Skocz do zawartości

wrażenia po 4kilo sti część I


wojtek12

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o czułość układu kierowniczego, to czy 06 jest lepsze niż 05? STI oczywiście, bo ja tylko 05 jeździłem... Ewentualnie jest jakiś sposób, by poprawić ten układ?

 

PS. Jak dla mnie zawias w STI wcale nie jest taki twardy... Ile kosztuje bilstein do STI?

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorry,że tak wypytuje, ale dość dużo osób narzeka na STI, a ja tak do 2 lat mam w planie, kupić używkę 06, poupalać(2 auto), sprzedać i się ustatkować :( . STI jeździłem, ale było to w formie parę km na ogniu, więc trochę mało by się wypowiadać. Evo 8 mi trochę bardziej spasowało, ale podobno evo się bardziej sypią i utrzymanie droższe. Z drugiej strony nie wierzę, by ludzie przesiadali z np. Toyoty i im układ kierowniczy nie pasował. Ja mam ośkę o wiele bardziej sportowym charakterze niż jakakolwiek współczesna Toyota i jak wsiadłem za kierę do STI do jakiegoś rozczarowania nie było. Więc już sam nie wiem czy czucia nie mam, czy też nie którzy Solbergów udają ( z zamiłowaniem do miękkich zawiasów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek,a dlaczego sprzedaję

to sti -I rejestracja 1.07.2005, 4000km przebiegu?

Toyota to nie jest mój 1 samochód.

Po prostu jestem rozczarowany,prosta sprawa.

pzdr

ps i troche zmęczony odpowiadaniem na pytania nieznajomych,

ostatnio kucharz w Chieffie(restauracja w Szczecinie) mnie 15 minut przesłuchiwał w temacie sti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, lajtowo, każdy ma swoje priorytety. Ja mam drugi samochód, kombi diesla, więc kupując taki wóz od razu bym się zastanowił nad zmianą na bardziej sportowy zawias...

Z tego co napisałeś bardziej spasowałby Ci nowy S4 dla przykładu... trochę bardziej dupowóz i jedzie od dołu. Maniakem Subaru nie jestem, bo jak bym nie musiał się liczyć z kosztami to chyba bym kupił 2 evo 9 (drugie na części :wink: ) i spędzał weekendy na Nurburgringu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps i troche zmęczony odpowiadaniem na pytania nieznajomych,

ostatnio kucharz w Chieffie(restauracja w Szczecinie) mnie 15 minut przesłuchiwał w temacie sti

 

No ale to chyba sympatyczne jak się ktoś interesuje Twoim samochodem.

Co prawda mój nie wywołuje takiego wrażenia jak STi, ale zdarzało się że ktoś zagadnął i miło mi było sobie pogadać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te 4000 km naziemnej podrózy miałem tez mało sympatyczna przygodę z tirem,który

zepchnął sti na pobocze,kiedy próbowałem go wyprzedzic.

Takiego zdarzenia nie miałem od 18lat.

Nie jestem pewien czy to nie widok niebieskiego sti tak nie rozjuszył tirowca-killera.

pzdr

ps dodam, że doskonale mnie widział i mój manewr,jechałem za ni kilka minut około 90km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu nie gra nikt nie kupuje samochodu za blisko 200 kpln nie jeżdżąc lub nie testując go wcześniej. Albo gość się boi tego sprzęta, albo potrzebuje lambo (jest na promo w Austri wychodzi niewiele ponad 600 kpln) :mrgreen:

Gallardo czy Murcielago?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki dupex wyrywex jak bozia ładnego pyska nie dała :D Tak szczerze to wolałbym 911, np. gt3 albo gt2 :twisted: . Na polskie warunki to jednak sti lub evo najszybsze. Się Wojtek zastanów czy sprzedawać, może ustaw się na jakiś tor, albo oesik, najlepiej z kimś kto zęby na takim sprzęcie zjadł. Może zmienisz zdanie jak odkryjesz, że sti na śliskim można muchy boczną szybą zabijać :D Tylko, że jak pada to one chyba nie latają :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na suchym tez sie da :twisted:

