Skocz do zawartości

Subaru BRZ [ZC] (MY13=>MY21)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zaraz po otrzymaniu auta jadę do SJS

Izotom, planujesz zaliczyć SJS przed plejadami? 

 

 

 

Ktoś kiedyś pytał, jak BRZ radzi sobie w zimowych warunkach,

Ja pytałem, ale pierwszą zimę mam już za sobą i jakoś auto dało radę  ;) Raz tylko miałem problem podjechać po górkę  :lol:

 

Kadetem tera  :biglol:

Czy auto bez szpery zostawia 2 ślady przy ruszaniu?

Muszę to chyba powtórzyć na suchym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy auto bez szpery zostawia 2 ślady przy ruszaniu?

 

Jeżeli oba koła miały podobną przyczepność, czemu nie - co zostało udowodnione w praktyce.  :)

 

@@Than_Junior, rozumiem, że na seryjnych oponach trzeba jeździć bardziej zachowawczo, bo granica przyczepności zbliża się dużo szybciej. Nie bałeś się, że po zmianie na coś bardziej przyczepnego auto straci trochę zabawowego charakteru?

Edytowane przez citan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Izotom, te toyo to nie sa przypadkiem semi-slicki?

 

Są ale myślałem o 16'' i do zabawy na torze itd. Na co dzień chce jeździć na serii. Ale zobaczę jak seria wypada przy moim stylu jazdy.


 

 

[...] Nie docierasz? :)

 

Myślę, że trasa Poznań - Munchen - Poznań wystarczy. Przy okazji przybiję piątkę z @@Than_Junior i zjemy sznycla.

Potem Poznań - Kielce, SJS i powrót do Poznania. Po Plejadach wymiana oleju i gitara. Ostatnio FXT Izka docierała na Subariadzie w Rumunii co wyszło mu na dobre :biglol:;)


 

 

Izotom, planujesz zaliczyć SJS przed plejadami?

 

Oczywiście. Nie dość, że dawno nic zabawnego nie robiłem autem - dwa lata posuchy; to jeszcze agresywne w nadsterowność RWD. Więc muszę, także dla zdrowotności :rolleyes:  - od 17 grudnia bez auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oczywiście. Nie dość, że dawno nic zabawnego nie robiłem autem - dwa lata posuchy; to jeszcze agresywne w nadsterowność RWD. Więc muszę, także dla zdrowotności
Daj znać jaki termin wybierasz to może się spotkamy na miejscu  ;) 

Ja też mam w planach SJS przed Plejadami :)  


 

 

Jeżeli oba koła miały podobną przyczepność, czemu nie - co zostało udowodnione w praktyce.
W takim razie powtórze z jednym kołem na poboczu i zobaczę jaki będzie wynik.

citan, zamawiasz BRZ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście. Nie dość, że dawno nic zabawnego nie robiłem autem - dwa lata posuchy; to jeszcze agresywne w nadsterowność RWD. Więc muszę, także dla zdrowotności

 

Daj znać jaki termin wybierasz to może się spotkamy na miejscu  ;) 

Ja też mam w planach SJS przed Plejadami :)  

 

...

 

Ok, dam znac. Poki co celuje w druga polowe kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale zobaczę jak seria wypada przy moim stylu jazdy.

 

 

odpowiem: na kazdym zakrecie :mrgreen: 

 

 

 

Myślę, że trasa Poznań - Munchen - Poznań wystarczy. Przy okazji przybiję piątkę z @Than_Junior i zjemy sznycla. Potem Poznań - Kielce, SJS i powrót do Poznania.

 

Zapraszam 8) Pamietaj tylko, ze porzadnie w palnik dajesz dopiero po 3 tys!

 

 

 

@Than_Junior, rozumiem, że na seryjnych oponach trzeba jeździć bardziej zachowawczo, bo granica przyczepności zbliża się dużo szybciej. Nie bałeś się, że po zmianie na coś bardziej przyczepnego auto straci trochę zabawowego charakteru?

 

cos w tym jest, co piszesz! Ale ja uzywam tego auta na codzien, czesto jezdze na trasie Niemcy-Polska i o ile premacy sa niewatpliwie bardziej "zabawowe", o tyle Dunlopy sa po prostu bardziej bezpieczne . Granica utraty przyczepnosci przesuwa sie daleko do tylu, ale w dalszym ciagu auto zachowuje sie przewidywalnie. Nie ma czegos takiego, ze trzyma, trzyma, trzyma i potem nagle BUCH! i zamiata tylem, a nastepnie rownie gwaltownie lapie przyczepnosc. Mysle, ze to kwestia szerokosci opon... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ok, dam znac. Poki co celuje w druga polowe kwietnia.
Ja z SJS telefonicznie ustaliłem wstępnie kwiecień/maj więc jest szansa, że się zgramy  :)  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mysle, ze to kwestia szerokosci opon...
Szkoda, że sprzedałem 17 z imprezy. Ciekawy jestem jaka jest różnica pomiędzy 16 a 17, chociaż mi ta ryba przy przyśpieszaniu się podoba  :lol:

