Skocz do zawartości

Przyśyłajcie jakieś fotki z rozbitymi Subarkami!!!


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w takim wypadku jestem za zakazem porusznaia się Subaru - Kamaz jest większy!

 

Nie chodzi mi o marki a raczej o gabaryty i konstrukcję.

Miałem już wiele samochodów i w zasadzie nie strałam się, żeby były coraz większe.

Dla mnie optimum to kompakt. Mój Foryś to też jest kompakt, tyle że wyżej zawieszony.

Poza tym miałem Forda Focusa, Peugota 307, Citroena Xsarę i inne tej wielkości auta.

Aktualnie myślę o nowej Hondzie Civic.

 

W żadnym samochodzie nikt nie jest na 100% bezpieczny. Nawer w mercu S-klasy, ani w pancernym BMW.

 

Jednak dyskwalifikuję takie wynalazki jak 126p, bo używanie tego do jazdy po polskich drogach to jak proszenie losu o nagłą śmierć.

 

Ten crash-test z mojego postu to dowód na to, że kompaktowy SUV Forester to jest zupełnie inny poziom bezpieczeństwa niż Seicento.

Nie trzeba zaraz odpalać Kamaza :wink:

 

pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pin, dla Ciebei minimum to Forester, a dla mnie to każde współczense auto jest o x kg zbednych wzmocnień za ciężkie. Moje życie i zdrowie i ja mogę zdecydować pozwolisz? I tak - takie nowoczesne wynalazki mnie uratowały raz.

 

 

Naprawdę postulat że minimum ma być Forester bo bezpeicnziejszy est niczym się nei różni od postulatu jeżdżenia BPW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny to ten Kopernik nie byl...

 

A co do 5u gwiazdek...nie mam pojecia, ale podejzewam, ze wlasnie czlowiek z R2 wyjdzie z takimi samymi obrazeniami (wzglednie ich brakiem), jak z A8, Megane, Legacy, Scenic, Escpace etc. zaraz wrzuce skan katalogu, to moze ktos cos wydedukuje z robaczkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co widzę takie fotki to się zastanawiam, czy tą mała przepisową gaśnicą da się ugasić auto.... swoje, lub komuś pomóc :?:

 

Takich dyskusji było juz wiele w Internecie...

 

Generalnie te gaśnice są po to, żeby firmy je prodokujący mogły ich sprzedać kilka, kilkanascie milionów.. Nie ma szans. Jest opisywanych wiele przypadków, między innymi tragedia na trasie toruńskiej kilka lat temu, kiedy wypróżniono kilkanaście gaśnic, a auta nie udało się ugasić i kobieta zginęla.

 

Wiele zależy od techniki gaszenia, ale cudów nie ma. A wożenie 6 kg gaśnicy w aucie chyba dobrym pomysłem nie jest.

 

Generalnie ja w razie pożaru mam zamiar oddalić się na bezpieczną odległość i 112. Ufam, że uda mi się wyjśc z auta, bądź mnie wyjąć.

 

pzdr;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny to ten Kopernik nie byl...

 

A co do 5u gwiazdek...nie mam pojecia, ale podejzewam, ze wlasnie czlowiek z R2 wyjdzie z takimi samymi obrazeniami (wzglednie ich brakiem), jak z A8, Megane, Legacy, Scenic, Escpace etc. zaraz wrzuce skan katalogu, to moze ktos cos wydedukuje z robaczkow

Nie.

Pięć gwiazdek równa się pięciu gwiazdkom tylko w danej klasie. Przy spotkaniu 5*-ego R2 z 5*-owym A8, z tego pierwszego zostaną tylko strzępy.

Cudów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...