Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

mam tylko te relingi co widziałeś.

Mi bardziej pasuje jutro

 

Łódkę można na to założyć ? :D

 

 

Ty się nie wykręcaj! Miał być pełny rejs a nie jakieś podwózki pod sam betonowiec :)

 

 

Żagle na maszt i płyniemy! Wędkę mam uszykowaną to może coś jeszcze po drodze się złapie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Rok, przebieg, jakaś historia? Kiedy rozrząd płyny, takie pierdy, żeby moją ciekawość zaspokoić. Wydech masz cały czy tylko backbox? Jak wrócę to się kovala ściagnie i gdzieś sie zespotujemy żeby na spokojnie pogadać. Pierwsze słyszę, że sprzedajesz. Tak to pewnie byśmy się wcześniej dogadali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zasmiecac tematu , 97, przebieg 250k, plyny wszystkie troche ponad rok temu, ale auto zrobilo 1k przebiegu ;) ( nowe sprzeglo, chlodnica, lozyska itp) rozrzad musze sprawdzic kiedy. Wczesniej mialo ja 2 moich przyjaciol, kiedys byli na foum- fura nie katowana tylko traktowana jako zabawka ;) wydech caly . Pewnie sie nie sprzeda do tej pory wiec jak cos zapraszam. Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się wtedy dzieje na Azotach?

 

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

 

Bartek pierwszy raz w życiu spróbuje naszej grochówki ;)

Jest jakiś mecz i poprosili Brygadę o wystawienie Rośka na 1,5 h. Przypomniałem sobie jak Bartek namawiał mnie na przyjazd wozem na spota więc skorzystałem z okazji i podałem swój wóz  ;)

Edytowane przez _adi
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie, to Bushmaster zrobi nam trochę miejsca ;)

 

:yahoo: To by się nadało do TopGear wtedy.

 

To bedzie tam gdzie stanąć ? ;>

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja będę mieć miejsce. Jakieś prezes tego zamieszania ma po mnie podjechać do Brygady żeby mnie ustawić w jakimś miejscu gdzie nie zniszczę nawierzchni. 

Pewnie gdzieś blisko wejścia więc autami tam nie podjedziecie. Przemieszczenie parakulosami tylko zostanie. Na pewno mnie znajdziecie ;)

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od 18.30. Zadzwonię dzisiaj do prezesa tego zamieszania i zapytam gdzie planuje mnie ustawić. Jeśli byłoby to blisko parkingu to może strzelimy sobie fotkę z naszymi subarakami i Rośkiem? Będę musiał swojego gdzieś wcześniej zostawić na parkingu.

 

Dzwoniłem i już wiem. Będę stać pod samym wejściem. Przynajmniej tak chciałbym organizator. Proponuję zaparkować auta na parkingu, na który wjeżdża się drogą brukowaną między areną a jednostką. Zostawię tam auto jak najbliżej jednostki i jak będę zjeżdżać po pokazie (czyli o godz. 20.00) to w tym miejscu możemy zrobić spotowe zdjęcie ;)

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...