Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać szanowną forumową brać. Kiedyś widziałem tu ankiete, ilu użytkowników z jakich pochodzi województw...i wyszło na to, że w zach-pom raczej jest nas niewielu. A subarynek na ulicach co najmniej kilka widzialem. NIestety oświniaczonego chyba ani jednego.. :cry: Jako, że na co dzień siedzę właśnie w Szczecienie, fajnie byłoby się spotkać. A jak spadną śniegi, to może i gdzieś się poślizgać? W każdym razie, jeśli ktoś ze Szczecina i okolic miałby trochę czasu i ochoty-niech się wpiszę w temacie. Może uda się ustalić jakiś pasujący termin.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wredny, wbrew pozorom Szczecin to spora wioska, każdego subaraka wychwycić nie sposób :D Ja bym zaczekał jeszcze troche, może ktoś jeszcze się nawinie. Póki trzoda jeździ? Tzn co? Sprzedajesz, czy słychać cos niepokojącego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

UP!

W dwóch kwestiach: może jakiś mały wiosenny spot? Zimą coś śniegiem nie obrodziło więc i wspólnego ślizgania nie było.

Może pojawi się więcej osób, bo ostatnio liczba plejadowców jakby wzrosła :)

A druga kwestia... nie ma ktoś maski do buga bez wlotu na sprzedaż? :twisted:

Doszedłem do wniosku, że udawanie turbo, jak się nie ma turbo jest bez sensu (mimo, że to fajnie wygląda :twisted: ), po tym jak kilka razy mocne wozy gazowały mi na światłach, tak jak dziś piękny czarny blob sti, na blachach DJ, i tylko dzięki jakiemuś tam ruchowi ulicznemu kierownik mi nie uciekał za bardzo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam Panie i Panowie,

 

dawno nic sie nie dzialo ale tez nie ma info czy doszlo do spotkania...

Jest jakas szansa czy dalej cisza w ZS?

 

 

Pozdrawiam

 

Edit:

poza tym chcialbym sie dowiedziec gdzie serwisujecie swoje bolidy?

Ewentualna informacja na PW mile widziana.

Edytowane przez CivAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć Witamy :)

 

W Szczecinie ostatnio subarynek całkiem sporo się zrobiło i to nie liczę emeryckich forków ;) (dla sprostowania w naszym mieście są głownie niewiatrakowe i jeżdżone przez starszych panów i panie, dziwne to jakieś :) ale imprezy ostatnio widziałem! :wub:

Można by się spotkać faktycznie przy okazji jakiegoś najbliższego wydarzenia sportowego np w Kluczewie, ostatnio był Rally Sprint, może coś niedługo będzie.

 

Ja też wybieram się na Baje w niedziele rano, ale jeszcze nie wiem czy będę miał okazje na spotkanie, chodź może była by to dobra okazja przynajmniej się przywitać. Termin przed porannym startem przy zawadzkiego - miasteczko rajdowe.

 

Co do serwisowania to nie mamy takiego eksperta w pobliżu jak jeden z naszych bardzo szanowanych forumowiczów z południa Polski, więc zostanie stety bądź nie Agrykolex ...

 

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...