Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@ pawel_w, avic

dziekuje za odzew i podpowiedzi, jesli cokolwiek z tego wypali dam znac a mam nadzieje nowa forumowiczka bo auto dla niej :)

 

jeszcze mam pytanie czy ktos z Was moze ma blisko do Choszczna ew. lata w okolicy i mialby ochote/moglby zmitrezyc troche czasu aby zobaczyc wstepnie wybrane auto przez Gosie ?gdyby komus sie chcialo prosze o odzew.

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beavis, wpadniesz?

No nie odzywałem się, bo małe szanse były. Dopiero o 21:00 zlądowałem do domu, znowu wyjazd miałem. Cholera biały nadal jest pod Warszawą, nawet nie wiem czy go zobaczę jeszcze przed wyjazdem na statek. :toobad: A Forka odebrałem ze Struga we wtorek, tyle że praktycznie niezrobionego, więc za parę dni znowu go muszę oddać na dłużej. :facepalm:

 

Tak czy inaczej pozostał mi jeszcze tydzień.

 

Jak tam na spocie dzisiejszym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damn, współczuje Ci że znów biały aż taki kawał od domu wylądował, to przykre. Mam nadzieje że chłopaki jednak ogarnął temat.

Co do spota, fajny był :) całkiem sporo nas było mimo że pogoda nie dopisała, 4 subaryny i jedna osoba bez (podobnie jak u Ciebie, prosiak u mechanika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. Masz blachy GA?

Nie, ZPL.

 

Wczoraj dzwonili do mnie znajomi, z pretensjami czemu nie powiedziałem, że już odebrałem białasa z warsztatu? :huh: No przecież jeszcze nie odebrałem... Mówili, że wydawało im się, że mnie widzieli. Musieli widzieć coś bardzo podobnego, więc zakładam że Ciebie nie piczon, bo GTka by chyba odróżnili. Więc może coś nowego białego śmiga u nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...