Skocz do zawartości

Ewa Sonnet


Milek

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ewka sie nawet podoba a sex z taka pania zapamietalbym do konca zycia (oczywiscie bardzo pozytywnie)

 

 

Jao ż ejesteśmy na forum off topic to sobie pozwolę napisac że wbrew pozorom najbardizej niezapomniany sex nie musi być z najbardziej wylansowaną panią która nam się podoba na fotach czy nawet na żywo. Wręcz przeciwnie z taką może być beznadziejnie i odwrotnie.

 

 

Cytat:

Wg. mnie ona też jest paskudna i co ? ...też jestem brzydki ?

 

 

W moim typie nie jestes

 

No cóś w tym jest, jednak nawet taka pani która mi się nie podoba za bardoz jest fajniejsza niż facet ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jao ż ejesteśmy na forum off topic to sobie pozwolę napisac że wbrew pozorom najbardizej niezapomniany sex nie musi być z najbardziej wylansowaną panią która nam się podoba na fotach czy nawet na żywo. Wręcz przeciwnie z taką może być beznadziejnie i odwrotnie.

 

Jak najbardziej sie zgodze ale zauwaz, ze taka cycolina jest wrecz abstrakcja i zdarza sie raz na....... chyba milion :lol: Juz nie musialaby byc tak bardzo aktywna, mam wystarczajaco duzo energii zeby poradzic sobie nawet z "bierna" kobieta tym bardziej gdyby byla to Ewa Sonnet :twisted: Jednego jestem pewien - byloby to niezapomniane przezycie :D

 

Do wszystkich kobiet na forum: wiem wiem..... facet to świnia :oops:

 

No cóś w tym jest, jednak nawet taka pani która mi się nie podoba za bardoz jest fajniejsza niż facet

 

hahaha, co racja to racja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, to masz farta, ze takie znasz :D Czasami to az smieszne jest, jak niektore sie z tym kryja....zawsze jak rozmowa w knajpie schodzi na takie tematy to siedzo cichutko i ani mru mru ( tym bardziej smieszne jest, jak dwie na przyklad rozmawiaja, a pozostale nie :wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiszpan, szczerze powiedziawszy to obejrzalem u kumpla chyba wszystkie te filmiki i smiem stwierdzic, ze Ewka wyglada na bardzo zadowolona - zreszta moje oczy podobnie :lol::lol::twisted:

 

No nie, ja nie widzialem zadnych filmikow.

 

poprostu wystarczy wpisac na www.altavista.com ustawic wyszukiwanie na video wpisac hasło EWA Sonnet i po wszystkim... kilka klipów jest dostepnych od ręki :)

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wszczepianie silikonu jako protezy po zabiegu usunięcia piersi, rozumiem powiększanie biustu u kobiet o których natura zapomniała a im to przeszkadza, ale nie rozumiem po co komu taki wielki sztuczny balon? Dla mnie to jest najbardziej obleśne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe, białe i pękate,

 

...ten tekst w podpisie Kazushito Y. nabrał nagle nowego znaczenia :twisted:

 

* * *

A co do meritum: duże jest piękne, ale naturalne :wink: "Pryszczatym" kobietom stanowczo mówię twarde "NIE"!

 

...chyba, że jako partnerkom do interesującej rozmowy, albo cuś w tem guście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm..... WiS a tak z ciekawosci :oops: Miales kobiete z silikonem :?: Ja nie mialem i jakos strasznie mnie ciekawi jak to jest :roll: Kilku moich kumpli "bylo" z takimi kobietami i mowili, ze bylo "bomba" :twisted:

Na pewno wole naturalne cycki ale gdybym mial przykladowo wybierac miedzy "duzym A" albo "malym B" a powiedzmy "sztucznym D :twisted: " - wybralbym raczej D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales kobiete z silikonem

A w życiu. Plastik to se moge pościskać, prowadząc Poloneza Trucka... w innych sytuacjach wolę mięsko.

 

Kilku moich kumpli "bylo" z takimi kobietami i mowili, ze bylo "bomba"

Są na świecie tacy, dla których "bomba" to jest z chłopczykiem, staruszką, owcą albo nawet samotnie przed telewizorem - cóż... różne są gusta... :wink:

 

gdybym mial przykladowo wybierac (...)

Taki wybór naturalnego asortymentu chodzi po świecie, że można sobie dopasować to, co się lubi... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...