Skocz do zawartości

Darmowy internet bezprzewodowy dla każdego


QbaqBA

Rekomendowane odpowiedzi

Moze komus sie przyda takie info, bo O DZIWO nie jest to zbytnio rozreklamowane: wolny (256 kbit/s, docelowo 512 kb/s) internet mobilny, który bodajże Cyfrowy Polsat na mocy warunków koncesji na szybki internet mobilny musi udostępniać nieodpłatnie http://aero2.pl/bdi.html

 

(nie wiem za duzo o tym, jeszcze nie testowalem ale z tego co czytam dziala)

 

jesli jest tu ktos kto korzystał/korzysta i moglby cos powiedziec na ten temat, to bedzie to mile widziane

bo dla mnie to totalne novum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, w wielkim skrócie:

W POLSCE JEST OGÓLNODOSTĘPNY INTERNET BEZPRZEWODOWY! :shock:

Tyle, że trzeba mieć modem (100+ zł, lub konto w którymś banku, modem gratis ;) ), a zasięg i prędkość internetu nie powalają. Ale mam zamiar przed kolejnymi wakacjami postarać się o coś takiego, żeby mieć internet... wszędzie! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam, działa . Do poczty, komunikatorów wystarczający. Za darmo przez jeszcze prawie 3 lata :!:

 

Działa, ale podobno nie na wszystkich modemach.

 

TUTAJ jest wszystko.

 

Używam HUAWEI E173U-2 (na wiadomym portalu, nowy za niecałe 80 PLN), szybko łatwo i przyjemnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kaucja 20 PLN za kartę SIM, ja odebrałem osobiście w Sferii na Dzielnej w Warszawie - cała operacja zajęła mi 10 minut, ale trzeba mieć odliczoną kasę.

Włożyłem do iPada2, działa zaskakujaco dobrze, oprócz Warszawy działało na feriach w Nowym Targu i w świętokrzyskim. Do przeglądania internetu/maili w sam raz. Zawsze to też jakaś alternatywa na wypadek jakby się inny operator wysypał.

Koleżanka używa na stałe w domu jako jedyne źródło, trzeba tylko powalczyć z modemem bo HCL jest ubogi.

 

Hmm, no chyba, że chcecie ciągnąć filmy, to do tego celu póki co się nie nadaje. Trzeba pamiętać, że karta rozłącza się co godzinę (i sama załącza) - jest za darmo więc muszą być ograniczenia. Normalnie to nie przeszkadza, ale przy pobieraniu filmu albo aktywnej sesji VPN to niestety zrywa połączenie.

 

/TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...