 

wojtek: no coz, widzisz. kupujac taki samochod kupuje sie tez otoczke wokol niego. i z tym wiaze sie wlasnie to, ze ktos bedzie sie chcial scigac, inny dostanie orgazmu na jego widok etc. jak sie chce miec cichociemny samochod to sie nie kupuje STI... moze Legacy Spec.B by Ci bardziej pasowalo.... w kazdym razie zycze powodzenia ze sprzedazy i frajdy z nowym autkiem, cokolwiek by to nie bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to ja nie mam zadnych problemow z dolem....jak trzeba to tak wyrywa ze zeby chca sie w tyl gardla wbic, problemow ze sterowaniem tez niemam(aczkolwiek wiem co poniektorzy juz na to narzekali, ale ja mam quick sterring ratio).

 

Nasuwa mi sie mysl, ze moze sz. pan Wojciech nie umie autem z troszke wiekszym turbo sie poruszac, to nie jest n/a i powerband jest bardziej specificzny niz w normalnym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sti nie jest do jazdy przodem na autostrady tylko od jazdy bokiem.

Sti nie jest do mulenie na niskich obrotach, tylko do kręceni do odcięcia.

Sti się nie wyprzedza tylko łyka innych.

Sti sie nie eksploatuje tylko upala.

Sti ma tylną kanapę po to, aby czasem kogoś tam posadzić i przerazić.

Sti wyleczy nie tylko z choroby morskiej ale i z wyczeszczu gałek.

Sti jest ekonomiczne w porównaniu do aut WRC.

Sti ma kierownice do kontrowania a nie kierowania.

Sti ma w schowku szczękę bokserska dal kierowcy i pasażera.

Sti pożera tylko benzynę 99 oktan ale tęskni za 110.

Sti licznik prędkości posiada tylko dla dekoracji.

Sti przeraża nawet Chucka Norrisa, ale o tym wiedział tylko jego psycholog 1 s przed smiercią.

 

 

Więc Wojtku12 jak czytam twojego posta to widzę żeś auta pomylił, było trzeba Skodę Oktawie kupić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sti nie jest do jazdy przodem na autostrady tylko od jazdy bokiem.

Sti nie jest do mulenie na niskich obrotach, tylko do kręceni do odcięcia.

Sti się nie wyprzedza tylko łyka innych.

Sti sie nie eksploatuje tylko upala.

Sti ma tylną kanapę po to, aby czasem kogoś tam posadzić i przerazić.

Sti wyleczy nie tylko z choroby morskiej ale i z wyczeszczu gałek.

Sti jest ekonomiczne w porównaniu do aut WRC.

Sti ma kierownice do kontrowania a nie kierowania.

Sti ma w schowku szczękę bokserska dal kierowcy i pasażera.

Sti pożera tylko benzynę 99 oktan ale tęskni za 110.

Sti licznik prędkości posiada tylko dla dekoracji.

Sti przeraża nawet Chucka Norrisa, ale o tym wiedział tylko jego psycholog 1 s przed smiercią.

 

 

Więc Wojtku12 jak czytam twojego posta to widzę żeś auta pomylił, było trzeba Skodę Oktawie kupić....

 

I tak można chyba zakończyć ten temat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te 4000 km naziemnej podrózy miałem tez mało sympatyczna przygodę z tirem,który

zepchnął sti na pobocze,kiedy próbowałem go wyprzedzic.

Takiego zdarzenia nie miałem od 18lat.

Nie jestem pewien czy to nie widok niebieskiego sti tak nie rozjuszył tirowca-killera.

pzdr

ps dodam, że doskonale mnie widział i mój manewr,jechałem za ni kilka minut około 90km/h

 

Ja WRXsem przejechałem juz ponad 40.000 i nie mogę powiedzieć ze wykorzystuje te auto w 100%, a ty mówisz ze po 4000 rozczarowało ?! Uwierzę jak masz licencje rajdową i smigasz autem klasy WRC. kilka minut za TIRem.... Człowieku to jakiś żart... w tunelu jechaliście czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...