Skocz do zawartości

Sąsiad


Michcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ie zgadłeś bo centrum

 

Downtown Lomiankis? Pochwal się, gdzie dokładnie 8).

 

Mikad i ja to team Lomianki, będziemy mieli "Nowego". Jak chcesz, mogę swoim STI z wolnym wydechem przejeżdżać obok Ciebie. Jak by trzeba było sypnąć żwirkiem spod kół - też nie będzie problemu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad i ja to team Lomianki,

Jeszcze Vibovit i ja :-) Lomianki to Subarowa potega ;-) Ale w koncu w jakim innym miescie na 10 tys mieszkancow przypadaja dwa ASO Subaru :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.W końcu nie wytrzymuje i mówi na głos do swojego kolegi i całego towarzystwa co z nim grliluje zobaczcie frajerzy wożą się takimi furami a człowiek zapi....... całe dnie i nic z tego niema cioty jeb.......

 

 

To już wiadomo, czemu Cie nie lubi :)

Powodzenia życzę. Też mam sąsiada czuba, który siedzi cały dzień w oknie i na wszystkich dookoła policję wzywa. Co najlepsze, ma syna postawionego wysoko w Komendzie Wojewódzkiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład z życia wzięty, z mojej byłej roboty:

Dzień powszedni, 7 rano. Pod sklepem w Piasecznie stoją grzecznie panowie i piją poranną "kawę i herbatę z dodatkami" :mrgreen: , do roboty idzie gość w gajerku i krawacie. Na to jeden ze spragnionych do kolegów: " eee patrzcie frajer do roboty zapierdala :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: "

 

wiele razy się nad tym zastanawiałem i coś w tym jednak jest :twisted: oni są szczęśliwi :lol:

 

co do sąsiadów to ...... na nich, jak mam balet to mam, jak śpię a oni mają to też mam to gdzieś, w.... mnie tylko jak stają na moich miejscach parkingowych bo sam je im pokazałem w miejscach niedozwolonych, sam je odśnieżam i td.

 

nie zadzieram z sąsiadami ale nie zdzierżę jak zaczną się czepiać, jak ktoś jest śpiący to i tak zaśnie więc pokój wszystkim :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No wszystko zakończyło się dla mnie pozytywnie.Bo któregoś dnia napad na mnie i mojego kumpla ze swoimi koleżkami.Ale nie przewidział tego że mój kumpel to policjant i na dodatek był na służbie i lipa :twisted: .Prawdopodobnie dostanie zawiasy bo jeszcze postępowanie przeciwko niemu się nie skończyło.Ale na szczęście ja mam już spokój bo nawet w moją stronę nie patrzy tak się przejechał.A dodam jeszcze że przylatywał do mnie i przepraszał za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...