Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba już nikt tak nie mówi :D

 

Kiedy powtórka?

 

Wracam z poligonu 25.09 więc od 26 jak najbardziej. No ale chyba w międzyczasie gdzieś polatacie, co?

Koleś ma mi podesłać listę podobnych miejscówek więc nie tylko w jednym miejscu możemy rabanu narobić. Rabanu... tak też już się chyba nie mówi, hahaha. 

 

Już wcześniej wiedziałem, że rozpórki będą mi potrzebne, ale pojeżdżawka jeszcze bardziej mnie w tym utwierdziła. W porównaniu z tymi wariatami w Nissanach to ja tam pływałem. No i na takim "torze" można poćwiczyć doprowadzając auto do granic przyczepności. Nie dość, że radocha to jeszcze edukacja, hahaha.

 

Naprawdę było rewelacyjnie. Chłopkami, wpadajcie na spoty. To nic nie kosztuje... poza spaloną wachą. 

I nie trzeba mieć wcale rakiety żeby dobrze się bawić i poćwiczyć. Nikt się nie wywyższa, nie wyśmiewa i jeszcze można dobrych rad posłuchać  ;)

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna tam jeżdżę z pachołkami trenować. Tylko że przeniosłem się z tego parkingu, gdzie byliście na drugą stronę ronda.

Wydaje mi się, że więcej miejsca i trochę zróżnicowane nachylenie ... Zresztą tu i tam dobrze.

 

To ja do Was dołączę następnym razem z pewnością. Białego odbieram z Dzierżoniowa 25go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna tam jeżdżę z pachołkami trenować. Tylko że przeniosłem się z tego parkingu, gdzie byliście na drugą stronę ronda.

Wydaje mi się, że więcej miejsca i trochę zróżnicowane nachylenie ... Zresztą tu i tam dobrze.

 

To ja do Was dołączę następnym razem z pewnością. Białego odbieram z Dzierżoniowa 25go.

 

Zajebiście! Zawsze to więcej doświadczonych do podpatrzenia techniki i konsultacji  ;) Dla takiego zielonego jak ja to bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 to sobota ;)

Ja niestety w drodze powrotnej z MTSu mam zamiar się zatrzymać w Zielonej Górze u rodziny, a w niedzielę 27go zaliczyć KJS w Gorzowie.

No ale to jeszcze dużo czasu... Najwyżej dołączę kolejnym razem. W każdym razie kiedy ja będę się wybierał następnym razem, to już wiem że mogę tu kogoś do wspólnej zabawy zawołać. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie. Na 26-go moglibyśmy się umówić i pojeździć, niedziela więc można wcześniej zacząć, choć wczoraj po zmroku w światłach latarni kupa dymu :D Fajnie to wyglądało :)

 

No właśnie mimo, że było już ciemno to światła z aut dawały radę i było całkiem dobrze widać "drogę".

A 26 to chyba sobota. No ale niedziela mogłaby być w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sobota 26.09 o 16? Gdzie się ustawiamy przed wyjazdem na Lubieszyn?

 

Michał kogo MY15?

 

Może przed salonem na Hakena tak po 15? Kończysz o 15? I stamtąd (fajna droga) polecimy na Lubieszyn.

Michał jeszcze przed salonem z wydechu pociągnie..  ;)

 

A te białe STi to ze Szczecina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...