Skocz do zawartości

Grzane szyby w Forku.


Maryna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie ile powinno być grzanych szyb w Foresterze rocznik wersja X? Przednia, tylna i obie boczne w karoserii czy tylko jedna z tyłu? Pytam bo ostatnio co oglądam samochód to ma inaczej.

Czy w wersji X standardem były grzane lusterka? Czy brak podgrzewania i brak takiej opcji świadczy o jakiś historiach z pojazdem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewane szyby sa dwie: przód i tył.

Pomarańczowe kableki w bocznej szybie bagażnika to antena radiowa. Antena jest zainstalowana tylko w jednej szybie. druga ( czyli ta naprzeciwko) jest czysta.

 

Czy w wersji X standardem były grzane lusterka? Czy brak podgrzewania i brak takiej opcji świadczy o jakiś historiach z pojazdem?

Nie były standardem. Chociaż na forum obsmiewano juz jakieś lępiaki z doczepionymi lusterkami nie od tego modelu. Twórczość panów z komisu nie ma limitu.

Jeśli są wątpliwości to najlepiej sprawdzić oznaczenia szyb. Czy są zgodne z rocznikiem auta. zawsze to jakiś trop. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też ludzie się nie zastanowią jaki byłby sens ogrzewania szyby bagażnika.

no sens taki, że zawsze można sprawdzić czy jest jeszcze miejsce w bagażniku na kolejne zakupy

i odwiedzenie kolejnej galerii :mrgreen: w przypadku mojej żony to by zadziałało :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie ile powinno być grzanych szyb w Foresterze rocznik wersja X? Przednia, tylna i obie boczne w karoserii czy tylko jedna z tyłu? Pytam bo ostatnio co oglądam samochód to ma inaczej.

Czy w wersji X standardem były grzane lusterka? Czy brak podgrzewania i brak takiej opcji świadczy o jakiś historiach z pojazdem?

 

w sumie nie napisałaś, o jaki rocznik chodzi :wink:

ale generalnie wersje X to były te podstawowe, z ubogim wyposażeniem, bez podgrzewania lusterek i przedniej szyby (a raczej - miejsca pod wycieraczki), tylko tylnia ogrzewana. także brak tej opcji to raczej nie powód do niepokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie napisałaś, o jaki rocznik chodzi :wink:

 

Maryna to facet :mrgreen:

 

Przynajmniej tak twierdzi :roll: :wink: :mrgreen:

icon_gender_m.gif

 

Aga to jeszcze o niczym nie świadczy,liczy się poziom TST :mrgreen:

 

To oznaczałoby, że kobieta z wysokim poziomem TST jest mężczyzną :?: :roll: :shock: :mrgreen:

 

 

 

W OBKu jest grzana przednia (na dole) i tylna szyba oraz lusterka, żeby było On T. 8)

I antenkę też mam w szybie, tylnej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznaczałoby, że kobieta z wysokim poziomem TST jest mężczyzną :?: :roll: :shock: :mrgreen:

 

hmmm... to zależy kim się bardziej czuje :P a drugorzędowe cechy fenotypowe w obecnych czasach zeszły na plan dalszy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japońskie forki s/tb miały obydwie tylne boczne szyby ze ścieżkami - bo miały podwójne antetny, w tym telewizyjną. :mrgreen: :mrgreen:

 

chyba satelitarną do odbioru pozaziemskich cywilizacji z gwiazdozbioru plejad :shock:

oni podobno podróżują przez galaktyki statkami osiągając nadświetlną boxerami w dizlu :shock: :idea: 8)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen: oj już późno idę spać bo piszę jakoś tak dziwnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej,

 

mam (chyba) problem, tzn. pierwszą usterkę. Mam pakiet z podgrzewanymi lusterkami i przednią szybą. Podgrzewanie lusterek działa bez zarzutu, natomiast zagadką jest dla mnie szyba. Czy ten obszar pod wycieraczkami powinien być wyczuwalnie gorący jak się go dotknie ręką? Bo z lusterek to aż czasem para leci, a w okolicach wycieraczek nic się nie dzieje... To powinien być jakiś zauważalny efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

mam (chyba) problem, tzn. pierwszą usterkę. Mam pakiet z podgrzewanymi lusterkami i przednią szybą. Podgrzewanie lusterek działa bez zarzutu, natomiast zagadką jest dla mnie szyba. Czy ten obszar pod wycieraczkami powinien być wyczuwalnie gorący jak się go dotknie ręką? Bo z lusterek to aż czasem para leci, a w okolicach wycieraczek nic się nie dzieje... To powinien być jakiś zauważalny efekt?

 

jak przyjdzie większa zima i będziesz miał oblodzoną szybę, od razu zauważysz, czy odmrażanie pod wycieraczkami działa (po minucie zaczyna tam oblodzenie znikać)

jak się przyłoży rękę, to czuć lekkie ciepełko (im zimniej, tym bardziej)

na razie zima jeszcze lekka więc możesz nie widzieć efektu grzania w tym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...