Skocz do zawartości

Kochani , wynagrodźmy bohatera !, syna naszego forumowicza !


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

To, co się dzieje powoduje u mnie w głowie coś, czego nie potrafię nazwać... Jesteście niesamowici :!: W imieniu Krzyśka WIELKIE DZIĘKI, WIELKIE!!! To ludzie Waszego pokroju powodują, że warto walczyć, warto wierzyć i nie poddawać się. To Wy dajecie siłę by żyć. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedna osoba nie podała w tytule przelewu nicku z forum. Bardzo, ale to bardzo mi na tym zależy, bardzo mi Wasze nicki będą potrzebne... :mrgreen: Tak, tak Jakub - do Ciebie mówię, jak nie tutaj to dawaj nick na PW. Nie podaruję Ci :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa ale dobrze, ze sie skonczylo ok :!: nie bardzo wiem o co kaman - no ale jak chlopak bohater to trzeba mu wynagrodzic... jak najbardziej jestem za :idea:

 

Ps.

Zycze szybkiego powrotu do zdrowia :!: bedzie dobrze... wiele siedzi w glowie a Ty jak widze masz zdrowe podejscie wiec tym szybciej bedzie ok :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wiele więcej niż leczenie farmakologiczne dało mi rozmawianie, wsparcie i wiara w ludzi. Rehabilitańci są bardzo zaskoczeni moją postawą i podejściem do ćwiczeń. A to wszystko dzięki takim ludziom jak Wszyscy z forum i nie forum. Oczywiście długa droga przede mną ale nie dam się i będzie dobrze. Musi być dobrze, bo czeka mnie wojna z ubezpieczeniem - a to nie są łatwe rzeczy. Nie wspomnę o dłuuuuuuugim procesie karnym i cywilnym gamonia, który mi to wszystko zrobił... Oj będzie mi potrzebne duuużo siły :twisted: Ale dam radę - co mnie nie zabiło, to mnie wzmocniło!!! Dokładnie to samo widzę u Krzyśka - o pewnych sprawach rozmawiamy inaczej niż przed wypadkiem, sprawia wrażenie doroślejszego i odpowiedzialniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzi nie kryguj się tylko dwaj numer konta :)

Brawa dla Edwina [ http://emoty.blox.pl/resource/clap.gif ] za wkład i zaangażowanie !!!

 

Masz ode mnie przy najbliższym:

 

[ http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSYIJOTbBmqyCiO33ay2j47a_08iWpkviba5JM5_iCQH7fW0OOIIQ ]

 

PS:

Nie wiem czy jesteś pijący :wink: :P:lol:

 

Poszło skromnie. 8)

 

A dla Edwina, dorzucę kapelusz z KFC ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, sprawę odszkodowawczą prowadzi mi kancelaria LegeArtis z Krakowa. Karna to raczej pikuś - pszam, Pan Pikuś. Jakiego by sobie papugi nie załatwił to i tak leży i kwiczy :mrgreen: Będę być może potrzebował porady z prawa pracy - ale nie ma pośpiechu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...