Skocz do zawartości

Po prostu brak slów...


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Milek - a ja już się zaczynałem zastanawiac czy juz jechac do Białegostoku z łomotem czy dopiero za chwilę...

 

No ja też nie wiedziałem za bardzo co powiedzieć.... Bo dowcip się zaczął robić przyciężkawy. Każdy kto uderzy kobietę, dostanie od Azraela i ode mnie pstryczka w nosek. Pstryczka oczywiście proporcjonalnego do przewinienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to skąd? Z Kielc!

 

Kibice Koroneczki już wam kiedyś łomot na Jadze spuścili...

 

heheh, byc moze chociaz watpie zeby w Bialym nasi psychole mogliby poniesc porazke :lol: Jestem kibicem ale glownie koszykarzy... chociaz Jagiellonia zawsze byla #1 w miescie

 

 

Edit: Wielkopolanin, to ty nie wiesz, ze najlepsze i najsmieszniejsze zarty to sa chamskie zarty ;):idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie wiedziałem za bardzo co powiedzieć.... Bo dowcip się zaczął robić przyciężkawy. Każdy kto uderzy kobietę, dostanie od Azraela i ode mnie pstryczka w nosek. Pstryczka oczywiście proporcjonalnego do przewinienia

 

 

Jako że nick zobowiązuje kupiłem sobie w sobotę klimatyczną koszulke, jest sobie śmierć z kosą i wielki napis CZAS ŻNIW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie wiedziałem za bardzo co powiedzieć.... Bo dowcip się zaczął robić przyciężkawy. Każdy kto uderzy kobietę, dostanie od Azraela i ode mnie pstryczka w nosek. Pstryczka oczywiście proporcjonalnego do przewinienia

 

 

Jako że nick zobowiązuje kupiłem sobie w sobotę klimatyczną koszulke, jest sobie śmierć z kosą i wielki napis CZAS ŻNIW.

 

Poważnie? :shock:

 

Będziesz teraz straszył staruszki i inne bogobojne niewiasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie w sobotę klimatyczną koszulke, jest sobie śmierć z kosą i wielki napis CZAS ŻNIW.

 

Chcę taką - na sesje jak w sam raz... :roll:

 

LOL.

 

Całe szczęście, że ja już studia skonczyłem. Trafisz na takiego żniwiarza i koniec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś przypadkiem widział, to poproszę cynk... Serio jestem gotów tak pójść pytać Mr. Green

 

Azi, a może pożyczysz chociaż na chwilę....? Wink

 

Zawsze możesz zaprosić na żniwa Aza.

W ramach współpracy naukowej egzamin przeprowadzi docent Azrael.

 

pytanie nr 1

Wiskoza. Pojęcie i działanie.

 

pytanie na 2

Dlaczego Przemeq tak długo czekał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach współpracy naukowej egzamin przeprowadzi docent Azrael.

 

 

Spokojnie, daj mi chociaż magistra zrobić. I kilka lat chociaż na doktorat...

 

Spoko. Jak będziesz na egzaminie w takiej koszulce to wszystko łykną !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ofiary by tam zaskoczone nie były - kiedyś już, jak delikwent wykazywał całkowity brak wiedzy o europejskiej polityce bezpieczeństwa, dałem mu szansę...:

- No, to czym się pan interesuje, jak nie polityką...?

- Szczerze?

- Szczerze.

- Piłką nożną...

- OK, to zapytam pana z piłki - niech mi pan powie, który bramkarz w finale ligi mistrzów obronił cztery karne na cztery?

- Eeeee... To ja przyjdę na drugi termin...

 

Miał biedak pecha :twisted:

 

O wiskozach też mogło by być... Zwłaszcza, jak bym miał docenta Azraela u boku... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kończąc ten OT 8)

Wczoraj byłem na myjni. Samochód czysty i okazało się, że ma mnóstwo takich drobnych rys na lakierze. NIe są tak głębokie jak wcześniej prezentowane, ale jednak na ciemnej zieleni to widać i strrrraaaassznie wkurza. Dodatkowo jakiś ..... drzwi musiał w swojej dryndzie gdzieś otwierać i się nie zmieścił, bo ślad zostawił na moich. W każdym razie - czy ktoś z Was zna/stosował jakieś woski koloryzujące, czy coś podobnego, co byłoby godne polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...