Skocz do zawartości

Koszulki forum.subaru.pl - już po ptokach ;-)


landm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze opięta koszulka na forumowiczce dobrą wizytówką Forum Subaru :)

Ale brak damskich S - moja małżowinka powiedziała, że w takiej sytuacji narazie nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, CracowDragon, WRC fan, bimber > dzieki za odp :D

 

czyli bedzie ta mniejsza...

zgodnie z poniższą sugestią:

 

bo nie wiem czy brać taką tylko troszeczkę większą czy o rozmiar większą...

 

 

Jak najmniejszą ;P

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: hehe

 

Dobrze opięta koszulka na forumowiczce dobrą wizytówką Forum Subaru :)

Ale brak damskich S - moja małżowinka powiedziała, że w takiej sytuacji narazie nie chce.

 

nie, no to niedopuszczalne! niech żonka poczeka, może wykombinuje sie jakaś eSeczka :roll: a jak nie, to niech weźmie eMkę i juz ona wie jak z niej zrobić rozmiar S :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze opięta koszulka na forumowiczce dobrą wizytówką Forum Subaru :)

Ale brak damskich S - moja małżowinka powiedziała, że w takiej sytuacji narazie nie chce.

 

OMG! Jak chińskie M nie jest na niej opięte, to znaczy, że... jej nie ma! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie na koszulki poszło na priv (dwie czarne - a co, szaleć to szaleć, podwyżkę dostałem...)

 

Czekam na jakieś propozycje w kwestii polaru - ale może (Vert?) zrobić z tego nowy topik, bo w temat "koszulki" nie wszyscy zainteresowani zajrzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za pozdrowienia.

Zamówienia na koszulki poprosimy standardowo do Landm'a na prv z zaznaczeniem czy czarna czy niebieska, czy obie :)

Powoli wracamy do życia po przeprowadzce, ale dom stawia przed nami coraz to nowe wyzwania, więc Vert jak chcesz to się zabieraj za polarki - my chętnie tylko zamówimy :).

 

Ze swojej strony podaję jednak orientacyjne koszty: od 80 do 185 za polar bez nadruku. Rozmiary od S do XXL.

W sprawie nadruku - najładniej byłoby wyszywać musiałabym się zorientować, ale to trzebaby chociaż mniej więcej ustalic co by miało na nich być i czy z nickiem czy takie bardziej ogólne - ale może Vert ma taniej i się tym zajmie.

Zdjęcia przykładowych polarków i ceny wrzucę po weekendzie.

 

Pozdrawiam

Olgo droga bede baaardzo szczesliwy jak tematem ubraniowym zajmiecie sie WY czyli Ty i Landm.ceny mam bardzo podobne.i ,,szyje,, tylko jak mnie klient ublaga.generalnie to nie moja dzialka.ale chetnie pomoge w projekcie jak trzeba.poruszylem temat bo polar z allegro jak i z SIPu jest do dupy jakosciowo znaczy cienki lipny polaropodobny syf.

kupilem zonie w Londynie w SWRT polar za 70 funtow to jest to bajka jakosciowa.ale z radoscia bym posiadl polaar zrobiony przez was mysle ze tylko gruby i jakosciowo dobry polar wchodzi w gre.cena ok 150pln bedzie wystarczajaca za sam polar .nalezy sie tylko zastanowic nad haftem,no bo wiadomo druk odpada a haft to koszt spory wiec jak to rozwiazac no bo i logo subaru i nick i jeszcze cus i wlasciwie z kazdym polarem osobna zabawa moze byc drogo.

tak czy siak mysle ze chetnych bedzie sporo bo ja np mam polar z biruny(tak to sie nazywa?) i nosze juz z 5 lat i jest git

PS koszulki biore 3 dla siebie i zonyi corki starszej polary tez 2 czarne.bluzy polarowe przez glowe tez sa super.jak by co to na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG! Jak chińskie M nie jest na niej opięte, to znaczy, że... jej nie ma! :wink:

Spoko, spoko - jest jej tyle ile trzeba :D:D:D - część Forumowiczów widziało i może potwierdzić.

A tak naprawdę jej pytanie oryginalnie brzmiało: " A XS'ek nie ma? ....."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

 

1. W sprawie polarów zrobię nowy w temat tylko muszę się przygotować :)

2. Pikuś bardzo cieszy się z nowego lokum. Bandanki jeszcze nie dostał - kupimy mu jak będzie jechał na kolejny rajd :wink:

3. Witek Do starej koszulki można jako element dodatkowy zamówić czerwony pasek w cenie nowej koszulki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...