Jump to content

[Szczecin] Może jakiś mały spot?

Recommended Posts

piątek 20 września 2013 17:30 tor na wojska

ja jestem jak najbardziej chętny lekko rozlozylo mnie przeziebienie wiec na kartach na wojska nie pojezdze zeby mnie jescze bardziej nie przewialo a silvera ewentuanie mogę rozważyć

czyli jak bedzie ladna pogoda to wojska a jak deszcz to silver , proponuje zeby jutro kazdy chętny wszedl na forum koło 15 bedzie podjęta decyzja gdzie sie spotykamy :)

pozdrawiam

• Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zróbcie przed domem u Dareckiego to może się pojawi ;-)

Dzięki Pany :p

Posted Images

Panowie to przekładamy, nie ma co na siłę.

Dodatkowo może do tego czasu będzie mógł "Beavis" a ja pragnę jego imprezę zobaczyć :wub:

Następne 2 tygodnie pasuje mi prawie każde popołudnie, po za najbliższym wtorkiem, w weekendy całe dnie. Wiec dawajcie koledzy terminy :)

Ja myślę, że żona w piątek 27go to już mnie wypuści z domu... Pasuje?

postaw sie ! heheh

ja mam gosci w piatek 27go na weekend, ale na godzine sie spokojnie wyrwe. Dajcie znac gdzie jest meeting point

Cholera, teraz po drobnych konsultacjach piątek jest niepewny, będę mógł albo w czwartek 26go, albo w piątek. Jeśli czwartek, to tylko na 1730 i tylko na Wojska Polskiego. W następne tygodnie, po 29 września, to zawsze powinno mi coś pasować. Tylko teraz będzie ciasno.

Ja dzieciaka na zajęcia odwożę w czwartek 17:30 - 18:30 na Łukasińskiego, więc lepiej gdyby na Wojska się spotkać, bo na Wały zanim dojadę czasu minie i wracać też wcześniej bym musiał.

Ja przyjadę, bo jutro mogę mieć problem. Więc do zobaczenia na miejscu.

Koval_szn, piczon?

Beavis, Ty potwierdzasz na 100%?

Panowie, jeżeli nikt nie potwierdzi do 16 że będzie dziś na Wojska, to ja się nie wybieram sam :)

właśnie wróciłem z naszego chyba pierwszego spotu w Szczecinie :yahoo:

Było nas trzech, no i była jazda testowa białaskiem, oraz oczywiście gokarty :D

Więc jak widać się da, dzięki Panowie!

Dla tych co nie byli a chętni, już planujemy kolejne spotkanie, za parę tygodni. Obserwujcie wątek :)

Na następnego spota i ja proszę o jakieś PW na dzień przed :) Myślałem, że mój wątek umarł śmiercią naturalną a tu proszę, taka niespodzianka. Namnożyło się ostatnio subaraków w mieście. W tym i oświenionych. Ja jestem w dyspozycji cały czas, więc jakby coś to dajcie mi znać.

Avic, i reszta, ustawcie cobie ten wątek jako śledzony i będziecie dostawali powiadomienia na pocztę jak ktoś tu coś wpisze.

Czasem trochę dużo się toczy dyskusji, by każdy update słać na priv, to dynamika za duża :)