Skocz do zawartości

Wrocław


Mikad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mikad wybacz, ale nie pamiętam jak to było "kiedyś". Może dlatego, że jak było lepiej, to robiłem kupe w pampersa :twisted: Ja planuje się wybrać, jak będzie kicha, to będzie to mój pierwszy i ostatni raz.. trzeba się na własnej skórze przekonać.

 

Ale to nie temat od tego, więc koniec off topu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad wybacz, ale nie pamiętam jak to było "kiedyś". Może dlatego, że jak było lepiej, to robiłem kupe w pampersa

 

Ja też wtedy robiłem w pampersa, ale za to w tym roku, właśnie we Wrocławiu, gadałem z kolegą, który od 8 już chyba lat jeździ na Woodstock jako sanitariusz. Mówi, że pierwszy jego wyjazd był nieziemsko fajny, ale z każdym kolejnym było coraz gorzej, a festiwal stracił sporo ze swojego niepowtarzalnego klimatu. Niewiele już zostało z legendarnej woodstockowej serdeczności ludzi, bezpieczeństwa i klimatu. Nawet starzy bywalcy raczej sobie już nowe edycje odpuszczają.

No, ale też nie wykluczam, że pojadę. Zależy, między innymi, od zespołów, jakie się pojawią 8)

 

Chociaż od dobrych 3 lat co roku prawie jadę na Open'era... prawie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad wybacz, ale nie pamiętam jak to było "kiedyś". Może dlatego, że jak było lepiej, to robiłem kupe w pampersa :twisted: Ja planuje się wybrać, jak będzie kicha, to będzie to mój pierwszy i ostatni raz.. trzeba się na własnej skórze przekonać.

 

Ale to nie temat od tego, więc koniec off topu :D

 

my byli na 2 subarki,i 6 osób-pierwszy wood zaliczony i na 2012 na bank sie piszemy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

na ul. Więziennej jest masa włoskich knajpek, nie wiem, we wszystkich nie byłem ale byłem w jednej i żarcie pierwsza klasa, zresztą kierownik prawdziwy Włoch, nazywało się to Trattoria Pizzeria, ale nie tylko pizze mają - makarony itp, wszystko co na południu popularne - jak coś to polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Wroclawian, szukam dobrej restauracji z mila atmosfera, zeby wyprowadzic dame na kolacje :) Raczej cos malego, ale glowne kryterium to jakosc jedzenia!

 

Z gory dziekuje za wskazowki :)

 

jakieś preferencje odnośnie kuchni ?

Powyżej wymieniona włoska Trattoria jest jak najbardziej godna polecenia. Jest też kilka innych ciekawych grecka, koreańska z doskonałym sushi. Pytanie co lubisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Adam12,no, susi to moze nie bom uczulony na ryby ;) Poza tym to bez specjalnych preferencji... steak house moze nie, bo pani niekoniecznie jest wielbicielka miesa...

 

Trattoria Pizzeria, ale nie tylko pizze mają - makarony itp, wszystko co na południu popularne - jak coś to polecam

 

bardzo dziekuje :) A jak klimacik we wnetrzu? [edit] a to znam, bylem! Wolalbym sprobowac czegos nowego ;)

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie od Wrocławianina, ale wielkiego kibica koszykarskiego WKS Śląsk :clapping: :

 

1. Novocaina - śródziemnomorska: www.novocaina.com ;

 

2. Splendido - też śródziemnomorska: www.splendido.pl ;

 

3. Wieża Ciśnień - polska: http://www.wiezacisnien.pl/ ; <- tę rekomenduję, swoją kobietę zabrałbym tutaj :) . Dobre jedzenie, klimatyczne wnętrze, widać za co się płaci, uwaga tylko z napojami, winami bo można wywindować sobie rachunek.

 

Jest jeszcze kilka dobrych, ale to są restauracje hotelowe albo w centrach handlowych, a skoro z Damą idziesz to je pominąłem.

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planet Sushi w rynku jest spoko! EDIT: ale skoro uczulenie na ryby to nie ;P

Przystań - Marina jest bardzo fajna, ceny dość spore ale mają na pewno genialne desery (polecam tiramisu)

Edytowane przez RedSun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Adam12,no, susi to moze nie bom uczulony na ryby ;) Poza tym to bez specjalnych preferencji... steak house moze nie, bo pani niekoniecznie jest wielbicielka miesa...

