Skocz do zawartości

Jakie duze auto rodzinne?


dzibi

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, turdziGT napisał:

Pytanie czy masze nogi mialy by wogole ochote tam wejsc , bo moje nie bardzo  i biegna same w przeciwna strone na sam widok :) 

 

imho jeden z fajniejszych jego materialow...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

Pytanie czy masze nogi mialy by wogole ochote tam wejsc , bo moje nie bardzo  i biegna same w przeciwna strone na sam widok :) 

to to inna sprawa, na żywo jak miałem okazję widieć to auto to nawet nie podszedłem zobaczyć w środku, już na widok z daleka mnie odrzucało i zbliżając się było tylko gorzej, więc w pewnym momencie zawróciłem. Już prędzej Bentayga by mi przypasowała, a najlepiej Urus, ten to nawet bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do Chryslera to pacyfką nie jeździłem nową jednak obstawiam że zawieszenie będzie bardzo miękkie wygodnie się to prowadzi lecz samochodem będzie bujać taki amerykański styl.

W tak dużych samochodach producenci powinni się pokusić o drzwi przesuwne tak ma to miejsce w T&C w tylnym rzędzie. jest to bardzo wygodne rozwiązanie i praktyczne.

 

Z jednej strony bardzo się cieszę że koreańskie samochody są już na takim poziomie z drugiej, jest mi bardzo przykro że motoryzacja europejska przeżywa kryzys przez szeroko zakrojoną akcję ekologiczną.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://autogaleria.pl/genesis-gv80-oficjalnie

 

Dla mnie po prostu BOMBA :huh:

Jezeli tylko nie przesadza z cena, to imho maja szanse na prawdziwy  sukces z tym autem

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...