Skocz do zawartości

Koszulki forum.subaru.pl - już po ptokach ;-)


landm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

od lat korzystam z fabryki w lodzi jesli chodzi o gramature oczywiscie polecam 250 300 gram.co do rozmiarow xxl mozliwa.sam waze 90 kilo i 186 wzrostu wiec spoko.moge sie tematem zajac z przyjemnoscia.jesli zainteresowanie bedzie to spoko.

fabryka ta robi polary dla iguany i ma polarow wiele od 90gr po grubasa na walonki :wink: pytanie tyz czy: z sowakiem calym czy bluza ,ze sciagaczem na dole i w rekawach itp prosze o pytania to ustalimy ideal.landm ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam jedengo fajnego polarka-bluzę zapinanego pod szyją tylko, więc optowałbym raczej za czymś z pełnym zamkiem - bardziej uniwersalny. Natomiast jakby miała być bluza to z dużą kieszenią - jak kangurki, można fajnie ręce zagrzać. Ale jestem oczywiście otwarty na propozycje innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam wszystko jedno tylko, żeby pasowało na 190cm wzrostu i 120 kg masy... Normalnie jak specjalnie wszedłem na wagę co by sprawdzić ile mi wyskoczy to się załamałem... Dobrze, że waga się nie załamała... !UWAGA! przechodzę na dietę... :D Więc puki co z kiełbaskami pod halą koniec... ale zawsze zostaje kacyk... Wracając do tematu... Ja zamawiam coś DUUUUŻEGO... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam coś DUUUUŻEGO...

 

Potrójny BigMac dla tego pana i ekstraduże fryty... :twisted:

 

Co do polarów - Vert, a może masz gdzieś jakiś wirtualny katalog, żeby można było wybrać modele? A jak nie, to rzuć parę konkretnych pytań do rozstrzygnięcia, bo ja nawet nie wiem, co jest mozliwe; dla mnie polar - to polar, i szlus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, ale ja już gdzieś tłumaczyłem, że to jest tak zwana ewolucja, przystosowanie się do warunków panujących. 8) Skoro jeden rodzaj pokarmu się skończył :cry: to trzeba było się przestawić na inny... :roll: I tu pojawia się wątek modyfikowanej marchewki... :wink:

 

:twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vero ma oczywiście dylemat co do koloru... Niebieska czy czarna..? Pewnie skończy się złożeniem podwójnego zamówienia :twisted:

Qrcze, mam ten sam dylemat :twisted: ........

Chyba muszę się poważnie zastanowić skąd to się wzięło:

1. ze starości,

2. w wyniku dołączenia do Szanownych Zakręconych Forumowiczów :twisted::twisted::twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze , czy jaśnie wert postara się i umieści powiedzmy w wątku zdjęcia przykładowe polarów?

może najprościej będzie zrobić a) ; B) ; c) i dać możliwość głosowania

wtedy wyniki odpowiedzą na pytanie jakiego kroju polar by był do zaakceptowania przez forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vero ma oczywiście dylemat co do koloru... Niebieska czy czarna..? Pewnie skończy się złożeniem podwójnego zamówienia :twisted:

Qrcze, mam ten sam dylemat :twisted: ........

Chyba muszę się poważnie zastanowić skąd to się wzięło:

1. ze starości,

2. w wyniku dołączenia do Szanownych Zakręconych Forumowiczów :twisted::twisted::twisted: .

 

 

obstawiam pkt 2 :wink:

 

 

 

Subaru można nie mieć - ale koszulek...!?

 

hahaha :lol: w sumie racja... nie mam nawet jednego subaru, ale mam (będę miała) aż dwie koszulki... dzięki WiS za pomoc w podjęciu decyzji :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pozostała kwestia rozmiaru :roll: powiedzcie z doświadczenia - zbiegają się te koszulki w praniu? nie mówię tu o ich wygotowaniu, a o umiejętnym praniu :twisted: bo nie wiem czy brać taką tylko troszeczkę większą czy o rozmiar większą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pozostała kwestia rozmiaru :roll: powiedzcie z doświadczenia - zbiegają się te koszulki w praniu? nie mówię tu o ich wygotowaniu, a o umiejętnym praniu :twisted: bo nie wiem czy brać taką tylko troszeczkę większą czy o rozmiar większą...

Moja przechodzi dosyć wymagający proces prania i suszenia w suszarce kondensacyjnej. Od kiedy ją mam to rozmiar ma ciagle podobny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za pozdrowienia.

Zamówienia na koszulki poprosimy standardowo do Landm'a na prv z zaznaczeniem czy czarna czy niebieska, czy obie :)

Powoli wracamy do życia po przeprowadzce, ale dom stawia przed nami coraz to nowe wyzwania, więc Vert jak chcesz to się zabieraj za polarki - my chętnie tylko zamówimy :).

 

Ze swojej strony podaję jednak orientacyjne koszty: od 80 do 185 za polar bez nadruku. Rozmiary od S do XXL.

W sprawie nadruku - najładniej byłoby wyszywać musiałabym się zorientować, ale to trzebaby chociaż mniej więcej ustalic co by miało na nich być i czy z nickiem czy takie bardziej ogólne - ale może Vert ma taniej i się tym zajmie.

Zdjęcia przykładowych polarków i ceny wrzucę po weekendzie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...