Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Aaaa to już wiem Pan Dariusz :) Skontaktuje się z nim i porozmawiam, może się też pojawi.

 

Sobota ma być bez deszczu więc to też pozytywny znak.

 

Wywaliłem wszystkie piłeczki z samochodu więc teraz nic pomiędzy pedałami nie będzie mi latać jak ostatnio :D

 

Adrian nie zapomnij tylko grilla :D

Edytowane przez BartoszN
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to białe co niedawno wydałeś.

 

 

hahaha to te w którym dupsko "umoczyłem" przy wydawaniu ??!!

 

 

(z góry wielkie przepraszam dla Pana Darka ) :)

 

Tak to dokładnie te auto :D

 

 

Mam pytanko, czy na miejscówce na którą się wybieracie będzie można troche polatać rajdówką (dość głośną)? Czy istnieje ryzyko że szybko pojawi się policja?

Ja mam wydech w okolicy 120db, oczywiście że można takim autem tam wjechać i nikt się nie przyczepi. Jest to parking wyłączony z ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam pytanko, czy na miejscówce na którą się wybieracie będzie można troche polatać rajdówką (dość głośną)? Czy istnieje ryzyko że szybko pojawi się policja?

Ja mam wydech w okolicy 120db, oczywiście że można takim autem tam wjechać i nikt się nie przyczepi. Jest to parking wyłączony z ruchu.

 

Taaa.. Nikt się nie przyczepi. Jak ostatnio? :D              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam pytanko, czy na miejscówce na którą się wybieracie będzie można troche polatać rajdówką (dość głośną)? Czy istnieje ryzyko że szybko pojawi się policja?

Ja mam wydech w okolicy 120db, oczywiście że można takim autem tam wjechać i nikt się nie przyczepi. Jest to parking wyłączony z ruchu.

 

Taaa.. Nikt się nie przyczepi. Jak ostatnio? :D              

 

 

 

Ten koleś który się przyczepił to typ któremu po prostu przeszkadzało to że my mamy czym jeździć a on ma....Zrobiło się ciemno chciał iść spać a że było cały czas łutututututututututututututtutututututu to mu zaczęło to przeszkadzać :)

 

Jak napisał Beavis pojedziemy na ten drugi parking i tam będzie spokój.

 

Michał nie zapomnij tylko o pachołkach.

 

 

Czyli ostatecznie:

 

SPOTYKAMY SIE W SOBOTĘ 26.09 PRZY SALONIE SUBARU(na Hakena) OKOŁO 15:20 I LECIMY NA LUBIESZYN? (Dla osób które by jechały od razu do Lubieszyna będziemy na parkingu służby celnej po prawej lub lewej stronie).

 

 72rplg.jpg

 

 

Michał białego MY15 ze skrzydłem nie będzie, ale każdy następny taki wyjazd Pan się pojawi.

Edytowane przez BartoszN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...