Skocz do zawartości

2,5 vs 3,0 benzin vs diesel


LEV

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Michał Bajorek, Umowmy sie, ze nie sa to auta terenowe, podobnie jak inne SUVy

Umówmy się,że ja nie pisałem,że nabijali się z niego jak wjechał w teren tylko jak zjechał z asfaltu. Nawet jak na SUV to ma on raczej marne zdolności jazdy poza szosą, jeździłem X5 po śniegu ale leżącym na zwykłym asfalcie - prócz większego prześwitu nie miał zalet których spodziewałem sie po wyglądzie(nie twierdzę,że nie miał żadnych zalet jako auto).Zaliczyłbym go do aut przypominających z wyglądu SUV - taka klasa w klasie, idea: ma wyglądać jak terenowy ale jeździć jak osobowy im się w dużym zakresie udała . Czyli troszkę lansowóz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się
Nie umawiam sie z nieznajomymi :wink: Ogladalem ten odcinek TG i z tego co pamietam to wpakowali go w glebokie bloto, kazdy SUV na normalnych gumach by sie utopil. W X3, jesli chodzi o naped to radzi sobie calkiem przyzwoicie. W "Auto Swiecie" byl test samochodow 4X4 m.in. Audi A6 , X3, Nowy Disco, jakis suv Hyundaia, Golf. W sumie 9 aut. Testowano tylko pod wzgledem napedow. Ruszanie pod gore na sniegu, na lodzie, slalom itp. X3 zwyciezyla ten test.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się
Nie umawiam sie z nieznajomymi :wink: Ogladalem ten odcinek TG i z tego co pamietam to wpakowali go w glebokie bloto, kazdy SUV na normalnych gumach by sie utopil. W X3, jesli chodzi o naped to radzi sobie calkiem przyzwoicie. W "Auto Swiecie" byl test samochodow 4X4 m.in. Audi A6 , X3, Nowy Disco, jakis suv Hyundaia, Golf. W sumie 9 aut. Testowano tylko pod wzgledem napedow. Ruszanie pod gore na sniegu, na lodzie, slalom itp. X3 zwyciezyla ten test.

Jesteś niekonsekwentny-pierwszy proponowałeś to umówienie sie :mrgreen: Też widziałem- błoto było ale nie takie głębokie, no miętko nie było ale szlachectwo zobowiązuje. No ale skoro Auto Świat tak stwierdził to ja wymiękam w przedbiegach. Ja tam porównywałem do Forestera - raczej wymiękał w tych tematach, w innych pewnie nie- tak już jest- nobody perfect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majer, tam chyba nic nie pisze o zdziwianiu Oplem kierowników WRXa, a Subaru, które wyprodukowało takie auta jak Justy, Forester 2.0, Legacy 2.0, Impreza 1.6...

 

pewnie - dziś np objechała mnie Twoja mama :D

 

Przyznam, że trochę mnie zaintrygowałeś, mógłbyś rozwinąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że trochę mnie zaintrygowałeś, mógłbyś rozwinąć ?

 

normalnie na swiatlach staneła obok mnie i mnie objechala choc raczej bez takiego zamiaru. Ruszylismy normalnie ale w taki dzien kontola trakcji zamula mi auto wiec subaru odjechalo w sina dal. To nie byl zaden wyscig ale zostalem objechany ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...