny sposób spędzania nocy - śmiem twierdzić, że przyjemniejszy i zdrowszy...

 

Pewnie zaraz się nam dostanie za OT, ale zapewniam, że kazdej nocy się nie spędza w ten przyjemniejszy sposób... to może grozić zawałem... Więc na wypad na nockę z kumplami na 100% znajdzie czas...

 

Co do czarnych to popieram pytanie (co bym kartki za wspomniany OT nie dostał) Kiedy można już coś zamówić... :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja poprosze dla zony czarna dla mnie czarna dla corki czarna dla syna czarna i dla miesiecznej corki czarna :wink: a tak zupelnie powaznie czy jestescie w stanie zrobic tez polary ? bo jesli nie to ja jestem w stanie i mozemy zalozyc watek polarowy jesli tak to jestem zainteresowanybardzo bo to co kupilem na allegro to...slowa niecenzuralne by padly :evil: a polar na stronie swrt 500pln troche przegiecie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...