Skocz do zawartości

Subaru BRZ [ZC] (MY13=>MY21)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dużo padało. Taka sytuacja: wyjeżdżam spod sklepu, skrzyżowanie typu T, kiepska widoczność. Puszczam auto które jedzie dość szybko, wolne, jedynka, w miarę łagodne włączenie do ruchu, potem dwójka i gaz. Auto zatańczyło, (elektronika włączona), a na sąsiednim pasie autobus.

 

'Fun' w złym czasie i miejscu.

 

W najbliższym czasie opony do wymiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radix, zakładam je PO Plejadach ;) nie mam tyle luźniej kasy żeby kupić komplet nowych opon z dobrej polki i je skatowac na zlocie - jadę na śmietnikach zebranych tu i tam za darmo (dzięki Knurek i Grzegorz M! ;) )

 

A sportback do mnie nie przemawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bad news :(

 

Koniec Subaru BRZ, co z GT86?

 

Wygląda na to, że Subaru poprzestanie na jednej generacji modelu BRZ. Mimo wcześniejszych zapowiedzi, druga odsłona małego sportowego modelu nie powstanie.

 

Subaru BRZ jest bliźniaczą konstrukcją Toyoty GT-86. Model spod znaku plejad pojawił się na rynku tylko dlatego, że Toyota posiada 20 procent udziałów w Fuji Heavy Industries, które zajmuje się produkcją Subaru. Z kolei Toyota zaczyna zacieśniać współpracę z BMW w kwestii nowego, sportowego modelu i nie jest zainteresowana kontynuacją tego mariażu. Prędzej BMW zostanie zaangażowane do prac nad drugą generacją GT86.

 

Przy tej okazji pojawiły się nowe plotki. Podobno nowa Toyota GT86 będzie wyposażona w technologię zaczerpniętą z bolidów wyścigowych. 

 

Zanim to jednak nastąpi Toyotę GT86 czeka face-lifting. Auto otrzyma powiększony silnik, nowy układ dolotowy oraz wydechowy przygotowany przez Gazoo Racing.

Z drugiej jednak strony ilość sprzedanych BRZ-tów oznacza, że będą w przyszłości perełkami nie do zdobycia o wysokiej cenie. Nic tylko zamawiać, potrzymać i sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie to nie dziwi. Nie ma rynku popytu na taką koncepcję.Silnik 2,0 NA mógł się sprzedawać jako tańsza opcja czegoś z jajem.......czego w ofercie nie było. Czekam co pokaże Toyota.

 

Kupił by ktoś Panamerę z silnikiem 1,4 ?

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co - moze sie naraze, moze zlamie regulamin (przyjme ostrzezenie na klate), ale napisze wreszcie to, co sobie wszyscy mysla:

Jacky X, strzel se w leb.

 

 

 

 

 

 

 

 

10446042_10152518512829910_3994349720189

zdjecie by chojny!!

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co - moze sie naraze, moze zlamie regulamin (przyjme ostrzezenie na klate), ale napisze wreszcie to, co sobie wszyscy mysla:

 

Jacky X, strzel se w leb.

 

 

 

Niby dlaczego ? Miałem rację. Rynek to zweryfikował. Wiele aut sprzedaje się dobrze. Niestety BRZ i GT86 nie. Gdzieś popełniono błąd. Przecież nie w nadwoziu,które zostało odebrane bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to juz pytanie do autora zdjecia ;) jesli o mnie chodzi to pewnie! a jaka to grupa? podeslesz linka?

 

Na fejsie jest parę - mam w ulubionych  B)

 

https://www.facebook.com/groups/SubaruBRZ/

 

https://www.facebook.com/groups/470833056263275/

 

https://www.facebook.com/groups/685830878098013/

 

Niechaj narodowie wżdy postronni znają, że Polacy nie gęsi...  B)

Ale lepiej sam tam zamieść :)

Edytowane przez radix99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...