Jump to content

Grzane szyby w Forku.

Maryna

Recommended Posts

Witam, mam pytanie ile powinno być grzanych szyb w Foresterze rocznik wersja X? Przednia, tylna i obie boczne w karoserii czy tylko jedna z tyłu? Pytam bo ostatnio co oglądam samochód to ma inaczej.

Czy w wersji X standardem były grzane lusterka? Czy brak podgrzewania i brak takiej opcji świadczy o jakiś historiach z pojazdem?

Podgrzewane szyby sa dwie: przód i tył.

Pomarańczowe kableki w bocznej szybie bagażnika to antena radiowa. Antena jest zainstalowana tylko w jednej szybie. druga ( czyli ta naprzeciwko) jest czysta.

Czy w wersji X standardem były grzane lusterka? Czy brak podgrzewania i brak takiej opcji świadczy o jakiś historiach z pojazdem?

Nie były standardem. Chociaż na forum obsmiewano juz jakieś lępiaki z doczepionymi lusterkami nie od tego modelu. Twórczość panów z komisu nie ma limitu.

Jeśli są wątpliwości to najlepiej sprawdzić oznaczenia szyb. Czy są zgodne z rocznikiem auta. zawsze to jakiś trop. 8)

Pewnie miała za niskie napięcie na antenie, trzeba zastosować wzmacniacz sygnału grzania ;)

Że też ludzie się nie zastanowią jaki byłby sens ogrzewania szyby bagażnika.

Że też ludzie się nie zastanowią jaki byłby sens ogrzewania szyby bagażnika.

no sens taki, że zawsze można sprawdzić czy jest jeszcze miejsce w bagażniku na kolejne zakupy

i odwiedzenie kolejnej galerii :mrgreen: w przypadku mojej żony to by zadziałało :twisted:

Witam, mam pytanie ile powinno być grzanych szyb w Foresterze rocznik wersja X? Przednia, tylna i obie boczne w karoserii czy tylko jedna z tyłu? Pytam bo ostatnio co oglądam samochód to ma inaczej.

w sumie nie napisałaś, o jaki rocznik chodzi :wink:

ale generalnie wersje X to były te podstawowe, z ubogim wyposażeniem, bez podgrzewania lusterek i przedniej szyby (a raczej - miejsca pod wycieraczki), tylko tylnia ogrzewana. także brak tej opcji to raczej nie powód do niepokoju :)

Maryna to facet :mrgreen:

Przynajmniej tak twierdzi :roll: :wink: :mrgreen:

icon_gender_m.gif

icon_gender_m.gif

Aga to jeszcze o niczym nie świadczy,liczy się poziom TST :mrgreen:

icon_gender_m.gif

Aga to jeszcze o niczym nie świadczy,liczy się poziom TST :mrgreen:

To oznaczałoby, że kobieta z wysokim poziomem TST jest mężczyzną :?: :roll: :shock: :mrgreen:

W OBKu jest grzana przednia (na dole) i tylna szyba oraz lusterka, żeby było On T. 8)

I antenkę też mam w szybie, tylnej :wink:

To oznaczałoby, że kobieta z wysokim poziomem TST jest mężczyzną :?: :roll: :shock: :mrgreen:

hmmm... to zależy kim się bardziej czuje :P a drugorzędowe cechy fenotypowe w obecnych czasach zeszły na plan dalszy :roll:

icon_gender_m.gif

holy shit :oops::mrgreen:

jedyna maryna jaka mi przychodzi do głowy to ta z janosika, to z rozpędu skojarzyłem :wink:

japońskie forki s/tb miały obydwie tylne boczne szyby ze ścieżkami - bo miały podwójne antetny, w tym telewizyjną. :mrgreen: :mrgreen:

chyba satelitarną do odbioru pozaziemskich cywilizacji z gwiazdozbioru plejad :shock:

oni podobno podróżują przez galaktyki statkami osiągając nadświetlną boxerami w dizlu :shock: :idea: 8)

:mrgreen: oj już późno idę spać bo piszę jakoś tak dziwnie :mrgreen:

• 1 year later...

Hej,

mam (chyba) problem, tzn. pierwszą usterkę. Mam pakiet z podgrzewanymi lusterkami i przednią szybą. Podgrzewanie lusterek działa bez zarzutu, natomiast zagadką jest dla mnie szyba. Czy ten obszar pod wycieraczkami powinien być wyczuwalnie gorący jak się go dotknie ręką? Bo z lusterek to aż czasem para leci, a w okolicach wycieraczek nic się nie dzieje... To powinien być jakiś zauważalny efekt?

W OBKu podgrzewanie przedniej szyby włącza się osobnym guzikiem, szyba jest ciepła w miejscu gdzie spoczywają wycieraczki.

Hej,

mam (chyba) problem, tzn. pierwszą usterkę. Mam pakiet z podgrzewanymi lusterkami i przednią szybą. Podgrzewanie lusterek działa bez zarzutu, natomiast zagadką jest dla mnie szyba. Czy ten obszar pod wycieraczkami powinien być wyczuwalnie gorący jak się go dotknie ręką? Bo z lusterek to aż czasem para leci, a w okolicach wycieraczek nic się nie dzieje... To powinien być jakiś zauważalny efekt?

jak przyjdzie większa zima i będziesz miał oblodzoną szybę, od razu zauważysz, czy odmrażanie pod wycieraczkami działa (po minucie zaczyna tam oblodzenie znikać)

jak się przyłoży rękę, to czuć lekkie ciepełko (im zimniej, tym bardziej)

na razie zima jeszcze lekka więc możesz nie widzieć efektu grzania w tym miejscu