Skocz do zawartości

WORLD CUP 2006


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

domestos666, jak przeczytałem pierwszy post, to już chciałem napisać, że w tym roku nie, bo jest tydzień po rajdzie Finlandii, zresztą na rajdzie Niemiec już trzy razy byłem.....

Że chodzi o piłkę, zorientowałem się dopiero potem.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chcę pojechać. Bo pewnie za mojego życia już bliżej na mistrzostwa nie będzie...

 

Niestety nie wykazałem się wiarą w nasz zespół :twisted: i nie kupiłem biletów, gdy można je było kupić bez problemu (dla niewtajemniczonych: gdy bilety były w wolnej sprzedaży w internecie, nie było wiadomo, czy Polska się zakwalifikuje). Także liczę na szczęśliwe wyniki losowania drugiej tury rozdziału biletów... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał bilety to się wybiorę. Bilety są losowane z puli FIFA i krajowej więc szansa jakaś jest ale marna. Na razie wysłałem ze znajomymi do FiFa ankietę do losowania pierwszej puli biletów zgłoszenie na 8 meczy w tym 2 Polski - może się coś trafi. Jak się to losowanie odbędzie(to chyba jest 15.01) i coś się trafi to wyślemy zgłoszenie do losowania z puli PZPN na mecze Polaków- tu szanse chyba jeszcze mniejsze. Później są jeszcze 2 losowania z FIFA więc można wysyłać netem zgłoszenia i coś kombinować w zależności od wyników pierwszych losowań. Trochę to skąplikowane ale chciałbym pojechać na tydzień,zaliczyć ze 3-4 mecze w tym jeden Polakw i byłoby ok. Bilety są niedrogie 45-60 Euro a stadiony blisko siebie bo do 300km (odpuszczamy Mnachium,Norynbergę i Stutgard). Inaczej sie biletów nie kupi bo są wydawane imiennie z numerem dokumentu i chyba ze zdjęciem wiec koniki nie poszaleją.

Miałem nie jechać ale znajomi mnie przekonali,że teraz albo nigdy - to niestety prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chcę pojechać. Bo pewnie za mojego życia już bliżej na mistrzostwa nie będzie...

 

Niestety nie wykazałem się wiarą w nasz zespół :twisted: i nie kupiłem biletów, gdy można je było kupić bez problemu (dla niewtajemniczonych: gdy bilety były w wolnej sprzedaży w internecie, nie było wiadomo, czy Polska się zakwalifikuje). Także liczę na szczęśliwe wyniki losowania drugiej tury rozdziału biletów... :roll:

Ale to było przed losowaniem grup i bilety były sprzedawane w ciemno na mecz w danym mieście bez wiedzy kto zagra.Pula była mała i same miejscowe Niemce kupowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu byłem na meczu reprezentacji na żywo (Polska-Belgia 0-0, ostatni eliminacyjny przed MŚ w Meksyku), i więcej nie zamierzam.

 

Jedno co dobre... to pamiętam wrażenie, jakie wywarł na mnie hymn śpiewany przez kilkadziesiąt tysięcy ludzi na Śląskim.

Potem było gorzej - widać było niewiele, zdecydowanie jednak mniej niż w TV, no i ławki twarde, nie to, co własna kanapa w domu.

 

A, owszem, jeszcze dłuuuugi powrót do domu wesołym, kibicowskim osinobusem nie był zły... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chcę pojechać. Bo pewnie za mojego życia już bliżej na mistrzostwa nie będzie...

 

dokladnie z takiego samego powodu chce tam pojechac.

 

Na meczu na zywo w pilke kopaną nie byłem od czasu jak mając kilka lat chodzilem z tata na Widzew (mieszkałem na osiedlu przy stadionie), pilka w wydaniu krajowym kompletnie mnie nie interesuje, nawet gdyby nagroda byl nowiuśk STI nie byłbym wstanie wymienic obecnie krajowej czołówki. Chętnie natomiast kibicuje reprezentacji lub kilku drużyną na Lidze Mistrzów.

 

co do biletów to wysłałem zamówienie do FIFY ale jestem jednym z 6 mln chętnych na 250 tys biletów wiec pewny wyjazdu nie jestem :mrgreen: , jakby mi sie jakims głupim niefartem nie udalo zawsze jest jeszcze PZPN :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...