Skocz do zawartości

WORLD CUP 2006


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to mnie u wlochow wkurza, chamsko nie do konca fair...

 

Włosi się tu specjalnie od innych nacji nie różnią. Nie, żebym ich bronił - ale nie lubię bezrefleksyjnego powtarzania jakichś narodowych stereotypów...

Taka jest współczesna piłka. Wczoraj i przedwczoraj zresztą była dość podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie u wlochow wkurza, chamsko nie do konca fair...

 

Włosi się tu specjalnie od innych nacji nie różnią. Nie, żebym ich bronił - ale nie lubię bezrefleksyjnego powtarzania jakichś narodowych stereotypów...

Taka jest współczesna piłka. Wczoraj i przedwczoraj zresztą była dość podobna.

 

Nie powtarzam jakis zaslyszanych opini, tylko na podstawie ogladanych mistrzostw, mecz z niemcami troche to zle wrazenie przygasil. Owszem symuluja wszyscy bez wyjatku, czasem nawet lapia sie za zla noge itp. Z moich obserwacji, wlosi wyjatkowo perfidnie fauluja, skutecznie, niby nic, a na powtorce nie wyglada to juz tak delikatnie, to samo przy stalych fragmentach gry, np: rzut rozny - popaczcie co wlosi wyprawiaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś poprzednio, że wkurza Cię "chamsko" i "nie do końca fair" - a to naprawdę nie jest akurat włoska specjalność.

 

A że robią to lepiej niż np. Kostarykańczycy i Trynidadotobagijczycy? Cóż, wszystko robią lepiej - no to i ten istotny element współczesngo futbolu TEŻ mają lepiej opracowany, nawet mnie to jakoś nie dziwi...

 

Ale ja stary i cyniczny jestem, zdaje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś poprzednio, że wkurza Cię "chamsko" i "nie do końca fair" - a to naprawdę nie jest akurat włoska specjalność.

 

Podtrzymuje to, mam wrazenie ze jak fauluje wloch to tak, zeby faulowany najlepiej zszedl z boiska w wyniku kontuzji, a nie jak reszta aby zatrzymac jakas grozna akcje - tu sie zgadzam wszyscy fauluja. Wystarczy popatrzec na faule Materazzi'ego podane wyzej

 

http://supergigant.blox.pl/2006/07/Mate ... -gosc.html

 

i nie zaliczalbym ich do zwyklych fauli, tu widac nastawienie na wyeliminowanie, a wiemy co czasem kontuzja moze zrobic ze swietnym pilkarzem. Pamietacie Citko, zapowiadal sie calkiem calkiem jak na nasza lige, jeden faul - koniec kariery. Zreszta nie bede sie spieral, na tym polega pilka nozna, kazdy ma swoje gusta, faworytow, szmaciarzy itp. i niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że stary - to wszyscy wiedzą.

 

Ćsssichooo być... ani się obejrzysz, jak też tak będziesz miał. 8)

 

Futrzaku.

 

nie bede sie spieral, na tym polega pilka nozna, kazdy ma swoje gusta, faworytow, szmaciarzy itp. i niech tak zostanie.

Howgh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wg mnie zachował sie jak debil.... bo ja jesli juz to olał bym mu morde w szatni po meczu (jak niektorzy twierdza z zidanem francja by wygrała - a więc po zwycięskim meczu)

krzyku by nie było, albo o wiele mniej no i cały swiat by tego nie pokazywał..

 

tam na boisku co jedyne to powinien mu powiedziec: w szatni dostaniesz wpier****l za to co powiedziałes.

 

byłem za włochami i sie cieszyłem ze wygrali, no ale to było hamskie

no i wychodzi na to ze zidan chyba kłamał, iz materazzi obraził takze jego matkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...