Skocz do zawartości

2,5 vs 3,0 benzin vs diesel


LEV

Rekomendowane odpowiedzi

Wyruszamy tylko w trójkę.

Od kiedy wywaliłem kratę, ten Foryś jest 5-osobowy

Mam więc jeszcze 2 miejsca.

 

Jeśli miałbyś ochotę zabrać się ze mną, to zapraszam.

Dla mnie będzie to prawdziwy zaszczyt

 

Eee nie ja jadę Fordem ;-) W sobotę rano. Ale jakbyś coś napisał o warunakch to by było miło.

 

 

Auto będzie do pełnej dyspozycji, możesz go prowadzić do Kielc i z powrotem, i jeździć po torze, nie ma ograniczeń..

No może jeśli go rozbijesz...

 

Chętnie rundka na torze, bez rozbijania ;-)

 

Po zewnętrzym torze możemy spróbować.

Ale po wewnętrznym wygrasz Ty Twoim Cossiem :cry:

 

Jeśli chcesz się ścigać po wewnętrznym to przyjadą jakimś Focusem (jakimś, bo juz nie mam mojego , ale pozyczę od... kogoś?...).

 

Jeśli jednak moglys jechac z nami, to przyjdz tam gdzie sie zbieramy i spokojnie masz 2 miejsca...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale po wewnętrznym wygrasz Ty Twoim Cossiem

 

 

Cossie słabo daje rade po sniegu.

 

 

Jeśli chcesz się chcał ścigać po wewnętrznym to przyjadą jakimś Focusem (jakimś, bo juz nie mam mojego , ale pozyczę od... kogoś?...).

 

Ja też umiem w Focusie :-)

 

Jeśli jednak moglys jechac z nami, to przyjdz tam gdzie sie zbieramy i spokojnie masz 2 miejsca...

 

Ford by się obraził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po wewnętrznym wygrasz Ty Twoim Cossiem

 

 

Cossie słabo daje rade po sniegu.

 

 

Jeśli chcesz się chcał ścigać po wewnętrznym to przyjadą jakimś Focusem (jakimś, bo juz nie mam mojego , ale pozyczę od... kogoś?...).

 

Ja też umiem w Focusie :-)

 

Jeśli jednak moglys jechac z nami, to przyjdz tam gdzie sie zbieramy i spokojnie masz 2 miejsca...

 

Ford by się obraził ;)

 

... Gardzisz zaturbionym Foresterem :(

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie, chociaz rozne mysli lataja czasem po glowie ale to sie tyczylo raczej Ciebie :wink:

 

Zanim się zdecydujesz to włóż głowę pod prysznic...

 

:mrgreen:

 

PS.

Mam i będzie razem ze mną w Kielcach w sobotę...

Jednak nie licz na wiele, bo to ja trzymam kluczyki w kieszeni ...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do opla to zwykła seryjna vectra gts 3,2

 

PIN

 

No cóż nie jestem "manekinem" Dyrekcji a naturszczyk to trudne słowo więc wstrzymam się z interpretacją. BMW jeszcze nie mam więc na tor z nim nie przyjadę. Myślę że nawet jakbym miał to bym nie przyjechał bo to nie jest auto do zabawy na torze. Wierze Ci że na torze byś mnie objechał Foresterem tyle że ... miejsce forestera też nie jest na torze a objechanie w zakrętach diesla benzyna to nie jest duza sztuka. Choć mówiąc szczerze przy spotkaniu na torze forysia z x3 w 3 l. benzynie wcale na forestera forsy bym nie postawił.

 

BTW to mi zofftopicowaliscie temat :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEV, a Legac H6? Więcej miejsca niż w Forysiu, 245 KM.