 

Trattoria Pizzeria, ale nie tylko pizze mają - makarony itp, wszystko co na południu popularne - jak coś to polecam

 

bardzo dziekuje :) A jak klimacik we wnetrzu? [edit] a to znam, bylem! Wolalbym sprobowac czegos nowego ;)

 

 

Jak z Kobietą to tylko grecka Akropolis na Rynku. :)

Perfekcyjna obsługa a jedzenie zawsze świeże i dobre. Wnętrze bardzo klimatyczne. Jeżeli nie przeszkadzają Ci białe obrusy :)

 

Niestety Trattoria pod zwględem wnętrza to bardzo średnio wypada.

 

Z innych klimatycznych to jest też Karczma Lwowska ale to głównie dnia z grilla węgłowego.

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście mieli ochotę na prawdziwą pizzę włoską to polecam "Amalffi" na Więziennej(150m od rynku). Tanio nie jest ale pizza jak w Toskanii i od czwartku do niedzieli świeżo przywożone mule. Mistrzostwo. No i na samym Rynku w podziemiach ratusza Piwnica Świdnicka. Koniecznie piwko trzeba wypić gdyż to najstarsza pijalnia piwa w Europie !!!!

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3. Wieża Ciśnień - polska: http://www.wiezacisnien.pl/ ; <- tę rekomenduję, swoją kobietę zabrałbym tutaj :) . Dobre jedzenie, klimatyczne wnętrze, widać za co się płaci, uwaga tylko z napojami, winami bo można wywindować sobie rachunek.

 

Send with my HTC Sensation XL

 

Dawno temu jak ją remontowali zakładałem tam wentylację, pamiętam, że szli grubo z wykończeniem i remontem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Wroclawian, szukam dobrej restauracji z mila atmosfera, zeby wyprowadzic dame na kolacje :) Raczej cos malego, ale glowne kryterium to jakosc jedzenia!

 

Z gory dziekuje za wskazowki :)

ja mam dwa typy:

http://www.lamaddalena.pl/index-low.html

klimatyczne, snobistyczne, odrestaurowana okolica, romantyczny spacerek do Rynku...

 

http://www.river.wroc.pl/

tu się starają bo to nowe miejsce... byłem raz-było ok.

klimatyczne, nad Odrą, blisko Rynku... no i Kurt Scheller patronem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Wieża Ciśnień - polska: http://www.wiezacisnien.pl/ ; <- tę rekomenduję, swoją kobietę zabrałbym tutaj :) . Dobre jedzenie, klimatyczne wnętrze, widać za co się płaci, uwaga tylko z napojami, winami bo można wywindować sobie rachunek.

 

Send with my HTC Sensation XL

 

Dawno temu jak ją remontowali zakładałem tam wentylację, pamiętam, że szli grubo z wykończeniem i remontem :)

 

Ale świat mały :D a ja tam z szybami grzebałem - ten taras na piętrze i trochę wewnątrz - miłe i sympatyczne towarzystwo klimatyczny lokal to fakt - lubię umawiać tam spotkania gdy muszę pogadać na mieście we wrocku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z Kobietą to tylko grecka Akropolis na Rynku. Perfekcyjna obsługa a jedzenie zawsze świeże i dobre. Wnętrze bardzo klimatyczne. Jeżeli nie przeszkadzają Ci białe obrusy

 

Adamie, masz +100 punktow! Fantastycznie tam bylo - obsluga faktycznie doskonala, przesympatyczna, jedzenie swietne i wino rowniez (zaoferowali Chilijskie Chardonnay, na widok ktorego damie sie oczy zaswiecily, strzal w dziesiatke!), a na dodatek jako niespodzianka sorbet owocowy na koszt gospodarza :)

 

Zdecydowanie rowniez polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z Kobietą to tylko grecka Akropolis na Rynku. Perfekcyjna obsługa a jedzenie zawsze świeże i dobre. Wnętrze bardzo klimatyczne. Jeżeli nie przeszkadzają Ci białe obrusy

 

Adamie, masz +100 punktow! Fantastycznie tam bylo - obsluga faktycznie doskonala, przesympatyczna, jedzenie swietne i wino rowniez (zaoferowali Chilijskie Chardonnay, na widok ktorego damie sie oczy zaswiecily, strzal w dziesiatke!), a na dodatek jako niespodzianka sorbet owocowy na koszt gospodarza :)

 

Zdecydowanie rowniez polecam!

 

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...