Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Subaru reprezentowaliśmy z Michałem. I daliśmy radę  :)

Michał 1st place za wydech. W parach w przeciąganiu auta chyba mieliśmy 2 albo 3 miejsce, co przy mojej masie startowej jest dobrym wynikiem. No i Michał znów pierwsze miejsce w rzucie oponą. Ja nie rzucałem bo opona była cięższa ode mnie  ;)

Z naszej paczki jeszcze zaprzyjaźnione Nissany: 1 miejsce w przeciąganiu auta i 2 i 3 miejsce w limbo.

Jak coś pomyliłem Michał to mnie popraw.

Ogólnie było fajnie i z kulturką.


Ja bylem tylko przejazdem i to dosc pozno po 14. Po drodze mijalem nowego STI, to chyba Twoj _adi ? ;)

 

Jak leciał przede mną czerwony Nissan to na pewno byłem ja  :)

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pomyliłeś :) Ogółem, jako, że był to pierwszy event organizowany przez West Coast Honda to oprócz konkursu na najgłośniejszy wydech, limbo i auta zlotu (wybieranego przez organizatorów), pozostałe konkursy były tylko w ramach rozrywki. Mam nadzieję, że za rok będzie to impreza z większym rozmachem, już oficjalna, z dużo większym sponsoringiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) Jak wyglądał sam pomiar? To wynik z najlepszego, czy puścili tylko raz?

 

Były dwa pomiary. Jeden bez silencera, drugi z.  W obu przypadkach liczby te same, natomiast wykresy nieznacznie odchylone od siebie o milimetry w różnych przedziałach. Ten zamieszczony pomiar jest akurat z silencerem

 

 

 

Czym prędzej zmieniaj podpis na forum. 130 zamiast 115!!!

 

Mówisz i masz ;)

Edytowane przez Michal Wojtowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kwestia jak była hamownia wykalibrowana... ;)

Pewnie źle.. ;)
Nie wiadomo, ale jak podaje się moc "na silniku", a mierzy "na kołach", to musi być to po prostu przeliczone, więc 13% przyrost mocy to... po prostu potwierdzenie dobrej kondycji silnika :) Edytowane przez PR7EMEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...