Skocz do zawartości

WORLD CUP 2006


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co za farciarze:/ od 50 minuty tylko się bronili :/ NIC Włosi nie zagrali w tym meczu...del piero jak wszedł to 8 razy miał pilke-6 razy się przewrócil i ją stracil a 2 razy podał do tyłu...co za niesrpawieldiwy wynik :/ noi kto nie strzelił karnego-treze-ciota z "pedalsko-włoskiego" juventusu:/ teraz przez cztery lata będę miał koszmary:[ ehhhh jakaś Kostaryka,Angola,Togo mogłyby zdobyc mistrzostwo tylko nie Włochy :( jutro żałoba...idę poszukać czarnej bluzki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek napisał/a:

Widać, że fachowiec z ciebie jak się patrzy. Zwłaszcza, że Francuzi nic nie za grali na Euro 2000 w ogóle nie wiem co oni tam robili...

 

no właśnie to napisałem :| w 98r. zdobyli MŚ a później grali gorzej niż źle...przecierz nawet towarzyskiego meczu u siebie nie potrafili wygrać...dlatego zauważ żew żadnej z powyższych wypowiedzi nie chwale Francuzów..nie kibicowałem im w tych MŚ..nie podoba mi się ich futbol...ale jeszcze bardziej nie lubie włochów...w tym meczu pokazali taką grę za jaką ich nie lubie...i biorąc pod uwagę sam dzisiejszy mecz zwyciestwo bardziej należało się francuzom...

a tak przy okazji... to w euro 2000 Włosi bardzo zasłużyli na finał...szczególnie w półfinale z holandia...Holandia miała skład wtedy na mistrza...tylko że akurat wtedy nie umieli wykorzystać dwóch karnych w meczu...a gnietli Włochów niemiłosiernie w tamtym meczu..

 

edit:

dobra zauważyłem swój błąd ;) to ze zdenerwowania...źle zinterpretowałem Twoje słowa..oczywiście po euro 2000 nic nie grali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piękna gry Włochów to kilka uwag:

-kilka mundiali oglądałem dość wnikliwie i nie pamiętam mistrza, któryby we wszystkich meczach zadziwiał i zachwycał (wyjątek Argentyna 78 ale słabo Pamiętam i chyba bardziej 1986 ale tam grał Diego w najlepszej formie). Włosi mieli bardzo trudną grupę gdzie w dobrym stylu ograli Ghanę i Czechy, potem ograli Australę w 10ciu po wątpliwej czerwonej kartce i wątpliwym karnym (dla mnie oba werdykty były ewidentne), z Niemcami zagrali wielką piłkę.

-nie zgadzam się, że Francuzi nic nie grali w tych mistrzostwach, w grupie grali słabo ale mecze z Hiszpanami i Brazylią oraz finał w ich wykonaniu były świetne, za każdym razem dokonywali rzeczy trudnej - neutralizowali świetne drugie linie tych zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to bylo tak...

 

Zidane sobie pomyslal "Ja jestem Sprite, a ty pragnienie...". A dalej to juz kazdy widzial...

 

 

A tak na serio, to pomimo, ze kibicowalem Italii to cale to zdarzenie, jakos zniesmaczylo mi widowisko... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Francuzów :evil::evil: Mam osobiste powody :twisted: A Włochów wręcz przeciwnie :D:D:D

 

Co, dorwałeś ostatnio jakiegoś owłosionego Włocha?

 

A Francuz pewnie nie chciał laski zrobić, he? :mrgreen:

 

Przyczyna jest bardziej prozaiczna... Najlepsza z żon była GM-em, zbudowała firmę od podstaw, poświęciła temu 9 lat i po powrocie z macierzyńskiego (dodatkowa linia telefoniczna w domu, ciągłe przesyłki, telefony o każdej porze dnia i nocy etc. etc.) czekali już na nią i powiedzieli "...że nie będzie ich zdaniem w stanie zaangażować się już w sprawy firmy...". Oczywiście odprawa i inne pierdoły ale styl jakiś karczemny :twisted::twisted::twisted:

 

A Włochy :P Jeździmy tam od 11 lat, lubię klimat, ludzi w małych miasteczkach, czerwone wino, krajobrazy... Odpoczywam... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...