Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niewiele widziałem, bo jechałem pod mocne słońce i w ostatniej chwili zauważyłem. Ale pamiętam tyle: niebieski GT z chyba żółtymi Plejadami na boku. Dosłownie 200m wcześniej widziałem też białe Evo chyba VIII - z fajnym wydechem.

Przy okazji, gdyby do Was gdzieś mrugało srebrne Vito ze świnią na lusterku to ja.... ;)

 

 

 

A ja dzisiaj widziałem z bliska GFa w STi :D i bardzo ładną panią za kierownicą, ale nie wyglądała na fankę motoryzacji ;)

Takiego zestawu nie widziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Wiem że mogę zostać "zganiony" za off top ale niestety nie mam innego źródła żeby się dowiedzieć coś więc próbuje tutaj ...

 

Chciałbym zakupić coś dla "siebie" do jeżdżenia.....  upatrzyłem sobie dwa auta

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5676197667#3a7a4d2dc1

 

http://otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-sti-ID6ybpO1.html#42bda7ae41

 

i teraz waszym zdaniem, brać takiego delikatnie pomodzonego czy bardziej uderzać w serie??

 

Auto wyłącznie dla mojej rekraacji i czystej chęci posiadania STi w garażu....

 

P.S. Nr.1     -      Na "zakup kontrolowany" nikt nie odpowiedział na moje pytania.

P.S. Nr.2     -      Nie chcę sprowadzać "byle czego" na rejon .... ;)

Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Tommi1, A co z tym z Koszalina? To dobre auto rozmawiałem z Mańkiem i mówi że brał by w ciemno... Coś nie tak? Zostaw te historię moim zdaniem i bierz białasa. A jeżeli już z tych ciężarnych 2.0 T , uderzałbym w GC8 Sti np. Ra. To jest pocisk.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... oba auta, które pokazałeś to cena ok. 50tys. Za tyle spokojnie kupisz rekreacyjnego GC8 i tutaj zgadzam się z Dareckim, że jeśli auto ma być tylko do zabawy, to klasyk będzie lepszy (i tańszy) od new age :) Przed zakupem jakiegokolwiek auta trzeba je sprawdzić osobiście i dość starannie (warsztat, ASO, stacja obsługi, jazda testowa), więc tak czy siak czeka Cię albo wycieczka do Łodzi, albo Konopisk... inaczej równie dobrze możesz się zwrócić do Wróża Andrzeja o poradę ;) Aaa... co do modyfikacji, to mnie tam to nie przeszkadza, a dodatkowo łatwo zobaczyć czy właściciel pakuje drut-chińszczyznę czy solidne frukty :)

Edytowane przez PR7EMEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jak chcesz białego type R, po przekładce , jest mankament lakier do poprawy jak to się mówi zmatowiał. Ale cena jakoś około 40 tysięcy . Zadzwoń do MTS Rally oni go tam trzymają. Nic nie szkodzi. Dokładnie, bierz GC8 Sti, wiem że na wiosnę będzie właśnie albo takie cuś albo Hooonda :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda zainteresowanie jazdą próbną Levorgiem - zero/ktoś jednak jest/zapomnij? ;) Chciałem się zapisać online, ale zniechęciła mnie obowiązkowa zgoda na treści marketingowe :P

 

Treści marketingowe możesz przekreślić i nic nie będzie wykorzystywane :) Ludzie są, sprzedawcy są jak dalej masz chęć zapraszam na jazdę :)

Edytowane przez BartoszN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...