Skocz do zawartości

Wrocław


Mikad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też to jakiś sposób, ale sobota/niedziela dużo osób więc często brak miejsc :( ale jakieś może się znajdzie choć coś tam słyszałem, że teraz straż miejska ma 30 minut na usunięcie samochodu lub założenie mandatu blokady przez ten parking (coś mi się tak obiło o uszy)

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w lecie właśnie w niedziele i nigdzie nie było miejsca. Zaparkowałem w ostatniej uliczce (nie pamietam nazwy ulicy) przed zajezdnią tramwajową i było ok.

 

Edit.

Ul. Zielonego Dębu a wcześniej jest tez Czarnoleska :)

 

 

Sent with Tapatalk

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Afrykarium otwierają dopiero 26.10 ;)

A to czemu były migawki ze już ludzie zwiedzają ?? W akwarium pływał sobie manat i pełno ludzi przy szybie, na robotników raczej nie wyglądali :P

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chcemy się wybrać na przedłużony weekend, jedyny termin wypada na ferie :(  razem z Mazowieckim.

Pytam Wrocławian i  nie tylko:

 

Dalej Afrykarium pod taką dużą presją zwiedzających?

Gdzie w okolicy pl Solnego porzucić samochód na 3 dni? 

Chciałem pojechać pociągiem ale oferta połączeń z Koszalina ma charakter tragicznokomediowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej Afrykarium pod taką dużą presją zwiedzających

w weekendy zawsze. Jak bedziesz do Zoo jechal autko zostaw sobie przy zajezdni tramwajowej.

 

 

Gdzie w okolicy pl Solnego porzucić samochód na 3 dni?

wszedzie i wszedzie jest platny

 

 

Chciałem pojechać pociągiem ale oferta połączeń z Koszalina ma charakter tragicznokomediowy.

A Polskim Busem nie chcesz jechac? Jazda autem nie dosc ze bedziesz zmeczony, to jeszcze ciagly stres o auto, ciagle szukanie miejsc parkingowych - w dodatku wszystkie sa u nas platne itp A tak jazda polskim busem + taksowki po miescie badz komunikacja miejska-jest niezle rozwiazana- wyjdzie Cie o wiele taniej, przyjemniej i bezstresowo niz podroz autem

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dalej Afrykarium pod taką dużą presją zwiedzających

w weekendy zawsze. Jak bedziesz do Zoo jechal autko zostaw sobie przy zajezdni tramwajowej.

 

 

Gdzie w okolicy pl Solnego porzucić samochód na 3 dni?

wszedzie i wszedzie jest platny

 

 

Chciałem pojechać pociągiem ale oferta połączeń z Koszalina ma charakter tragicznokomediowy.

A Polskim Busem nie chcesz jechac? Jazda autem nie dosc ze bedziesz zmeczony, to jeszcze ciagly stres o auto, ciagle szukanie miejsc parkingowych - w dodatku wszystkie sa u nas platne itp A tak jazda polskim busem + taksowki po miescie badz komunikacja miejska-jest niezle rozwiazana- wyjdzie Cie o wiele taniej, przyjemniej i bezstresowo niz podroz autem

 

Dzięki, busa sprawdzę, aczkolwiek się nie napalam. Zajrzałem na strefę, jak da się gdzieś wcisnąć to cenowo nie jest źle 9-18, so 9-14. Zoo zrobię w pt od rana, może trochę luźniej będzie.

Bus z mojej dziupli nie jeździ. Pkp oferuje przelot w 9h kurnikiem osobowym z min jedną przesiadką. Do Poznania wychodzi mi 2:30-3 więc Wrocław liczę max 5h jazdy.

Jeszcze tylko nie wiem czy z Poznania najlepiej przez Leszno, Krotoszyn, a może środkiem przez Gostyń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem, wróciłem, parę piwek wypiłem.

Poznań - Wrocław najszybciej przez Leszno. Browar Spiż trochę rozczarował smakiem, pub fajny. Apartamenty www.leoapart.com

w porządku, był zgrzyt, bo o zaliczce zapomnieli, po reklamacji oddali. Najważniejsze, że czysto, parking za darmo.

Zoo macie za****ste, siedzieliśmy z dzieciakami 6 godzin, afrykarium mocno nastawione na komercję, no ale dzięki temu zarabia na siebie i ogród. 

Wiosną muszę jeszcze raz skoczyć. Tym razem ogrody japońskie za Halą, ogród botaniczny, Wojsławice (celuję w różaneczniki), Sobótka, Milicz, Trzebnica. Na jakąś wieżę trzeba będzie wleźć, spojrzeć z góry, tym razem pogoda była za słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też niedawno byłem we Wrocławiu. Co prawda służbowo, ale wieczór miałem już dla siebie... ;) Fantastyczne miasto. Dużo pięknych inwestycji, słynny Teatr Polski, klimatyczne centrum, mega wybór świetnych hoteli. No i dojazd z Wawy to teraz miód. Z przejazdem przez Łódź - równo 3 godziny. Bez szaleństw.

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z przejazdem przez Łódź

jak wygląda trasa ze Strykowa do S8 ? Cały czas mijanka czy może zrobili już dwa pasy ?

Za każdym razem mam dylemat czy trochę wracać A1 do Piotrkowa i potem gierkówką czy lecieć do A2 i prosto do Wawy.

Zależy do której części Warszawy zmierzasz. Przez Piotrków jest ok 30 km dalej niż przez Łódź, a poza tym żeby ominąć zatłoczone Janki, w Mszczonowie i tak trzeba wrócić na A2.

 

Trasa od Strykowa do S8 niestety ciagle jest w budowie, więc albo jedziesz przez miasto, albo jeszcze jest opcja przez Zgierz, Aleksandrów, Konstantynow i potem do S8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...