Skocz do zawartości

wrażenia po 4kilo sti część I


wojtek12

Rekomendowane odpowiedzi

Drżyj Przemku, teraz prawie seryjne WRX'y zjedzą Twojego potwora, na deser :twisted:

 

 

P.S. AL opowiadał mi o wrażeniach z jazdy nowym WRX'em 2,5, podobno szczena opada. W niektórych sytuacjach jest nawet szybsze od STi 2,5, ze względu na dłuższą szkrzynię ;)

Serią czy podregulowanym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Seriom, podregulowanom przez dobrom wkłądkem mięsnom ;) A tak serio, to niedłubane 2,5 niebezpiecznie zbliżyły się do starych 2,0 + "magic" by ecutek, stage 2 :D

 

Czy można jakoś porównać osiągi Forestera 2.5XT '06 z pierwszymi WRX'ami?

Np. przyśpieszenie do 120 km/h, elastyczność na 4 i 5 biegu...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 XT jest szybszy na prostej od WRX05 2.0. Zostalo to udowodnione na Subaru €motion :wink:

 

Na tej samej imprezie, 2,5 XT, szedł "łeb w łeb" ze STi 2,0 do 150 km/h :)

 

o jaaaaaa :shock: Jak to mozliwe? Przeciez ma mniejsza moc, wyglad cegly i jest chyba ciezszy :roll: To ze wzgledu na skrzynie czy jak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry deal - zgadzam się.. tzn dobry ze wzgledu na opisane przez Ciebie oczekiwania..

 

i tak w trybie Advanced zawias jest na tyle twardy ze sie jezdzi nieprzyjemnie po dziurach, wiec bedziesz zadowolony w razie naglych checi ;)

naped wytrzymuje kilka minut porzadnego upalania, wprawdzie pozniej rozpinaja sie szpery.. ale to trzeba sie postarac.

hamulce tez daja rade. Bardzo fajne auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiem...

ja powtarzalnie tłukłem na G-techu okolice 6,0... chyba 5,8 bylo takim czasem, ktory trudno bylo osiagnac.

 

ale jezdzi się łatwo.. po prostu łatwo się tym szybko przemieszcac. a do tego dobre audio, super stylistyka (subiektywnie, jak dla mnie) , wygodne wnetrze, fotele ktore trzeba dlugo ustawiac, zeby pasowały (znow subiektywnie mowie :) ) i fajny "ogolny klimat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heee hee, ale nie licz że pozmiatasz tym jakiegoś STI

 

Serię na prostej powinien wessać.

serie w USA to raczej nie.

licz sie z tym ze jeszce liczy sie czy to jest automat czy biegowka, waga, przelozenia etc.

BTW. waga s60r to az 3,693 lbs i Volvo S60R C&D 8/03 5.5 to 60 mph 14.0 in

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ma szanse byc szybsza od US-spec EVO :) bo w osatnim chyba C&D wlasnie, wyszlo 14,2 na 1/4 :) hehehheeh

 

nie ma automatow na naszym rynku chyba w Rce.. nie wydaje mi się, choc mogę sie mylic...

 

us - spec w c/d ma czas 13.5(trzymam w rece na samym koncu sa podane czasy, numer sprzed roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie w pamieci kolacze, nie te lata juz niestety.. wiec moze zafalszowane te wyniki.. ale tak mi sie wydaje ze bylo...

 

w kazdym razie fura fajna i kropka. moglbym miec :) nie da sie jej tak fantazyjnie upalać.. ale na codzien do wozenia dup, w tej klasie jedna z najlepszych dostepnych IMO, zaraz po M3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...