Po chwili zastanowienia dochodze do wniosku, ze Dunlopy sa o tyle lepsze, ze gdybym je mial na Zlocie, to byloby jeszcze ciasniej miedzy a mna ;)

To teraz mi zabiłeś ćwieka, planowałem się ślizgać a Ty chcesz walczyć o sekundy  :twisted:

Ja już na Plejady kupiłem felgi 16, muszę przemyśleć jakie opony na nie założyć  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale zobaczę jak seria wypada przy moim stylu jazdy.

 

 

 

odpowiem: na kazdym zakrecie :mrgreen: 

 

Myślę, że trasa Poznań - Munchen - Poznań wystarczy. Przy okazji przybiję piątkę z @Than_Junior i zjemy sznycla. Potem Poznań - Kielce, SJS i powrót do Poznania.

 

 

Zapraszam 8) Pamietaj tylko, ze porzadnie w palnik dajesz dopiero po 3 tys!

 

...

Ok, to wtedy po Munchen jeszcze Krakow zeby uscisnac Dyrekcje.

Ja mam R1R w oryginalnym rozmiarze, tylko jeszcze nie na aucie. Miałem zmieniać w tym tygodniu a tu nagle spadł śnieg... Dam znać wkrótce jak sie spisują w jeździe codziennej oraz na torze

Bede wdzieczny za info.

 

To teraz mi zabiłeś ćwieka, planowałem się ślizgać a Ty chcesz walczyć o sekundy  Ja już na Plejady kupiłem felgi 16, muszę przemyśleć jakie opony na nie założyć

 

 

A czy rozdaja na Zlocie punkty za styl?? :P

Zrobimy sobie mini zawody na parkingu. Moze jakis pokaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... tego... no...

 

Jest problem... chłopaki na Thermopylae urządzili sobie gymkhane po pijaku i im jeden winkiel nie wyszedł... podobno jest płytko i poszukiwania niebieskiego BRZta trwają  ;)

 

 

b791101adc6e41b8fc16e0006e23e6db.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie szkodzi w zastępstwie mogę podriftować tym biało-czerwonym ;) . Byle tylko zapewnili mi pełen bak :biglol:

 

Ciekawe czy "wiesz gdzie", klepią mapy do mazutożerców, co by się zbierało jak trzeba   :biglol:

 

Ok, to wtedy po Munchen jeszcze Krakow zeby uscisnac Dyrekcje.

 

No nie.  Bez spota (i pokazu jazdy bokiem ;) ) Cię z Krakowa nie wypuścimy. :)

 

 

 

Taki był plan ale chyba coś nie wyszło  :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie szkodzi w zastępstwie mogę podriftować tym biało-czerwonym ;) . Byle tylko zapewnili mi pełen bak :biglol:

 

Ciekawe czy "wiesz gdzie", klepią mapy do mazutożerców, co by się zbierało jak trzeba   :biglol:

 

Ok, to wtedy po Munchen jeszcze Krakow zeby uscisnac Dyrekcje.

 

No nie.  Bez spota (i pokazu jazdy bokiem ;) ) Cię z Krakowa nie wypuścimy. :)

 

 

 

Taki był plan ale chyba coś nie wyszło  :mellow:

 

Plan dalej jest ale muszę pierunem zrobić 3 000 km stąd pomysł na Munchen. Spot, nie ma problemu pod warunkiem że grillujemy :D

 

 

 

Ciekawe czy "wiesz gdzie", klepią mapy do mazutożerców, co by się zbierało jak trzeba :biglol:

 

Bardziej martwię się o hamowanie: istnieje szansa, że zacznę pod Hamburgiem, a wyhamuję dopiero w Gdyni :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spot, nie ma problemu pod warunkiem że grillujemy

 

Mówisz masz. Grill jest na miejscu. Jakby padało to nawet tarp się znajdzie. ;)

 

20140810_155820.jpg 


 

 

Taki był plan ale chyba coś nie wyszło 

 

Co się odwlecze, to .... :) 


 

 

Bardziej martwię się o hamowanie

 

Ja bym się bardziej obawiał rolki.   :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I coś takiego chcę do Forestera ...

W Aso powiedzieli że nie mogą tego zrobić ze względu na Homologację...

Przecież się świecą :)
Co sie swieci i kiedy ?

Przy ustawieniu na auto - gdy auto zapala światła do jazdy dziennej to zapalają Ci sie również same bomerangi w lampach ?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...