 

Myślałem o tym tyle że o Outbacku (potrzebuje auta ciut wyzszego niż normalne -stąd pomysł forestera albo x3 ale nie potrzebuje terenówki) cena nowego jest niestety wysoka, tylko automat i silnik wolnossący. Szkoda że nie ma u nas Outbacka 2,5 T bo to by było to czego potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety brak Legacy/OBK w wersji zaturbionej w Europie i chyba się ich nie doczekamy, a szkoda, bo brzmienia zaturbionego bokserka nic nie zastapi, a wolnossący to tylko namiastka. Ale podobno ten wolnossący jest na trasie oszczędniejszy od turbo i ma przyjemniejszą charakterystykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTS 3.2V6 piekna sprawa, wiesz co dobre 8)

Moze bedzie to nie na miejscu..... nie myslales nad Vectra po lifcie 2.8V6T w kombi? Wystarczajaca moc i moment obrotowy + jest to swierzynka. Chyba, ze wychodzisz ze zdania "w zyciu trzeba sprobowac roznych rzeczy" i wcale bym sie nie widzil.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTS 3.2V6 piekna sprawa, wiesz co dobre

Moze bedzie to nie na miejscu..... nie myslales nad Vectra po lifcie 2.8V6T w kombi? Wystarczajaca moc i moment obrotowy + jest to swierzynka. Chyba, ze wychodzisz ze zdania "w zyciu trzeba sprobowac roznych rzeczy" i wcale bym sie nie widzil.

Pozdrawiam

 

Myslałem o wersji opc w hatchbacku - fajne auto za relatywnie nieduze pieniadze - gdyby bylo awd to bym sie nie zastanwial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTS 3.2V6 piekna sprawa, wiesz co dobre

Moze bedzie to nie na miejscu..... nie myslales nad Vectra po lifcie 2.8V6T w kombi? Wystarczajaca moc i moment obrotowy + jest to swierzynka. Chyba, ze wychodzisz ze zdania "w zyciu trzeba sprobowac roznych rzeczy" i wcale bym sie nie widzil.

Pozdrawiam

 

Myslałem o wersji opc w hatchbacku - fajne auto za relatywnie nieduze pieniadze - gdyby bylo awd to bym sie nie zastanwial.

 

Normalnie w tym momencie mi zaimponowales 8) Bylbys chyba prawdziwym w Polsce rodzynkiem z nowym OPC :shock: ........... i ten piekny niebieski kolor....... ach, rozmarzylem sie. Jeszcze to przemysl - bylbys moze nawet i slawny ;) - zapewne przyjezdzalaby do ciebie rozne stacje TV zeby pokazac nowego OPC w akcji 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do stawiania pieniędzy to ja bym postawił jednak na forestera a to dlatego że x3 3.0 to jakieś 4 wypasione gospodynie na pokładzie więcej :D Faktem natomiast jest że miejsca to w tym autku nie ma zbyt wiele i apetyt ma :cry: ale... co do doświadczeń z zadziwaniem kierowników wrx-ów oplem to jestem nieco zdziwiony bo posiadam ośke o mocy zbliżonej do sti a nie sądze bym mógł na starcie na niewiem jak suchym asfalcie zrobić przykrość dobremu kierownikowi wrx :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czytalem w kilku miejscach, ze x3 to nieudany pojazd, ze ma mniej miejsca w srodku niz zwykla trojka, ze fatalnie prowadzi. - brytyjskie pisma samochodowe.

Brytyjczycy maja to do siebie, ze chwala tylko swoje i japonce. W X3 jest wiecej miejsca niz w "trojce"(moje poprzednie auto). Prowadzi sie tez bez zarzutu, zreszta tak jak inne modele z Monachium. Jedyny minus to cena zakupu i twardy zawias (jest to wada ale tylko u nas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brytyjczycy maja to do siebie, ze chwala tylko swoje i japonce. W X3 jest wiecej miejsca niz w "trojce"(moje poprzednie auto). Prowadzi sie tez bez zarzutu, zreszta tak jak inne modele z Monachium. Jedyny minus to cena zakupu i twardy zawias (jest to wada ale tylko u nas)

 

A nie lepiej poszukac X5. Znacznie ciekawsze auto za podobne pieniadze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...